• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Beneluxu?

18. novembra 2016 
autor
ahojte babule :wink:
17. jan 2011 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej famfrla, no viatj medzi nami, priznaj sa kde si sa flakala a s kym si cestovala?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. jan 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis Heni ako sa to tu pomaly zas zbiera :grinning:
17. jan 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale heni to flakla som sa sem aj tam :slight_smile: to vies :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ty sa pochval ako v domceku na stracej nozke :slight_smile::slight_smile: a ocino uz emigroval za vami? :sweat_smile: :confused: :grinning:
17. jan 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no huraaaaaaaaaaaa, zas ozivame :wink:
v domceku stale bojove podmienky, cez zimu sa toho vela porobit neda, tak len prezivame, chceli by sme tak naozaj zacat na jar a Mirko este stale neprisiel, vraj o rok tak uvidime. Chodi len tak na otocku na vikend alebo par dni dovolenky. A vy ako?? Vraj ste sa zoznamili s Julkou a Jozkom a malym Janikom. Vidis expres spravy funguju, aky je ten svet maly :grinning:
17. jan 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam vedlajsiu otazku,kolko stoji u vas v belgicku strava je drahsie ako u nas?
18. jan 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no heni funguju funguju :slight_smile: velmi dobre :slight_smile: ano vo vlaku sme na zba narazili :slight_smile: aj aj spat :slight_smile::slight_smile:

wewerka000 no ja po poslednej dovolenke na sk mam pocit ze potraviny su este na slovensku ako tu :angry: to som bola celkom z toho sokovana ( teda nepocitam maso a masove vyrobky tie su drahsie v Be) :rolling_eyes:
18. jan 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@wewerka000 podla toho co, napriklad masko je drahsie, ale vela ostatnych veci stoji podobne ako na sk, hoci celkovo strava vychadza trosku drahsie
@famfrla pekne ze ste na seba narazili aj tam a spat uplne nahodou, to uz ako keby naschval :grinning:
18. jan 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hallllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :sunglasses:
25. jan 2011 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Joj ja mam dnes neskutocnu chut na nieco sladke ,len neviem na co konkretne. :confounded:
26. jan 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla nekric tak ohluchnemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :grinning:

@taty zeby na tortu ktoru prave idem dokoncit??
26. jan 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav sakra presne na tu tortu :grinning:
26. jan 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty vedela som, idem ju rychlo schovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav sakra a ja som uz mala slintacku na tu tortu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak esteze mi ostali pralinky,lepsie daco ako nic :grinning:
27. jan 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni a aku torticku si robila by som si tiez dala s rumovou plnkou :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja rumovu nemusim ale ostatne mozu byt,nie som moc prieberciva :grinning:
27. jan 2011 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to ja mam rada rumovu s orieskami :slight_smile: sa musime k heni pozvat na kavicku s tortickou :grinning:
27. jan 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla vsak sa pozvime ja suhlasim :grinning: :grinning: :grinning:
27. jan 2011 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty
@famfrla baby vy ste cisla, kludne, sa pozvite, len ja teraz nie som doma :grinning: :grinning: :grinning:

torta bola na objednavku :wink: takze som ju ani ja nejedla
28. jan 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni ty pecies na objednavky???Fuha teda.U nas mame perfektnu pekarku,teda chodim tam pravidelne po chleba a obcas beriem aj kolace a su fantsticke.Tortu sme od nej brali asi dva krat a tiez bola super.
28. jan 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty ale ja nie som cukrarka, robim to len pre znamych a zo zabavy, ja torty velmi nelubim ale strasne ma bavi ich zdobit, teda ked mam cas. V poslednej dobe cas nemam ale stale objednavaju a ti isti ludkovia, takze im asi chutia. Pomocky stoja strasne vela peniazkov a suroviny nakoniec tiez, takze takto mi oni platia moje hobby :grinning:
Ak chces, pozri mam nejake obrazky na henika.estranky
28. jan 2011 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav Fuha Heni tie torty vyzeraju super.Moje deti by si asi vybrali myskovu :grinning: Ach skoda ze si tak daleko.Mas krasne hobby. :slight_smile:
28. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem preco, kazdy chce ten syr s myskami, aj tato bola myskova :grinning:
28. jan 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav Nuz ako som pisala detom sa moc paci :grinning: fakt skoda ze si tak daleko davala by som si piect.
28. jan 2011 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty uz ani neviem kde to byvate, ale pisala som davnejsie s inou kockou co tiez piekla torty, pozriem ked budem mat chvilku, ze kde to byvala :wink:
pomooooc sa 20 minut mam skusku a uz som stihla precitat 20 stran z 500 :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni drzim palce na skusku.
28. jan 2011 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty zrusili nam prednasky, tym padom aj skusku, mam celu noc aby som sa ucila na zajtra :grinning:
28. jan 2011 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha nuz tak zajtra dzim palce.
28. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty dakujem, snad nesklamem :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@henikav Heni nezabudla som a silno drzim :slight_smile:
29. jan 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok