Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav
8. jún 2010

no jasne, to bude tak akurat pred odchodom do skoly 😀 😀 😀 😀 ale ved minuly mesiac som dopisovala vzdy pocas prednasky na dalsiu prednasku a veru sama neverim a neviem ako, ale stihla som vsetko 😀

famfrla
autor
8. jún 2010

si sikulka 😉

krisbar
8. jún 2010

ahojte. som tu dlho nebola, v praci mame vsekto zablokovane a cez viken sme si dali na otocku slovnekso tak este stale dospavame ,elbo sme prisli v nedelu neskoro v noci, resp. nad ranom...celkom "zahul" ale nejako sa nam stiskalo tak sme sli aj ked o dva tyzdne znova ideme letecky tentokrat.
no kocky, idem ja varit. dnes bolonske spagety.
famfrli a to sa uz dlho na to liecis? ci ako ti to vzniklo?

henikav
8. jún 2010

krisbar, to poznam, ja vzdy ked sa vratim zo skoly, sa davam dokopy asi tyzden, vsetko zanedbane, lebo upratujem hlavne cez vikend a ked tu nie som, tak to jednoducho chyba, o unave ani nehovorim. My sme dnes vecer nevarili, boli sme v quicku, lebo pisem ulohy a nejako som potrebovala vypnut

shinelove
13. jún 2010

ahojte kocky,
tiez som tu dlho nebola, mam tu brata i s manzelkou- prisiel na nasu oslavu ( 3kriziky na krku a sme dvojcata), tak zurky do rana a 2 volne dni v praci 😝 vyletik do Brugge a Bruselu..fajne 😀
a vy ako sa mate, aky bol vikend?

henikav
14. jún 2010

ahojte babule, ja biflujem a nestiham chyta ma panikaaaaaaaaa, uz vo stvrtok odchadzam do skoly, to zas bude vyzerat 😖

shinelove
14. jún 2010

drzim palce Heni, nestresuj...aj tak to zvladnes, ci chces, alebo nie 😉

henikav
15. jún 2010

SLOVACI SU NAJLEPSIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 😉

krisbar
16. jún 2010

ahojte, straaaasne to leti. praca, doma x 5, vikend x 2 a opat znova. nestiham nic....a na vikend ideme na Sk cize zase nic nestihnem ani si poriadne oddychnut lae tesiiim sa strasne. ideme tentokrat lietadlom tak uvidime ako dopadneme.
a vy ako? heni - zase skolopovinne 🙂
sialene to leti. kym som bola doma tak som mala pocit ze sa to vlecie, ale teraz ani sa nenazdam a je zrazu vikend a opat pondelok..fuuj. uz aby sa mi ta materska podarila 😀

shinelove
17. jún 2010

noo Krisbar, mudro zmyslas, ja sa tiez na to chystam, ale az buduci rok zacneme na tom makat 😀
ja tiez nic nestiham a po praci som taka unavena, ze nemam chut na nic, resp. silu...tak si uzi Slovensko, hned by som isla, ale my ideme az v juli 😝
tak sa majte pekne, konci mi obed a taham kabliky naspat do prace 😖
papa

taty
17. jún 2010

Ahojte dievčatá.Ja mám domov v Gits.Teraz momentálne dovolenkujem aj s detmi na Slovensku ale už sa tešíme domov,takže o týždeň ideme späť.

famfrla
autor
21. jún 2010

ahoj dievky 🙂🙂 heni ako si oslavovala a skuskovala pochval sa 😀 😎

marosko
23. jún 2010

Dievcata prepacte , ze Vam tu pisem,ale potrebovala by som poradit. Chceme si cez vikend spravit vylet do Holanska a potrebovala by som od Vas poradit co by sa dalo v okoli Amsterdamu,Rotterdamu obzriet. S detmi 5,5 a 3,5 rocnymi. Ak mate konkretne skusenosti tak aj nejake info ohladne ubytovania. A este jedna otazocka i su obchody cez vikend otvorene a ak ano do kolkej. Dakujem pekne vsetkym co poradia.

henikav
23. jún 2010

ahojte babule, nejako to tu zanedbavate 😀 😀 😀
famfrla, oslavovala som v skole, dostala som kvietky aj nausnicky a to je vsetko 😀 a skusky pokracuju, takze biflujem dalej

marosko, nemusis sa ospravedlnovat, toto je verejne forum, pise sem kazdy kto chce, ale s Holandskom ti asi velmi neporadime, sice patri do Beneluxu, ale my sme vacsinou v belgicku a luxe, Holandanky si zalozili temu zvlast, tak skus tam, vela stastia a uzite si to tam

marosko
23. jún 2010

Henikav, dakujem skusim teda pohladat ci tam niekto este prispieva.

cestovatelka
29. jún 2010

ahojte kocky, ako sa mavate? chcela som Vam dat vediet, ze mi volala jedna personalka na post Product manazerky v oblasti telekomunikacii a potrebuju tam slovencinu resp. cestinu...tak ak by ste mali zaujem dajte mi vediet...kedze pre mna to uz je out of range 🙂 pekny dnik PS: ako sa inak mavate?; heni uz prestahovana a nastahovana?

krisbar
30. jún 2010

ahoj cestovatelka.
to je pozicia do firmykde robi moj muz 🙂 ...mam pocit ze teraz personalky volaju kazdemu kto ma v ich databaze cestinu a slovencinu, lebo aj mna oslovili. celkom sranda 🙂

henikav
30. jún 2010

ahojte babule, poslite mi tu ponuku pls na hpajerova@yahoo.fr mozno by sa hodila pre mojho manzela
Inac my sa stahujeme az 31.8, pretoze az vtedy bude definitivny prepis domu, v belgicku to trva vzdy mnimalne 2.5 - max 4 mesiace.
No a my sme dobre dosli dnes rano na slovensko, cestou som sa stavila v Prahe, mala som dve skusky, tak mam aj vysledky, mam ich. No a ledva som dosla, tak mi zvoni telefon, nezname cislo z BE, aby mi oznamili, ze policia, vraj nas vykradli. Tak som doteraz zariadovala nadialku, aby byt zavreli a zapecatili kym sa vratim, nahlasila som poistnu udalost a uz sa tesim ked sa vratim domov, vraj nam prehadzali cely byt ☹ takze asi uz ani nebudem ukladat do skrin, ale rovno do krabic na stahovanie 😀 😀 😀
Som zvedava, ze este kolkokrat nas vykradnu, asi si kupim nejaky samopal a budem tam tu haved strielat 😀 😀 😀
No a rozmyslam, ze co asi ukradli, aspon sa nenudim a mam nad cim rozmyslat celu dovolenku

famfrla
autor
30. jún 2010

ahoj babule tak my cestujeme v pondelok cestovatelka a ake jazyky pozaduju okrem sk?

cestovatelka
1. júl 2010

@krisbar no to je aka nahoda 🙂

cestovatelka
1. júl 2010

@famfrla ahojky...taketo requirements som k tomu dostala
University degree in finance, economics or business administration

-Language skills: Fluent English and Czech or Slovak

-You gained experience in a similar role and/or have a financial/analytical background

-Can do attitude

-Firm and confident

-Flexible mentality and good sense of humor is a must

cestovatelka
1. júl 2010

@henikav posielam 😉

cestovatelka
1. júl 2010

@henikav ta ma velmi mrzi ☹ takze to nebolo prvy krat? ach jo, fakt radost na dovolenku...tak skus trochu nemysliet a dovolenku uzit 😉

henikav
1. júl 2010

@cestovatelka, dakujem za tu ponuku, uz som ju preposlala manzelovi
No a vykradli ma asi pred 4rmi rokmi a teraz zase, len tentoraz uz som proti kradezi poistena, vtedy som nebola. No a pomalicky sa snazim urobit si zoznam cennosti co bolo v byte a potom budem kontrolovat co vsetko zmizlo podla zoznamu. Fakt som asi nemala zacinat, ide ma porazit, som zvedava, ci vsetko odniesli, predpokladam ze zlato, peniaze a drobne veci, ako fotak, kameru.....dokopy je to uz na nove male auto a mozno sa prekvapim, ale neverim, podla policajtov to bolo prave tam prehadzane, kde som mala ulozene sperky a cennosti. Kameru a fotak napriklad ani nemuseli hladat, pripravila som si ich na stol na cestu, ze na dovolenku a zabudla tam ☹

cestovatelka
1. júl 2010

@henikav ...no zle zle, ked to citam ☹ a to bolo cez noc ci nevedia?

henikav
1. júl 2010

podla susedov to malo byt medzi 12tou a 12:30 cez obed a vypacili vchodove dvere a potom este tri apartmany. Ostatni mali pancierove dvere 😖 vraj aj my uz budeme mat od septembra. Mimochodom ked ma prvykrat vykradli to bolo v sobotu doobedu

cestovatelka
1. júl 2010

ach jo ☹

cestovatelka
1. júl 2010

no nechaj chvilu rozmyslanie rozmyslanim a skus si trochu dovolenku uzit 😉

krisbar
1. júl 2010

jemine henika, to ma mrzi....slak by ma trafil!
no ale dobre ze si poistena. aspon nieco sa ti vrati..aj ked ked ti ukradli nejake vzacne sperky tak to nic nenahradi.
heni - ak je to naozaj manzelova firma /co si myslim ze na 99 percent je/ tak sidlia tu v Lux.
tak uzivaj dovolenku.
cestovatelka..ako sa ti tehulkuje? vsetko v poriadku?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre