Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
19. nov 2009

ahojte baby, dobre ranko
Len som sa tu stavila, aby ste to tu bezo mna neprehanali s tym kecanim 😀 😀 😀
Inac my mame blazinec v praci, takisto v skole, nech ziju Vianoce. O tri tyzdne postavime stromcek, aby sme si ho uzili, uz sa tesim
kde ste vsetky?

famfrla
autor
19. nov 2009

vsetky to asi znamena ja 🙂 lebo nikto iny tu nechodi 🙂 asi to heni premenujeme na nasu sukromnu temu 🙂

henikav1
19. nov 2009

tesim sa, ze si tu aspon ty.
Ja mam teraz fofry v skole, tento vikend piseme nejake testy, vobec nie som este pripravena 😖

famfrla
autor
19. nov 2009

heni neviem ci poznas program na slovicka zo stranky http://www.english-online.cz/ tam je program moje slovicka kde si to mozes stiahnut a napisat a testovat svoje slovicka a aj ti to vyslovi slovicka co si si tam navolila je to dobra pomocka ale je to obmedzene kedze je to len demo

henikav1
19. nov 2009

ja chodim na www.anglaisfacile.com, aj to je dobra stranka, ale teraz nemame anglictinu, test mame s rocnikoveho projektu a z ekonomie. Seminarku z informatiky som uz odoslala, chvalabohu, vcera vecer dedline bol do piatku, cize do zajtra, to uz som dva dni v predstihu, za to by som si zasluzila nejaky bod do plusu 😀 No a ten zvysok nejako mozno predycham, hlavne na matike sa mi bude asi tazko dychat 😉

famfrla
autor
20. nov 2009

slnieckoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😎

henikav1
23. nov 2009

ahojte, tak uz som zas spat a potrebujem pomoooooooooooooooc

kto by mi vedel vysvetlit z matiky funkcie a derivacie??

prosim prosim, ide mi o krk 😀 😀 😀
zn. pridem aj na koniec sveta 😉 (teda belgicka)

famfrla
autor
23. nov 2009

jee heni to som vedela dobre ale zabudla som to ale skusim sa spytat starkeho on je taky mozog 🙂 a do kedy to potrebujes?

henikav1
23. nov 2009

famfrla, ty by si bola poklad, keby si si spomenula. Potrebujem to co najskor, pretoze mi bude treba vela casu, aby som si to natrieskala do hlavy a v decembri piseme test
Ak by som prisla s mojimi poznamkami mozno by si si spomenula, alebo by si prisla ty konecne na navstevu?

famfrla
autor
23. nov 2009

🙂 no heni ked ti mam pravdu povedat tak ja som taka biflovacka🙂 ale moj starky je prirozdena inteligencia 🙂 on by to mozno zvladol ale musim sa ho spytat lebo ma take blbe obdobie ide do novej prace a mamina jeho sa stahuje a tak... a o dva tyzdne odchadzame my ani nie o dva tyzdne a nepremyslala si nad douckom z matiky? u vas by si urcite nieco nasla

henikav1
23. nov 2009

doucovanie ako pravidelne ani nie, vacsinou chapem, ale teraz by som potrebovala vysvetlit, skor tak jednorazovo, samozrejme, ak niekoho najdem, tak normalne platim na hodiny, nikto predsa nebude stracat svoj drahocenny cas len tak
no a starkeho myslis tohto belgickeho?? lebo ja by som to potrebovala tu vysvetlit v be

famfrla
autor
23. nov 2009

ano myslim manzelika 🙂 on doucoval matiku kedysi 🙂 ma too vela ale skusim 🙂 a stacilo by ti to buduci tyzden resp. vikend?

henikav1
23. nov 2009

joj, to by bolo fajn a keby to este bolo cez vikend, tak by to uz bolo dokonale ako v rozpravke
no a este keby hovoril francuzsky alebo slovensky, alebo cesky

ja viem, som narocna, ine poziadavky uz nemam 😀

opytaj sa ho prosim ta, velmi by mi to pomohlo

famfrla
autor
23. nov 2009

no moj manzel je belgican 🙂

henikav1
23. nov 2009

no fajn, svita pre mna nadej
hovori francuzsky?

a vraj starky 😀 ja som ti normalne uverila, nepekne si si zo mna vystrelila 😀

famfrla
autor
23. nov 2009

🙂 preco u nas sa to tak hovori slengovo 🙂

😀 on je z valonskej casti 🙂

heni mam pre teba neviem ci dobru ci zlu spravu 🙂 je ochotny ale len cez internet a ak najde knihu z ktorej to doucoval 😉 tak neviem ci je to vhodne pre teba... co myslis?

henikav1
23. nov 2009

aspon nieco moja, aj za to ti dakujem, skusime, ci sa to da cez internet, ved ja toho vela nechcem, fakt len tie funkcie a derivacie, ostatne mam v pohode 😀
mozno ked sa do toho zahrabem na to aj sama pridem
Dnes sa skusim dospat po tazkom vikende a od zajtra si to rozoberiem a popozeram, aby som tvojho muzicka co najmenej zatazovala a ak mi nieco nebude jasne, by som sa opytala
dobre??

ale aj zatial dakujem velmi pekne

famfrla
autor
24. nov 2009

jasne ziaden problem on je hlavicka ma v tom prax 🙂 dolezite je sa nabiflovat vzorce a vysvetlenie je uz lahke 🙂

henikav1
24. nov 2009

krasne ranko, chvalabohu sa vzorce nemusime ucit naspamat, tak sa nad tym potrapim a uvidim
zatial som sa k tomu nedostala, mam strasne vela toho nejako naraz aj v praci aj doma, tak sa snazim postupne a vyberam si prioritne co je vzdy surnejsie, matika zacne horiet tak o dva tyzdne 😀
Preco mam dojem, ze mam vsetko okolo seba v plamenoch? 😀 😀 😀

henikav1
24. nov 2009

famfrla, mam dobru spravu, nemusim zatazovat tvojho muzicka, ozvala sa mi jedna pani priamo v brusseli, tak sa tesim, akoby som uz mala vianoce, ale aj tak velmi dakujem za ochotu

civavava
24. nov 2009

ahojte kocky,

aj ja som tu - konkretne v Luxemburgu a tiez z komisie 🙂)

famfrla, 4 mesiace som byvala v Messancy pri Arlone, ked som tu zacinala, teraz som uz v Luxe 🙂

henikav1
24. nov 2009

jej ahoj cicavava, som rada ze si sa k nam pridala. A odkial si z sk??

civavava
24. nov 2009

ahojky, povodne som z BA, a ty?

henikav1
24. nov 2009

ja som z Lucenca. Ako sa ti tu paci a ako dlho si uz tu??

civavava
24. nov 2009

1.11.09 bol rok, 😀 paci sa mi moc a chceme tu ostat 🙂 kupili sme bytik a tesime sa na nase prve babo 🙂))

citala som, ze si tu uz 20 rokov, wow....a mas krasneho syna 🙂

henikav1
24. nov 2009

no to ano, ja som tu uz zapustila korene a dakujem, maly je moj anjelikocertik, ako kedy 😀 normalne ho straaaaaasne lubim, ale obcas by som ho aj zadrhla 😀
videla som ze vy cakate chlapciatko, tak Vam prajem, aby bolo vsetko v poriadku, pokojne tehotenstvo a lahky porod....

famfrla
autor
25. nov 2009

caute baby 🙂 heni 🙂 tak to je urcite lepsie pre teba 🙂
civavava 🙂 tak ta vytame dufam ze tu ostanes s nami 🙂 no ja som tu zapadnuta v arlone 🙂 tak bude o jedneho krajana viac v luxe 🙂 ty pracujes v komisii?

henikav1
25. nov 2009

ahojki, tak ja uz zas zarezavam
co ty famfrla, rysuje sa ti nieco??? ci si len tak uzivas pohodicku doma s malou??

famfrla
autor
25. nov 2009

rysuje🙂 ale az po novom roku 🙂 ale z tohto pocasia ma tu ide trafit... ☹ 😖 hroza sprtam anglinu a fr. a uz ma to nebavi normalne sa mi este pred spanim stava ze stale mi ide mozog a opakuje anglictinu 😀 😎

henikav1
25. nov 2009

to poznam, mne sa tuto noc snivalo s matikou, aj som sa zobudila na to, ze som pitvala nejaky determinant matice 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre