Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

tweenytn
16. sep 2009

Mamicky brusel a okolie
Prajem Vam krasne rano sice take nemile ale to uz je asi tak v belgicku to inak nebude
Som tu nova vlastne mi to Julia spominala tak som sa prisla kuknut na to forum.
Volam sa Mirka Miriam ako kto chce a mam 3 rocne dievcatko. Byvame nedaleko bruselu. Na strance ceslobe som dala inzerat ze hladam mamicky ktore maju zaujem sa stretavat a organizovat nejake akcie pre deturence.Takze tak . Je to nezavisle a zavisle na kazdeho voli sa spoznat a komunikovat. Je to uz asi moj 3 pokus zorganizovat nieco. vysiel iba jeden krat. u mna sa stretlo asi 8 ludi aj s detmi u mna na jedno popoludnie ale odvtedy sa nikto neozval. takze tak
musim koncit ale rada si zasa pokecam

yasminne
16. sep 2009

Ahojte tak zase po case sa ozyvam, manzelik mi nechal doma notebook 🙂 ako sa mavate? je tu niekto online? vidim ze bude stretko a ja som trochen smutna ☹ lebo asi v tom case pojdem na SK...este to vsak nemam iste len uvazujem. no verim ze budu este dalsie prilezitosti sa s vami stretnu. rozpravala som sa aj s mojou kamaratkou a tiez by sa niekedy pridala 😉 . Tak zatial pekny dnik budem tu ak si chce niekto popisat.

henikav1
16. sep 2009

vitaj Miriam, som rada, ze si sa ozvala. Pridas sa na nase stretko? Julka prave by mala prist.
Kde byvate? Pises blizko Brusselu

Yasmine, co ty? Malo sa ozyvas. nevadi, ak aj budes teraz na sk, zorganizujeme dalsie stretka, ved ani noe tu teraz nebude, pride nabuduce. Obcas napis, co a ako, ved zatial sa mozme spoznavat a pisat aj cez net

yasminne
16. sep 2009

Ahoj Henika, nejak to fakt nestiham po tych veceroch...hladam si pracu ale nejak to nejde, dlho sa k tomu dokopavam, akosi som si zvykla na pohodlie domova a ranne vyspavanie 🙂 ale zaroven nechem takto ostat. Babo sa zatial nedari a potrebujem sa niecim zabavit. Maluj hodvabne satky to je zatial moja denno denna zabavka, okrem domacnosti a denneho varenia, pecenia...a tak. S pracou to vsak nie je lahke jazykovo nie som dobre vybavena len anglicky aj to tak vseliak...no na dohovorenie staci. Aspon tu vo Flamsku s tym vystacim.

henikav1
16. sep 2009

yasminne, tak vloz par fotiek z tvojich umeleckych diel, nech sa pokochame. 😉

S pracou, to mas pravdu, nie je to tu lahke, moj manzel tu prave preto nie je, pretoze on nehovori francuzsky, len anglicky. No co uz, hadam sa raz nauci a pride za nami 😵

yasminne
16. sep 2009

fotky vlozim casom, neviem preco ale myslela som si ze tvoj manzel je belgican 😀 a kde vlastne je?

henikav1
16. sep 2009

doteraz bol v cechach, dnes prave zacal na slovensku, ma prvy den v praci 😵

yasminne
16. sep 2009

aha a ty si tu sama? kvoli praci?

yasminne
16. sep 2009

citala som si toto forum ale mam v tom zjavne gulas 😀 ze kto je kto, ale to neva ved sa hadam spozname po case 😅 . nevedela by si nahodou o niekom kto hlada aupair-ku? skusam aj takuto pracu ved deticky mam rada najradsej by som sa starala o babatko...mala som uz aj nejake ponuky no akosi nic z toho bolo to daleko od Leuvenu a vzdy uprednostnili niekoho z ich mesta...

henikav1
16. sep 2009

yasminne ved preto vravim, ze si mozme aspon pisat, aspon takto sa trosku spozname, kym sa budeme moct stretnut.
au pairku teraz neviem, kto by potreboval, ale ak by nahodou, tak ti dam vediet. Najlepsie by bolo keby si si dala inzeraty do skol a do jasliciek tam v tvojom okoli

henikav1
17. sep 2009

baby, dnes to tu vyzera na krasny dnik, konecne sa skryli mraky a mame krasne slniecko

famfrla
autor
17. sep 2009

🙂 u nas je ako koniec sveta hrozzza :(

henikav1
17. sep 2009

famfrla, normalne si to ani nechcem predstavit, som rada, ze po nejakom case vidim zase slniecko 😵 😵 😵

este si doma? ci uz zas zarezavas? A co Julka, uz je lepsie?

My ideme zajtra na to ORL, dufam, ze malemu mandle vyberu a budeme mat konecne pokoj

famfrla
autor
17. sep 2009

🙂 nie som v bruseli🙂 ale ked som od nas odchadzala tak to bola katastrofa...... to bude asi tymi horami 🙂 😀 😎 mala sa ma uz lepsie no ale nie je uplne vyliecena... a mna boli hrdlo a mam plny nosss.... a to vam vyberu na pockanie?

henikav1
17. sep 2009

no to nevyberu na pockanie, ale aspon zarezervuje operacku a to uz potom nejako prejde, mozno da aj nejake antibiotika v sprayi, takze malemu hned bude lepsie, ako prechadzat sa stale s napuchnutou hrcou v hrdle

julie6
17. sep 2009

Ahojte
tak nam uz nadcha pomaly prechadza,a tesim sa ze aj pocasie sa zlepsuje,ale hlavne ze v sobotu pride mama a ja konecne zamakam na dizertacke,lebo sa to taha....a nemam pokoja,,pokial spustim print,,,

henikav1
17. sep 2009

Julka, to bude fajn ked ti mamka pomoze.
Viem si predstavit ake mas stresy, vela prace na dizertacke, ale nevies sa poriadne sustredit
Ja tiez ked mam taku pracu na ktoru sa musim velmi sustredit, ani nezacnem, ked je maly pritomny a to uz je velky, nemusim ho tak velmi strazit, ale ked "maminka ja som hladny", horkotazko zas zasustredim moje skornatene mozgove bunky a "maminka ja som smadny"... a "pozri aky hrdina je v telke" a "pocuvaj maminka strasne smiesny vtip".... 😀 😀

jarus1
18. sep 2009

ahojte kočky, žijete niektorá v Bruseli? chystáme sa tam o dva týždne, dáte mi nejaký typ, kam by sme mali určite ísť? prosím do IP,dakujem

henikav1
18. sep 2009

ahoj Jarus,

Nedavno som to prave pisala jednej kocke, tak ti to tiez posielam..;
Ak chces vidiet zaujimavosti a pamiatky, tak urcite pozrite atomium a hned vedla neho je minieuropa, Bruparck village, potom planetarium. Nablizku odtial mate japonsku vezu a cinsku pagodu. To mas vsetko tak na kope. Potom v centre Grand place a Maneken pis. Neviem na ako dlho pridete, toto su take najhlavnejsie pamiatky, co si mozte pozriet. Kralovsky palac je tiez krasny, ale ten uz budete vidiet iba zvonka, lebo ten je pristupny len chvilu v lete. No a blizko kralovskeho palaca je kralovske muzeum, galeria, ak vas zaujimaju obrazy. Krasny je kostol Petit Sablon.
Justicny palac je tiez velmi pekny a pri nom mas terasu s vyhladom na mesto.
Ak budete mat viac casu, urcite stoji za to skocit do Brugge, volaju to aj Benatky severu, ale to je na jeden cely den. Je to mestecko blizko pri mori a je zname kanalmi ako v Benatkach.
No a po nakupoch, ak chces vela obchodov na kope, tak zalezi od toho na ktorej strane Brusselu budete, V centre je rue Neuve, to je pesia zona s kopou obchodov. Potom mas Woluwe shopping center a Westland shopping center. Este som zabudla nakupne centrum Basilix to je trosku mensie a to si jednou cestou obzrite aj krasnu basiliku.

Mozno som nieco zabudla, tak ma hadam baby doplnia 😉

jarus1
18. sep 2009

dakujem henikav1, do to´ho mesta Brugge sa zrejme dostaneme autobusom?, neviem ako vôbec malá zvládne let 😕

henikav1
18. sep 2009

do Brugge mate velmi dobre spoje vlakom

yasminne
20. sep 2009

Ahojte kocky ako ste prezili bruselsky den bez aut? 🙂 my sme sa prave vratili z Bruselu ale boli sme len na trhu nedaleko midi. Henika ak teda bude to stretko rada by som prisla, na SK nejdem 🙂 Napis este raz kedy a kde.
Zajtra mi zacina kurz anglictiny tak aspon nejaka zabavka a ozvala sa mi jedna rodina z Kraainem ze hladaju niekoho na opatrovanie ich 2rocnej dcerky tak uvidim ci sa dohodneme 🙂. Prajem pekny zvysok vikendu.

henikav1
20. sep 2009

Tak stretko by malo byt presne o tyzden, cize 27.9, teda ak sa nic nezomelie, lebo budem musiet nahle odist do ciech, ale neviem kedy, cakam kedy mi daju vediet. Takze ak sa mi dovtedy neozvu, tak navrhujem okolo 15tej u mna doma. Babam, ktore mi potvrdia, ze pridu poslem adresu a tel. cislo do IP. Byvame vo Woluwe-Saint-Lambert.
Potom ked sa vsetky zideme, mozme ist aj niekde von ak by bolo pekne.
Dopredu sa ospravedlnujem, ak by som tu prave vtedy nemohla byt, myslela som si, ze pojdem uz tento vikend, ale vyzera to skor na ten vikend o tyzden, ale ani to nie je iste 😖 Preto bude lepsie ked so dohodneme presne v piatok, dovtedy budem vediet, ci som tu alebo nie. Ak nie tak sa stretko bud odlozi, alebo sa stretnete bezo mna ☹

yasmine, to by bolo fajn, keby si robila v Kraainem, to je hned vedla nas 😉

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
julie6
21. sep 2009

Ahojte, no tak sa v piatok dohodneme

henikav1
23. sep 2009

nenaaaaavidiiiiiiiiiiiiiiiiiim zapchyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😖

tweenytn
24. sep 2009

pekny 🙂

henikav1
24. sep 2009

babulky,,vyzera to tak, ze tento vikend som tu, takze mozme zacas s navrhmi na stretko 😉

henikav1
25. sep 2009

dobre ranko, tak je tu piatok a ja uz viem, ze cez vikend som tu, takze si mozme dohodnut co a ako. Hlasia pekne pocasie, tak ja by som navrhovala, stretnime sa u mna napriklad o 14tej a potom mozme ist spolu s detmi do parku, co vy na to??

yasminne
25. sep 2009

ahojte 🙂 tak mam dnes konence notebook mozeme popisat. ako sa mavate?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre