Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav
31. máj 2010

shinelove, akoze nemas narok na dovolenku?? to som este nepocula. Inac ak rozmyslas nad epso testami, prihlas sa hned, nic nestratis, aspon si to vyskusas a vies ako to funguje, no a aj ked spravis testy, to este neznamena, ze ti okamzite ponuknu pracu, MM je na zozname cakatelov asi 3 roky a nic, takze skus, stratit nemas co, mozes iba ziskat

henikav
1. jún 2010

baby kde ste?

famfrla
autor
1. jún 2010

tu sme heni 🙂🙂

henikav
1. jún 2010

no hura
prave som rozputala vasnivu diskusiu o psikoch 😀 😀 😀 http://www.modrastrecha.sk/forum/tema/pes-v-dom...

krisbar
1. jún 2010

ahojte, som sa dovalila domov. cely den som nebola na nete, tak normalne abstak 😀
prvy den super, vsetko mali pripravene, ludia z mojho odddelenia su velmi prijemny, boli sme spolu vsetci na obede, co bolo super, lebo som ich aspon spoznala..je nas asi 8
inak straaasne vela ludi vo firme (130)...a vsetkcyh nam predstavovali...fuu...to blo asi najtazsie..ale zvladla som 🙂
robota v pohode, ked sa dostanem do rutiny a budem vediet o com tocia, tak to bude v pohode (aspon dufam) .
zaver - super 🙂
idem zehlit, trosku sa zrelaxovat a potom uz do postele. cafte! pekny vecer!

henikav
1. jún 2010

krisbar, super 😉
tak relaxuj, pekny vecer a dobru noc

henikav
3. jún 2010

ahojte babule, co mate nove??? Ja sa znova zacinam biflovat, od 28.6 nam zacinaju skusky. Normalne stresujem 😀

famfrla
autor
3. jún 2010

heni a kolko mas tych skusiek mam pocit ze ani prazdniny nemas 😅

henikav
3. jún 2010

famfrli ani presne neviem asi 6, radsej to beriem jedno za druhym a nepocitam, aby som sa nahodou nezlakla. 😀 😀 😀
No a prazdniny fakt nebudu, lebo koncom augusta mame statnicu s ekonomie, ale je to dobre ze si ich mozme robit postupne a nie vsetko naraz

famfrla
autor
3. jún 2010

😀

to urcite je to tak lepsie 🙂 a co planujete na vikend ma byt teplucko

henikav
3. jún 2010

cez vikend budem urcite biflovat a upratovat, lebo uz dva vikendy som odflakla, raz som bola v cechach, a potom sme behali okolo domceka s mojim drahym, takze bude co robit 😀 No a v nedelu sa asi natlacim niekam na navstevu 😀 😀 😀
A vy??

famfrla
autor
3. jún 2010

plavaren a park so zvieratami a tak tiez by som chcela upratat no uvidim 🙂 🙄

henikav
3. jún 2010

plavaren je dobry napad, aj my by sme mohli skocit rano niekam, mame tu plavarni ako maku naokolo

famfrla
autor
3. jún 2010

😀 si musim oholit nohy najprv 🙂🙂 😀 😎

henikav
3. jún 2010

😀 😀 😀 famfrla, ja sa nebudem pozerat 😀 😀 😀

famfrla
autor
4. jún 2010

heni nie ze by som ich holila ked idem na plavku 😀 ale som ich depilatorovala 😀 😀 tento tyzden a v rychlosti tak to musim opravit 😵 😵 idem ja umyt okna nech som aspon trosku uzitocna 🙂🙂

shinelove
4. jún 2010

ahojte bambulky; sorrka, ze som sa neozvala, ale po celom tyzdni v praci, som vecer vobec nemala chut na PC 😖 ...kedze pracujem s 3 PC naraz...blaaaa. Este som v praci, pracujeme do 18tej kazdy den, ta som happy 😒
a vy ako sa mate? ja sa chystam cez week na kupko a konecne poupratovat dvor a zahradu; lebo sa neda na tie pavuciny a burinu kukat 😀 ;;;aj okna by trebalo zasa, ale sa asi na vypr...m 😎 . Ide weekend huraaaaa 😝

henikav
5. jún 2010

dobre ranko, prajem Vam krasny vikendik
Vcera som stravila den v poziarnickych kasarnach (skolsky vylet, teda pracovny) zabava super, ale teda chvilami, kde som sa ocitla uprostred poziaru, ze horel este aj plafon nado mnou, no nebolo mi vsetko jedno 😀 😀 😀 kolega sa rehotal, ze som menila vsetky farby 😀 😀 😀 ale je to zaujimava skusenost. Dufam ze nikdy nezazijem nekontrolovany poziar

famfrla
autor
6. jún 2010

u nas je buuuurkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😖 😖

henikav
6. jún 2010

u nas poprsalo, ale uz je zase fajn a zajtra sa mi nechce na panskeeeeeeeeeeeeeeeee

famfrla
autor
6. jún 2010

heni tak nechod 🙂pojdem za teba 🙂🙂

famfrla
autor
7. jún 2010

dobre ranko u nas je zimmmmmmmmmmmmmmaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😒

henikav
7. jún 2010

pekny dnik baby, aj u nas je zima. Ja som bola prave u lekarky na vyplnenie dokladov k hypoteke, konecne to mam za sebou, len mi povedala ze mam nadvahu a musim s tym nieco robit. Tak som si rychlo dala dva kolaciky 😀 😀 😀
letim na anglictinu, pa zatial

famfrla
autor
7. jún 2010

heni ty si cislo 😀 😀

ja som bola tiez u lekara dnes.... mam fajn skoliozu takze asi ma bude cakat korzet. 😢

henikav
7. jún 2010

no famfrla, to nie je nic moc ☹ a je to take vazne ze az na korzet?

famfrla
autor
7. jún 2010

no vyzera to tak heni ale to je normalny doktorko 🙂 uvidime co povie speci 🙂 no ale radsej budem nejaky cas nosit korzet ako mat stale velke bolesti.... 😖 no co uz ...

henikav
8. jún 2010

mfrla, ani som netusila ze mas taketo problemy, to ma mrzi, dufam ze sa ti to teda zlepsi 😉

no a jedna velikanska prosba: nemate niekto na pozicanie nejaku knizku z makroekonomie???

famfrla
autor
8. jún 2010

jaaj heni no to ja nemam:( neskusala si najst na internete nejake skripta?

henikav
8. jún 2010

famfrli, dik, uz som si nieco objednala cez internet, snad mi to dojde nacas 😉 skripta mi zial nestacia, musi to byt aktualna odborna literatura, takze podla toho co som nasla ako materialy som si zmenila temu a miesto dotacii sa budem venovat inflacii 😀 predsa treba byt flexibilny podla dostupnosti materialov 😀 😀 😀

famfrla
autor
8. jún 2010

do ti do tyzdna pride 🙂 urcite 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre