Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
4. sep 2009

Neplanujeme nic moc, asi budeme lenosit. Samozrejme az po upratovani, u nas je vzdy v sobotu ako po bombardovani, vsetko upraceme, ale nevydrzi to dlhsie ako tyzden. Potom chcem triedit veci, chcem vela veci vyhadzat a nieco hodim na ebay, teraz 5-6.9 sa nebudu platit poplatky, tak ak mas nieco, coho sa chces zbavit, tak je najlepsi cas na to. No a mala by sa mi ohlasit ta Julka, teraz by sa mali vratit, tak ak sa ozve, mozno sa stretneme.
Ale ako vravim, ziadne konkretne fixne plany
a co vy??

famfrla
autor
4. sep 2009

my mame super vik 😒 dedulo ide domov v sobotu rano a v sobotu po obede pride svagor s malou neterou 2 rocnou do nedele... tak ani upratat ani odychnut nic... neznasam takeho vikendy 😝

henikav1
4. sep 2009

neboj, prezijes a Julka bude mat aspon kamosku na hranie 😉

henikav1
5. sep 2009

ahojte babulky, krasny vikendik Vam prajem 😉

famfrla
autor
5. sep 2009

ahoj heni🙂 pekny vikendik 🙂 idem do carrefouru kuknem tvaroh🙂

henikav1
5. sep 2009

ahoj famfrla, tak spolieham sa na teba, leboja som zas nieco kupila, co nie je tvaroh. Tak som ten zazrak uvarila, nieco sa mi tam zrazilo, zdaleka to vyzera ako tvaroh a teraz sa mi uz pecie takmer tvarohova strudla. Pre istotu aj jablkova, keby sa ta tvarohova nedala jest 😵
Ozaj, zajtra sa mam stretnut s Julkou, tak dohodneme nejake stretko, mozno sa aj tu objavi 😉

julie6
5. sep 2009

Ahojte mamicky
vidim ze sa tu rozbehla riadna diskusia, my sme sa vratili z SK vcera, a kedze mi Heny vravela ze uz tu par dni komunikujete, tak som sa prisla pozriet,zajtra sa stretneme tak sa tesim, my sme sice mimo Bruselu v Nivelles /33km/ no dialnice existuju....,doteraz som sa tu stretavala len s jednou ceskou,aj to malo,kedze mali trojcata, a polsedny mesiac s ruskou, co som viskala od radosti ze konecne mam po roku s kym ist do parku doobeda,,,,no ale kedze radsej takto vecer hovorim ako pisem radsej sa pridam znovu niekedy inokedy, a nakoniec este k tomu tvarohu, ja kupujem v takom bielom kelimku od Danone, trochu slany ale dobry, a este je aj nieco podobnev takom zelenom vacsom, myslim od Lux a je to pri smotanach, nie je slany a trochu jemnejsi, vhodny na kolac ale trochu s takou akoby tekutinou,takze lepsie vymixovat...tak dobru noc zatial

henikav1
5. sep 2009

jej Julka ty si nas tu nasla, vitaj 😵

henikav1
6. sep 2009

Julka, tak ja som stastne dorazila domov, dakujem za pohostenie, ste symposi obaja a maly je uplne na zjedenie, strasne je zlatucky.
Fakt prijemne popoludnie.... este raz dik.

Famfrla, Noe a ostatne baby, vyhovuje Vam stretko presne o dva tyzdne v nedelu?? Ak by bolo pekne tak v nejakom parku a ak nie tak u mna doma? Pripadne ine navrhy?? 😉

yasminne
6. sep 2009

ahojte 🙂 tak som opat tu. ako sa mate?

henikav1
6. sep 2009

no super a ty? kde si bola stratena? Prides na stretko??

yasminne
6. sep 2009

rada by som prisla 🙂

yasminne
6. sep 2009

prave som docitala vasu debatku od mojej poslednej navstevy a ten tvaroh veru zaujima aj mna 😀 tak mi potom poviete...

yasminne
6. sep 2009

uz sa posnazim byt tu castejsie, no v tyzdni som sice doma ale notebook ma moj manzelik v praci a ked pride vecer tak si stihnem pozriet akurat tak maily pokecat s rodinou cez skype.

henikav1
7. sep 2009

dobre ranko baby, mne sa dnes tak strasne nic nechceeeeeeeeeeeeee 😖

famfrla
autor
7. sep 2009

Caute babulky🙂 dobre ranko

heni tak sme sli do toho carrefouru ale bolo tam uplne plne parkovisko tak sme to otocili 🙂 tak buduci tyzden🙂

henikav1
7. sep 2009

ahoj famfrla, nevadi dik moc, Julka mi ukazala nejaky tvaroh, tak si ho pojdem kupit a vyskusam

Co vravis na to stretko o tie dva tyzdne v nedelu?

famfrla
autor
7. sep 2009

ahoj heni... no so mnou na stretko nepocitajte :( lebo kazdy den najazdim 360 km a pondelok a utorok som doma... ale rada by som sa stretla 🙂 ale vo stvrtok to plati ci?

henikav1
7. sep 2009

famfrla, stvrtok samozrejme plati, sice som musela na cely tyzden do inej budovy, pretoze zastupujem kolegu co je na dovolenke, ale stretneme sa normalne u mna, pridem tam na obed.

Hodilo by sa ti stretko inokedy, alebo inde? Mne je to jedno, kludne sa mozme vsetky stretnut u teba 😀 😀 😀 alebo ak by ti len vyhovoval iny datum, iny den. No ved cakam navrhy a uvidime, toto bol len napad a da sa zmenit

yasmine, aj ty napis, co navrhujes

noe kde si? zas na nas nemas cas? 😉 🙂

henikav1
12. sep 2009

pekny vikendik baby, kde ste vsetky?

noe
13. sep 2009

Ahojte babulky.... so tu, som tu 🙂

Henik, to stretko bude 26.9. ?????

Skoda, 24.9. letim na 3 tyzdne domov. Tak to sa minieme. Mame nejake trapmpoty, tak som tu menej. Ale urcite by som sa s vami rada stretla.

🙂 🙂 🙂

noe
13. sep 2009

Sorry, som sa nejak preratala. Takze 20.9. v nedelu 😉 ale to tu tiez niesom, sme s manzelom v Anglicku. Totiz s manzelom zijeme, tak pol napol. BE a UK.
Tak niekedy inokedy, na druhom uz budem aj ja 😉

henikav1
13. sep 2009

ahoj noe, tak to vyzera, ze ziadne stretko nebude, kazdy na to kasle, nikto sem ani nechodi, ale ak chces, rada sa s tebou stretnem, kedy ti to bude vyhovovat. Julka sa slubila, ale nejako sa neozyva. Daj vediet, kedy budes moct a prid, ja budem rada, ked ta tu privitam 😉

noe
13. sep 2009

Tak to vazne, vsetci maju na haku pokus o stretko 😠 ale yasmin, by sa pridala, ak som pochopila. Ja mozem tento tyzden v pondelok a utorok, potom sme v UK a hned nato letim domov. Tak bud teraz, alebo o mesiac 😉

famfrla
autor
13. sep 2009

ahojte🙂 ja nic nestiham este aj mala je chora takze ja sa ospravedlnujem.... snad 2 krat ☹

henikav1
13. sep 2009

noe,tak by sme sa mohli stretnut aspon na jednu kavu a ked sa vratis zorganizujeme nejake normalne stretko. Sice neviem ako stihas pred odchodom, to ja mam vzdy zhon pred odchodom, ved uvidis.
Famfrla, aj tebe zatial malicka vyzdravie, aj Julka sa dovtedy iste ozve, no a yasminka sa chcela tiez stretnut, tak hadam pride. Ved stretko si zorganizujeme kedy chceme a kedy nam to vyhovuje 😵

henikav1
14. sep 2009

ahojki,

famfrla, co malicka? Uz je lepsie?

julie6
14. sep 2009

Cau Heny,caute dievcata, ja sa neozyvam lebo nestiham, manzel bol 3 dni na konferencii v Prahe,vozila som ho na letisko hore dole,Janko dostal silnu nadchu,ide mu tiez zadna stolicka zase, a 4 dni som k tomu mala na navsteve jednu japonku, a vcera bola na krstinach v Bruseli,tiez tak neplanovane,lebo prava krstna mama mala zdravotne problemy a nebolo jasne ci pride, tak som mala byt nahradna, nakoniec prisla ale pozvali tym padam uz aj nas,,,,jednoducho ani upratovat nestiham,,,,ale akokolvek ja by som na stretko urcite prisla, ak to nevyhovuje, mozeme termin presunut,aj miesto,len sa treba proste dohodnut,navrhite kazde ktory vikend mozete a nejak to spojime,,,,a este jedno, Heny,dik za typy na byty, ten prvy hned zobral niekto, a tie dalsie su so charge stale okolo 1000, to je pre nas uz vela, ale ja uz som sa odvazila soferovat aj do Bruselu takze 30 min nie je strasne, jednoducho, kto chce hlada sposob, kto nie dovod,,,,tak ja uz hladam fakt sposoby ako tu nebyt ako kol v plote stale sama

henikav1
14. sep 2009

Julka, som velmi rada, ze si sa ozvala, uz som sa bala, ci sa Vam nieco nestalo
Ako pocujem vsetky deticky len chorlaveju, to su tie obrovske vykyvy pocasia, aj Mike ma bolave hrdielko, ale poslala som ho do skoly, nadopovala vitaminikmi a salik na krk, ved uvidime.

Stretko pre mna moze byt hociktory vikend, lepsie v nedelu, len dajte vediet vopred, aby som si nic ine nedohodla. Tuto nedelu co bude by to bolo aj tak obtiazne, ako som pocula, v nedelu sa zas nebude jazdit v Brusseli, bude den bez aut ☹

Tak navrhnite, ak v Brusseli a bolo by pekne, moze to byt niekde v parku, napriklad park Malou je fajn, su tam hry pre deti, bola tam aj kaviaren s terasou uprostred parku, neviem ci je este otvorena. V pripade zleho pocasia mozme byt u nas, byt mam prisposobeny malemu, hravaju tam aj futbal s kamosmi, ziadne vzacnosti na rozbitie. Ak mate ine navrhy, alebo radsej chcete u vas, mozme, ja sa prisposobim.
Takze zas navrh, co tak v nedelu 27/09/2009?

henikav1
15. sep 2009

Takze to stretko bude toho 27/09/2009, dohodneme sa dva dni predtym, ze kde podla pocasia, ak pekne, tak niekde vonku, ak by bolo hnusne, tak u mna.

Julka sme dohodnute, kto sa prida?? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre