Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
24. jan 2012

@henikav jaj tak vravis ze tam mam namontovat rovno ten basketbalovy kos hej??? 😀

henikav
24. jan 2012

@taty haha zasmejes sa ten mam namontovany na dverach kancelarie, ale len na taku malu lahku loptu, inac by ma kolegovia v zuboch vyniesli, ale tak co uz ked maly stravil detstvo u mna v kancelarii

taty
24. jan 2012

@henikav jaj tak ja asi fakt navstivim decathlon skor nez mi mlada od rozkose nebude sa hupat na lustru.

henikav
24. jan 2012

@taty ak by prislo k tomu hupaniu na lustri, urcite to pofot, nech mame aj my zazitok 😀 😀 😀

taty
24. jan 2012

@henikav no ty budes mat zazitok a my urcite zas budeme klusat na pohotovost 😀

henikav
25. jan 2012

baby, idete niektore dnes vecer na Novorocny koncert ?? Ak ano dajte vediet

taty
25. jan 2012

@henikav My nie ale buducu nedelu ideme na Expo-vakantiesalon 😎

henikav
26. jan 2012

@taty ja dnes v praci asi umriem, skoro nic som nespala a este vecer idem piect 2 torty 😒

taty
26. jan 2012

@henikav nuz ja detto bo som zas prechladnuta ja sa uz na to normalne vytoto.Sakra vcera mi nic nebolo a v noci som dostala taku nadchu ze som nestihala vreckovkou nos utierat 😢 Nic ma neboli,nemam teplotu len z nosa mi tecie ako z vodovodu.A ake torty ides piect???Myskovu????-Inac tu si mozno u teba objdenam v juni ak ma do tej doby slak netrafi.

henikav
26. jan 2012

@taty jedna bude star wars a jedna s konikom pre zmenu 😵 chceli aj futbalku, ale to som uz odmietla, to je vela naraz

taty
26. jan 2012

Tak u nas zmena nejdeme do Bruselu ale do Antwerp ;ja sa tesim ako mala pretoze tam bude aj nas priatel ktory je sice belgican ale ma hotel na SK.A sa mu teraz narodila dcera tak ideme mu pogratulovat 😀 Ja sa tak tesim ze uvidim zas niekoho z SK

taty
26. jan 2012

@henikav nuz ja rozmyslam ze dam u teba urobit tu mysacinu aj ked mame doma pirata ale sa mi ta neskutocne pacila. Ja sa ti potom ozvem ak mozem

henikav
26. jan 2012

@taty ok, ale ak chces myskovu, treba mi dat vediet hodne vopred, lebo tie mysky robim avela skor, inac mi nestvrdnu, oni proste musia vyschnut, inac sa budu rozlievat a tiect, ale mozem ti aj pirata spravit

taty
26. jan 2012

@henikav no teraz nebudem vediet ktoru sakra-toto sa nerobi vies teta z Bruselu 😀 Ja som sice videla len tu Mysacinu a ta bola neskutocna -u mna jednoznacne top.A kedze tento krat nejdeme urcite na Sk v case narodenin tak budem musiet dat tortu urobit tu takze hned som si na nu spomenula ze teta z Bruselu ma krasnu Mysaciu.

henikav
27. jan 2012

@taty ked to bude aktualne, poslem ti inspiracie a potom si moze vybrat maly sam, nech sa tesi

taty
27. jan 2012

@henikav joj dik tak vravis kolko skor ti to treba dat vediet???Je to v juni

henikav
27. jan 2012

no aspon 2-3 tyzdne pred ak tam maju byt mysky, lebo musia vytvrdnut, inac hladke ozdoby len par dni, ale daj vediet, ak by mi daco chybalo, aby som stihla zohnat a tiez pocitaj s tym ze robim aj kopu inych veci popritom, aby som si to nejako zaplanovala

taty
27. jan 2012

@henikav fajn poznacim si do kalendara - bo ja mam neskutocnu sklerozu tak aby som si na to nespomenula tyzden pred ,to uz by som sa aj o zem mohla plieska ze ano. 😀

henikav
27. jan 2012

@taty no ak by som nic nemala ine v plane, mozno by sa to aj dalo stihnut, ale ak uz budem mat nieco ine, hmm

taty
28. jan 2012

@henikav Heni vsak fajn ak napises ze sa neda tak no problem.

henikav
29. jan 2012

@taty dala som fotky do temy recepty - marcipanove torty, z tych mojich vcerajsich vytvorov

taty
29. jan 2012

@henikav No a uz mam zas slintacku .Tak by som si dala sladke nieco a len tu pozeram na tie tvoje vytvoru a slintam ako bernardin. 😝 Uz sa zacinam modlit aby si v juni mala cas. 😀

henikav
29. jan 2012

@taty neboj najdem si cas, len mi to nepovedz 5 hodin pred funusom 😀
a rozmyslaj co by sa vam pacilo

taty
29. jan 2012

@henikav 😀 😀 😀 Ok pisem do kalendara ze mam volat tete z Bruselu v polovicke maja bo je to mesiac pred .

henikav
29. jan 2012

@taty zase az mesiac nemusis, ale je dobre vediet to trosku vopred

henikav
30. jan 2012

baby aka zima brrrrrrrrrrrrr, ja uz chcem jar

taty
31. jan 2012

@henikav vidis a ja som sa tesila ze konecne mrzne je krasne slnecno a sem tam sniezik padne. No a u nas rozhodnute v sobotu ideme do Bruselu kedze v Antwerpach sme mali mensiu nehodu tak na Expo sme nesli takze sobotu smer Brusel. 😎 To miesto nam neda nejak pokoj.Ma picne ak o tyzden mi zavolaju ze si mam ist po rodne listy na ambasadu.To sa tam nakoniec aj naucim parkovat a tak uz to nebude moja nocna mora. 😀

henikav
31. jan 2012

@taty no vidis a uz sa nikdy nebudes bat. Neviem ci ty pracujes a ci aj dochadzas, ale keby si denne nalietala tolko km ako ja, asi by si sa tiez modlila aby boli cesty suche a aby nemrzlo a nesnezilo

taty
31. jan 2012

@henikav Hej Heni pracujem a kazdy den jazdim ale zas je to neporovnatelne s Bruselom.Takze ja sup na dialnicu do Kortrijk tam problem soferovat a parkovat nemam.Ludi sa tam mota pomenej takze nemusis sa bat ze ti nejaky uponahlanec vbehne pod kolesa takze tazka pohoda.Takze ja to mam tak 30 km tam ale ako pisem po dialnici takze tazka pohoda.

henikav
1. feb 2012

@taty pravda ze aj ja po dialnici vacsinou, ale na Brussel, tak to je hruza, normalne 35km za 2 hodiny, ak je problem 3,4 a viac, cize akonahle prsi alebo snezi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre