Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
25. sep 2009

ahoj yasmine, mne zase v noci notebook "umrel " ☹
takze teraz pisem z prace, doma mame este maleho notebook, tak si ho poziciavam a poobede musim ist nejaky kupit, lebo bez pocitaca som nahrata ☹

Ako teda? Prides na stretko??

yasminne
25. sep 2009

zatial neviem presne povedat je to tak na 50% snad vecer budem vediet definitivne ci ano alebo nie... mozes mi aspon dat nejake instrukcie ak osa k tebe dostanem, pripadne tel. kontakt? ja ti posielam moje udaje do IP.
ak sa smiem spytat, kde pracujes?

henikav1
25. sep 2009

dobre yasmine, tak potom daj vediet, ja byvam pri Woluwe shopping center blizko metra roodebeek a pracujem na komisii

henikav1
25. sep 2009

haloooooooo, nikde nikto??
takze stretko zas nebude?? ☹

julie6
25. sep 2009

Ahojte, pozeram prave ako so stretkom, ja mozem prist, ale urcite my neskor, ako o druhej maly spi tak do tej tretej a pokial sa tam dotrepeme tak my jedine az hned v parku, ved mame mobily,,,mam tu sice mamu,a manzel planuje ist niekde na vyletik napr. Ville Abbey,alebo tak sa to nejak vola, ten zrucany klastor starobily, ale kludne zmenime aj plan, lebo tak zatvaraju okolo 5,30 p,m, a pokial sa my vytrepene tak mozno pojdeme doobeda, a potom mozeme zase spoznat inu cast Bruselu, takze dajte vediet,ja sa tu kuknem este castejsie,teraz fakt nestiham,,,hori mi termin odovzdanie prace...

henikav1
25. sep 2009

Julka, tak zatial sme len my dve, takze sa dohodneme ako ti to bude vyhovovat
mozno pride yasmine, ale iba na 50 percent

julie6
26. sep 2009

Heny, a prisli by ste aj to toho Ville Abbey kebyze sme len my dve?ked bude pekne pocasie, aj pre Vas vyletik???ci ste tam uz boli, kebyze ano, tak prideme my do Bruselu, pripadne aj Yasmine kebyze chce vidiet daco nove,resp.trosku prevetrat pluca z toho bruselskeho smogu

henikav1
26. sep 2009

dobre Julka, tak si spravime vylet, ved u nas doma este mozme sediet cez zimu ked bude hnusny cas
kde to vlastne je kam chcete ist? Ja to nepoznam

noe
26. sep 2009

Ahojte babulky... pozdravujem z krasneho Slovenska 🙂

Som tu druhy den, a az na drobnost,ze mi chyba manzelik, je tu skvele. Dufam,ze sa raz vratime 🙂

Babulky bola som sa vcera vykupat v mineralnej vode, ktora pomaha na zenske veci a este si chcem dohodnut dalsie procedury v kupeloch kusok od nas. Tak dufam, ze to pomoze k babatku 🙂 Az na to, ze ta voda smrdi ako vajcovka je to prijemne a dufam, ze aj ucinne.

Citam, ze organizujete stretko, tak spravte nejake fotocky, nech my ostatne co neprideme vieme o co sme prisli 😉

henikav1
26. sep 2009

ahoj noe, tak si to tam uzi aj za nas 😉 kde vlastne si na Luckach?

a este nieco
nezabudni sa vratit 😉

yasminne
26. sep 2009

Ahoj Henika

je mi luto ale zajtra sa mi neda, manzel dohodol nejaky vylet s jeho kolegom, tak nabuduce si to lepsie zariadim 🙂 dufam ze sa stretnete aspon s Julkou a nabuduce sa pridame aj s Noe 🙂 a mozno aj moja kamaratka co som spominala ze byva vo Woluwe st.Lambrecht... tak si uzite kraaasny slnieckovy vikend.

henikav1
26. sep 2009

no nevadi yasmine, tak nabuduce 😉

julie6
26. sep 2009

Ahoj Heny, vecer Ti dam vediet, zavolam Ti a poviem presne kde to je, ja totiz sama neviem a Jozko je vonku,tak zatial cau a tesim sa

henikav1
26. sep 2009

Julka, ja ak pojdem tak len sama, no neviem, ci ano, totiz Mike sa na poslednu chvilu rozhodol, ze ide so skautmi. zavolame si vecer a dohodneme sa. Alebo sa stavite u mna len tak cestou a chvilku pobudnete? No uvidime vecer

noe
27. sep 2009

Dakujem Henika 🙂

Rodicia su z Ruzomberka, tak ma mama presvedcila na Lucky, a bola so mnou hned aj na prvy mineralny kupel 🙂

No pokusim sa vratit, ved tam mam manzela 😀

Uzite si nedelu a nech vam stretko vyjde. U nas je krasne slnieckovo, tak ideme von 😉

henikav1
27. sep 2009

noe, tak si to tam uzi. Ja som na Luckach bola, ale sluzobne pred takmer 20timi rokmi, uz vtedy to boli najlepsie a najznamejsie kupele na zenske choroby, ale vtedy som si to neuzila, bola som tam pracovne

aj u nas je dnes slnieckovo, stretko sa zrusilo, tak hadam nabuduce sa uz stretneme vsetky, som rada, ze aspon maly si uzije slniecka so skautmi

henikav1
1. okt 2009

ahojte, no kde ste vsetky???
famfrla, ty si sa nam uz uplne stratila 😉
yasminne, tak ako ta praca? mas nieco nove?
Julka, uz si dokoncila, ci este zarezavas..?

famfrla
autor
1. okt 2009

ahoj heni🙂 nestratila🙂 mala je zas chora 😒

henikav1
1. okt 2009

tak to ma velmi mrzi famfrla, hadam bude lepsie. aj moj maly bol doteraz na antibiotikach, zajtra ideme na kontrolu, mali by uz mat aj vysledky z krvi, tak uvidime co dalej 😖

famfrla
autor
1. okt 2009

no to dufam ze bude lepsie:(

julie6
1. okt 2009

ahojte, ja stale zarezavam,mama uz odisla domov, takze zase ako v lete na saniach, chcela som to dokoncit skor ako je deadline/december/no budem radat ked to stihnem,ale kebyze sa daco organizuje pridem, vyvetrat hlavu,ale Vy kedze pracujete mate cas cez vikend,ja teraz zase cez vikend musim si sadnut za PC lebo cez tyzden toho vela neurobim,ale taku nedelu by som urcite niekde vyrazila na par hodin,,,,aj relaxovat treba ze???

famfrla
autor
1. okt 2009

heni a kedy frcis na slovensko?

henikav1
1. okt 2009

famfrla, na slovensko pojdem az na vsechsvatych, o tri tyzdne pojdem do Prahy

Julka, az mas chut prist v nedelu kludne mozte, ja sa potesim, mam na plane piect malemu tortu na pondelok do skoly a o 17tej mam jednu schodzu, inac som volna cely den. Okrem tej schodze si viem tento vikend este prisposobit, tie dalsie dva uz mam uplne natrieskane, maleho narodky s kamosmi, potom je on pozvany na niekolko narodenin, potom mu pride krstna mama s frajerom z sk no a kamos na par dni, lebo rodicia mu idu niekam mimo be, takze stale blazinec, no a potom uz ja odchadzam, takze teraz alebo potom asi zas dlho nie

famfrla, ak mate chut, aj vy mozte prist, budem len rada

famfrla
autor
1. okt 2009

ja len tak ze kedy dame to stretko pred komisiou🙂

henikav1
1. okt 2009

no kedy ti to vyhovuje, som cakala ze sa ozves, ja si to zariadim

famfrla
autor
1. okt 2009

tento tyzden mame open days🙂 tak ze ak tak buduci ale to sa dohodneme cez tyzden🙂 😉

henikav1
2. okt 2009

ok, tak daj vediet, ja chodim na obed kazdy den 😀 😀 😀

henikav1
2. okt 2009

famfrla, neviem ci chodis autom do prace, ale v pondelok tu budeme mat paradny bordel, ocakava sa okolo 1000 traktorov a vraj tentoraz su velmi nahnevany 😖

famfrla
autor
2. okt 2009

dik za info heni nie chodim vlakom🙂 len 2.5 hodky tam a 2.5 hodky spat🙂 ale v pondelok idem vyzdvihnut na letisko jedneho jurnalistu rano 🙂

henikav1
2. okt 2009

zalezi o kolkej, ale vyzera to tak, ze sa zabavis 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre