Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
18. okt 2012

@dony Nuz aj ja to mam dalej .My byvame v Lichtervalde takze na skok to nie je,skoda :(

taty
18. okt 2012

@henikav ides na tu stretavku 11.11???

henikav
19. okt 2012

@taty no vies ze ani neviem? vy idete?

taty
20. okt 2012

@henikav ano

toxity
20. okt 2012

Ahojky, moj muz tiež pracuje v belgicku a prišla som za ním aj s drobcom našim 4mesacnym 🙂 zijeme v pri herentals.. Tak zdravim všetky 🙂

henikav
20. okt 2012

@taty tak si to skusim zariadt a prist, uvidime ci nam to zabka dovoli, budem po amnio
@toxity tak vitaj, nieco mi to hovori, myslim ze vo flamskej casti, idem pokukat kde to je

henikav
20. okt 2012

@toxity akurat @dony , ktora je tu tiez nova je podla mna najblizsie 😉

taty
21. okt 2012

@henikav joj tak to radsej odloz na inokedy,bo prvorade je zabiatko.Ani nevies ako ti drzim paluchy.Vsak ak som dobre citala tak stretka budu castejsie tak no problem.

henikav
21. okt 2012

@taty dakujem, ved ja som to uplne nevylucila, ale ak sa na to nebudem citit, tak nebudem riskovat. Preto im ani neslubujem nejaku aktivitu, alebo pomoc, hoci som videla ze hladaju dobrovolnikov. Uz som strasne zvedava ci sa nam v utorok zabiatko ukaze, aby sme vedeli co to bude

taty
22. okt 2012

@henikav Takze zajtra budes vediet ci to bude slecna a ci dalsi chlap???Joj tak to som zvedava ,potom napis.Ja som sa tak dnes tesila zo slniecka a ze aspon trosku teplejsie .Joj keby to chcelo este tak tyzden takto vydrzat.

silviazv
22. okt 2012

heni, aj ja som zvedavá 🙂

opať potrebujem radu, dcéra sa môže v piatok "zamaskovať" - dávali ste deťom aj kostým do školy?

dony
22. okt 2012

@taty
@henikav
Ďakujem za privítanie, tak to je škoda že ste tak ďaleko, ale aspoň tu sa môžeme stretávať 😉
Ale kukám že toxity je veľmi blízko ku mne približne 15km.....super 🙂
A ako dlho už žijete v Belgicku? Máte manželov belgičanov alebo slovákov?
Ja akurát mám za sebou gynekológa dnes, že vraj všetko je v poriadku, len sa máme snažiť a čas ukáže 😀
Ale aspoň počasie nám vyšlo, aj vy ste mali tak krásne slnečno dnes ?
Pekný večer 😉

henikav
23. okt 2012

@dony ja mam slovaka manzela
@silviazv veru, male deti sa tu zvyknu cele kostymovat, vacsinou to robia skoly posledny den pred prazdninanmi, alebo volnom, deti pridu vyobliekane, vymalovane a maju pekny zazitok
Ja som sa prave vratila od lekara, takze mi potvrdil tusaka, cakame malu princeznu 😉
@taty

taty
23. okt 2012

@henikav gratulka 🙂 takze slecna bude ako si chcela -super

henikav
23. okt 2012

@taty nevies si predstavit ako sa tesim, uz mi ti chlapi liezli na nervy, teraz uz budeme dve baby 😵

henikav
24. okt 2012

babulky co nove?? uzivate si slniecko??

silviazv
25. okt 2012

@henikav blahozelam k princeznej! 🙂 je fajn mať doma malú copaňu 🙂

dony
25. okt 2012

@henikav Gratulujem k bábetku 😉

henikav
25. okt 2012

@dony dakujem 😉 akurat sa ucim hackovat klobucik na malu podla videa na youtube

henikav
25. okt 2012

idete niektora na river dance alebo na labutie jazero?

henikav
28. okt 2012

Nejako padame baby, kde ste vsetky?? U nas paradne vsetko zamrzlo, zahrada je uplne biela

dony
28. okt 2012

@henikav Ahoj, tak to máš dobrú zábavičku 😉 , veľa trpezlivosti pri háčkovaní, mňa to učila babka keď som k nej chodila v lete na prázdniny, ale neviem, či si ešte pamätám ako sa to robí 😕
U nás bolo v noci 0 stupňov, a teraz krásne svieti slniečko, no od zajtra že vraj už má pršať 😢

henikav
28. okt 2012

@dony my sme akurat doopekali vonku v zahrade, akurat to vsetko znasame dnu, bolo prijemne na slniecku, ale neda sa dlho sediet vonku, uz je chladno.
Ciapocka sa mi vydarila, isla som presne podla videa, ale neviem ci by som to veddela bez videa zopakovat 😀 este aj kvietok sa podaril, kedze to bude baba, musia byt kvietky a volaniky 😵

dony
4. nov 2012

Ahojte, je to tu nejaké mrtve 😒
Kde ste všetky? Užívate si dlhší víkend?

@henikav tak to sa teším, že ti tá čiapočka vyšla, ešte si pár spravíš a budeš úplná majsterka v háčkovaní 😉

henikav
4. nov 2012

@dony no to vies, sama so sebou si tu donekonecna pisat nemozem a ked sa sem nikto neozve, tak nasa temicka upada. Majsterka v hackovani zo mna urcite nebude, od zajtra sa vraciam do prace 😉

dony
4. nov 2012

@henikav no ja som tu nakukovala každý deň, ale nikto nič nepísal, tak dnes ma to už naštvalo 😀
Ja zajtra už tiež do práce, strašne sa mi nechce a ešte k tomu to hnusné počasie 😒 ...ani mi MS neprichádza

henikav
4. nov 2012

@dony ved to ze je hnusne, akurat periem a triedim nejake veci, a vsetko susim v obyvacke, lebo vonku na terase mi to len zvlhne :( Ja zajtra musim do prace lebo kolega tam nie je a vzdy tam jeden z nas musi byt, takze zial, nemozem ani len ochoriet 😖 A maly ma este prazdniny, teda na predlzenie praznin si vymysleli pedagogicky den

dony
5. nov 2012

@henikav No ja už to prádlo suším len v sušičke, pretože my bývame v byte bez terasy, takže nemám moc miesta na sušenie, ale v tej kose aspoň nám sála teplo aj zo sušičky, len to žehlenie ma nebaví ☹
Len dúfam, že nebude nejaká tuhá zima, lebo do práce chodím na bicykli a nechcela by som zamrznúť 😀
Ako si sa mala v práci? Ja som taká oťapená celý deň a stále čakám kedy mi konečne príde MS no ani náznaky, že by sa niečo dialo 😖

taty
5. nov 2012

no dievcata ja tiez nic nestiham ,ja ani vlastne neviem ci je piatok ,ci sobota ci co vlastne je .Len mlada mi uz pripomenulo ze Vianoce su tu co nevidiet a ze uz napisal list ze ho mam poslat postou tam hore. 😀 No nejak to fakt zletelo ze ani nechapem.
Dony tak nech potvora ani nepride ,budete si tu dve pekne pisat o plienockach a kocikoch 😀

vlnka81
6. nov 2012

@henikav jeeeeej heni prave som si pozerala tvoj album a ze si vybrala ruzoveho lodgera 🙂 a z toho mi vyslo ze cakate dievcatko 🙂 a teraz citam ze ano ze je to rpavda 🙂 juuujujujuuuuuj to sa tesim a velmi blahozelaaaam 🙂 kedy mas porodny termin? napsi aspon mesiac, ale to sa ta asi este 10x opytam 😀 vies teraz mam len mlieko v hlave 😀
inac ten tvoj lodger je nadherny 🙂 mne vcera dosiel moj powder, je taky menej vyrazny, ale uz mam nakupene ciapky, maly bude fesak , len nech mu hlava velmi rychlo nerastie lebo ich ani nestihne vynosit 😀 este raz gralulejshn 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre