• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Beneluxu?

18. novembra 2016 
@taty dakujem, zatial sa drziiim, prave som odprezentovala moju seminarku :grinning:
Co vy v be??? Tu mame krasne slniecko :wink: Tak by som sla von sa prejst
29. jan 2011 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tiez mame slniecko a ideme klasika k moru hned po obede pustat sarkany. :slight_smile: Tak pfuj pfuj pfuj.Drzkaj sa .
29. jan 2011 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, krasnu nedelu, uzite si to aj za mna :wink:
ja uz zajtra letiiiiiiiiiiiiiiiim za vamiiiiiiiiiiiiii
ozaj famfrla, teraz pracujem priamo oproti tej budovy kde si praxovala :grinning: :grinning: :grinning:
30. jan 2011 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babule :slight_smile: no to bol krasny vikeend kedz by ich bolo viac :slight_smile::slight_smile::slight_smile:

ano heni a kde tam pracujes uz si velmi nepamatam co bolo oproti :slight_smile::slight_smile:
30. jan 2011 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla vojaci z nato :grinning:
30. jan 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni no nie ty si sa dala k armade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. jan 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla co uz ked ma uz iba tam chceli :grinning:
31. jan 2011 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni :grinning: :dizzy_face:
1. feb 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni a aspon ta posluchaju??? :grinning: :grinning:
1. feb 2011 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@taty ano, stasne su zlatiii, posluchaju a nie su narocniiiiii
1. feb 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa mas taky kolektiv :slight_smile::slight_smile: :grinning: nenarocny :slight_smile:
2. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sa mas taky kolektiv :slight_smile::slight_smile: :grinning: nenarocny :slight_smile:
2. feb 2011 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla no veru, stale dufam ze sa zajtra zobudim a ze toto vsetko bude len zly sen. Este som si nezvykla na novom mieste
2. feb 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale heni ked mas taky dobry kolektiv to sa ti bude lahko zvykat :slight_smile::slight_smile:
3. feb 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla vyzera to tak ze si nestihnem zvyknut a pojdem zas inde :frowning2:
4. feb 2011 o 06:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a to ako to heni?
4. feb 2011 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla je to komplikovane, vznikla nova institucia, spojenim 3 casti, kazda z inej institucie, kym sa naladia na jednu vlnovu dlzku to chvilku potrva, zatial mam 2 kancelarie a vyzera ze mi hrozi aj tretia v rade eu, to znamena ze budem pobehovat ako zajac po poli :grinning: ale zas vsetko zle je na nieco dobre, ved ako budu vediet ci vobec som v praci ?? :grinning: :grinning: :grinning:
4. feb 2011 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile:) heni a keby si sa tak rozdelila so mnou o jednu kancelariu ?:slight_smile: :grinning: :sunglasses:
6. feb 2011 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heni a ja si zoberiem tu tretiu,len ja si prosim vysielacku aby som bola s tebou v stalom spojeni. :grinning: A za odmenu si prosim tu myskovu tortu. :wink:
7. feb 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky,
no konecne som vam znovu nasla... :slight_smile: ste sa mi stratili na koniku, resp. maminky Benelux :confounded: ..Heni Tebe som aj vcera pisala mail na Henikav 1, ze posli link :grinning:
ako sa mate? ja mam novinku; som tehotna v 6.tyzdni, takze uz uplne patrim do skupiny :wink: na gynde som este nebola, len u obvodaka na krvne testy, na gynde mam RDV az o 2tyzdne- tak dufam, ze vsetko bude ok..
aj som zacala robit na polovicny uvazok od 1.2, takze nebudem tie otrasne ksichty kolegov vidiet kazdy den :grinning:
pekny dniik
:dizzy_face:
8. feb 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@shinelove Tak budem drzat palceky nech je vsetko ok. :slight_smile:
8. feb 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla
@taty baby ak mate nahodou security clearance, dajte vediet mohli by sme vas zamestnat :wink:

@shinelove blahozelam a drzim palceky aby bolo vsetko na 100% v poriadku :wink: a mail som nedostala, mam henikav bez 1tky
8. feb 2011 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@shinelove jeee velke gratulkooooo :wink:
9. feb 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@henikav a nieco pre mna tam nemate?:slight_smile::slight_smile:
9. feb 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla ved to som aj tebe pisala
9. feb 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@henikav jooj heni tak tam by ma nezobrali :wink:
10. feb 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla to ty si velmi narocna :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:sweat_smile: @henikav noo heni ak som ja narocna tak to uz nikto nie je narocnejsi :grinning: :dizzy_face:

na pracu aku si napisala nemam potrebne kompetencie :sunglasses:
10. feb 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@famfrla netaraj, ani som nenapisala ze aku pracu, iba ci mas certifikat, pretoze strasne dlho to trva vybavit, preto hladaju uz hotovych ludi a nemala by si sa preco strachovat, sefovala by som ti ja a mna sa snad nebojis :grinning: :grinning: :grinning:
10. feb 2011 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
heni problem je ten ze skoro uplne vsade hladaju hotovych ludi :confounded: a nehotovych nikto nechce :angry: :sunglasses: :dizzy_face:

11. feb 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte, hladam babysitterku na full time, resp. 3 tyzdne v mesiaci, ale mozeme sa dohodnut na kadejakom rezime, ak by ste o niekom vedeli. Potrebujem ju/ho od marca na 4 mesiace. zijeme v antwerpach. nemusi hovorit nijakou znamou recou, nech je len dobra k mojmu bejby, ktore v jaslickach brutal trpi, nechce tam jest a nemozem ho tam nechat inak total schudne :frowning2: DIKY
11. feb 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok