Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

civavava
15. dec 2009

ajooj, famfrli, my dvihame kotvy v piatok rano 🙂)

henika, dufam, ze to mrznutie bude stat zato aspon 😒 😒

henikav1
15. dec 2009

civavka, ja odchadzam v piatok nadranom mozno sa niekde po ceste minieme 😉
uvidime co poriesime, ponajnovsom nas chcu danit za vsetky prijmy mimo komisie, mna asi porazi, co si este vymyslia

civavava
15. dec 2009

jeej ake budete mat auto? 🙂)

a to akoze prijmy mimo komisie? co tym myslia??

henikav1
15. dec 2009

vsetko co zarobis mimo, ak este podnikas, mas najmy od podnajomnikov, dokonca aj zo zahranicia ta budu danit v belgicku
a mam cerveny PT cruiser keby ste ma zahliadli a jazdim velmi pomaly, v nemecku okolo 180km/h 😀
sice ak bude primrzat tak velmi rychlo spomalim, ked som cakala maleho tak sme sa prave posmykli cez zimu a skoncili v rieke, odvtedy sa cez zimu bojim

civavava
15. dec 2009

henika, jeeej ake krasne auticko!!! budem kukat! my ale vyrazime az niekedy okolo 8:30 z Luxu, lebo manzel este ide na ockovanie proti prasacej chripke na 8:00...
my mame biele Suzuki Sx4, s bratislavskou SPZ 😀

to s tym zdanenim, predpokladam, ze je len nejaky humbuk a neprejde to???? aj ked v podstate mne je to osobne momentalne jedno, lebo okrem komisie nemam ziaden iny prijem....
ale napr. ak predame v BA dom, tak nas akoze zdania za to na SK, aj tunak?? to co je za haluz 😠 😠 😠

civavava
15. dec 2009

juj a daj si pozor na ceste! v DE to laka na rychlu jazdu, ale cez zimu radsej opatrne!!! ides aj s Mikeom a mm?

noe
16. dec 2009

Ahojte babulky, pekny zamrznuty den 🙂

Hahaha, som sa zasmiala, tehotna nie soma 😠 a ani taky optimista ako Henka niesom 😀 😀 😀 Ale snad sa aj my raz dockame. Zaciname so stimulkou a na februar to vyzera na IUI. Ina moznost nieje. Tak dufam, ze nebudeme musiet az na IVF.

Stastnu cestu domkov, my sa tento rok nechystame, vianocujeme v UK samy dvaja s manzelikom 🙂

henikav1
16. dec 2009

civavka, mna by to teda poriadne nastvalo, pretoze mam prijmy aj tu v belgicku, aj na slovensku, ak ich budem musiet vsetky danit, tak sa na to rovno vykaslem
A jasne ze budem davat pozor na ceste, ved som ti pisala, ze cez zimu sa bojim, ale inac idem sama, s muzickom sa stretnem v Prahe a maleho nechavam tu v belgicku

noe, ty bud pekne optimistkou a uvidis podari sa 😉 Inac aj my vianocujeme tu, lem my traja a som spokojna, take kludne vianoce

civavava
17. dec 2009

babenky ja od poobedia nebudem na nete lebo idem na nemcinu a zajtra rano cestujeme, tak ak by sme sa nepoculi, zelam krasne a pokojne sviatky, vela pohody a radosti a v Novom roku vsetko len to NAJ NAJ!!!

henika, ta nasa " zalezitost" je asi v prdeli nateraz..... 😠 skoda..... 😖 😢 ☹

henikav1
17. dec 2009

Krasne sviatky aj Vam civavka

No a ta zalezitost je v prdeli len momentalne, skor ci neskor budu musiet zacvakat, na sude to vyhrame, len to bude trvat par mesiacov. Peniazky nam potom daju aj s omeskanim, aspon dostaneme viac naraz, potesia aj neskor 😉

noe
17. dec 2009

Vianoce sa blizia 😵 😵 😵 a vonku sneziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤐 🤐 😵 juj nadhera, mozno budu aj biele Vianoce. No hlavne nech su pre vsetkych krasne 😉
Vsetkym prajem bezpecnu cestu, este idem dorazit posledne darceky a zajtra uz balime na prazdniny do UK 😀 😀 😀
Tu nemame ziadne ozdoby, tak sa tesim uz jak mala, ked vytiahneme strom a zacneme vesat svetielka a ozdoby a vyzdobim cely dom. minuly rok sme asi 2 tyzdne chodili a zhanali krasne svetielka na stromcek, vecne sa manzelikovi nieco nepacilo, ale stalo to zato. 🙂

henikav1
17. dec 2009

noe, tak aj vy si to uzite, krasne sviatky, snad sa tu ukazes aj pomedzi sviatkami, ved net maju aj v UK 😉
Nezabudni pofotit vianocne dekoracie, to mam na zime najradsej
Ja osobne mam rada sneh ked nemusim jazdit daleke trasy, ale teraz mi nahana strach ked viem ze o par hodin sa pohnem a snezi a snezi 😖

henikav1
19. dec 2009

baby, dobre som dosla, takze zajtra cesta spat, nechcem ani pomysliet, cesta sem bola hruza

civavava
19. dec 2009

ahojte babenky, my sme vecra vecer stastne dorazili do BA, mali sme super cestu, este nesnezilo, henika drzim palceky na zajtra, nech je vsetko OK na ceste! Ja verim, ze cesty budu udrziavane, ved vedia, ze snezi....
a tiez dufam, ze 2.1. budu csety Ok ked sa budeme vracat do Luxu, nech nesedim v aute 20 hodin aj s tehu bruskom 🤐

ideme teraz zdobit s mm stromcek tak sa tesiiim jak mala 🙂

pekny vecer, noe, dufam ze si stastne dorazila do UK!

famfrla
autor
20. dec 2009

ahojte kocky 🙂 tak sme spat po hroznej ceste, meskanie lietadla a na 4 krat odlet 😒 ale dosli sme 😀 heni dufam ze si sa dostala domov 😖 😒

henikav1
21. dec 2009

ahojte babulky, ja som dosla tiez ok, dnes rano a rovno do prace, ale ked bola cesta tam hruza, tak naspat to bolo peklo, cudujem sa ze som vobec dosla cela. Tak sme snad uz vsetky dorazili na miesto v pohode kde budeme sviatkovat tak uz sa len radovat a uzivat si vianoc 😉

famfrla
autor
21. dec 2009

Ahoj heni 🙂

henikav1
21. dec 2009

ahoj famfrla, vitaj zas doma, som rada ze si spat, aj ked si na nas nezabudla ani na sk

noe
21. dec 2009

Ahojte bambulky, aj my sme vcera vecer statsne dosli, ale cesta bola hrozna, v belgicku sa snad vobec neodhrabava a neposypa 😨 😨 😨 dialnice ak najzapadlejsia cesta niekde v slovenskej dedine.... hruzav 😠 😒
Anglicko bolo v suchu, az na dnes ked zacalo snezit a vsetko je biele samozrejme aj cesty, takze uz musime byt len doma a divat sa ako snezi 🙂 co mi cellkom aj vyhovuje, lebo som si doniesla chorobu 😒

Prajem krasny predvianocny cas pri peceni, zdobeni domceka a stromceka a hlavne s nasimi lasockami 😉

famfrla
autor
22. dec 2009

dobre ranko u nas velmi prsi...takze nadej ze budu biele vianoce sa dnes rano uplne rozplynula 😖 dnes pecieme vianocne kolaciky 🙂

henikav1
22. dec 2009

u nas je stale bielo, hoci citit, ze uz tak nemrzne

teraz letim domov, cestou nakupim a tiez sa chytim pecenia. Mate nejake velmi osvecene receptiky??

famfrla
autor
23. dec 2009

dobre ranko tak my mame nasnezene 🙂 heni a co dobreho si piekla?

henikav1
23. dec 2009

pekny dnik

😀 😀 😀 nakoniec som nepiekla, pretoze sme cestou kupili sanky a sli sme sa sankovat, v belgicku nikdy nevies, mozno zajtra uz nebude sneh a pecenie nam neujde, ale sankovacka by mohla, kolko stihneme tolko budeme mat, v tomto ja nestresujem, pred dvoma rokmi sme si spravili stedry vecer o den neskor, pretoze sme sa stahovali a jednoducho sme vsetko nacas nestihli
Ale dnes by som chcela odist z prace skor a rovno zacnem vypekat, takze nieco predsa len bude. Chystam vanilkove rozteky, linecke, plnene broskynky a orechove kosicky. Nieco donesie aj Mirko, on je taky sikovny kucharik, chysta dobroty uz par dni, takze od hladu mozno neumrieme. 😀 😀 No a ak by som stihala, tak mam este 2-3 ine recepty v rezerve, ale nechcem priliz vela naraz, potom sa to len vyhodi a to by mi bolo luto, skor ked dopapame, tak si upecieme cerstve a na co bude chut. Viem ze Mirko chysta tiez nejake orechove a makovy zavin. No a este ma caka upratovanie, pretoze som kupila novy koberec a idu z neho take mochlanice, ze su v celom byte a to ten koberec sa nesmie 3 mesiace vysavat, takze ho len rucne kefujem a vysavam len naokolo, no ale maly ked hra futbal v byte, tak to roznosi vsade. No co uz dieta, ale bez neho by bol ten byt sice upratany, ale taky mrtvy, takze radsej sa budem potkynat na autickach a futbalovych loptach 😀 Ved to asi tiez poznate

civavava
23. dec 2009

ahojte babule,

zelam vam a vasim rodinam nadherne vianocne sviatky plne pokoja, pohody a radosti...

ja uz mam vsetko nachystane, ale akurat ma dnes zacalo boliet hrdlo, tak som trocha smutna z toho...

ale v pondelok sme boli na 3D a videli sme nasho synceka, juj aky bol krasny 😵 😵

tu v BA sa pekne oteplilo, sneh zliezol a mame 7stupnov 🙂

sranda, ze v BE je tolko snehu tento rok,....

dufam, ze 2.1. budu cesty Ok ked sa budeme vracat do Luxu...

henika, prave som docitala mail od Barrosa/Kaallasa...nic moc...hajzli akysi... 😠

pa pa

henikav1
24. dec 2009

krasne Vianocne ranko baby, ja ho travim ako vsetci blazni v praci, akoby som uz doma nemala co robit 😀 😀 😀
Civavka, blahozelam, stavim sa ze malicky je najkrajsi na svete 😉 vsetky maminky to tak citia a na tom sone je len taky maly naznak toho co este len pride, ked ho polozia na teba po porode, na tu chvilku ja nikdy nezabudnem
Sneh sa pomaly spusta aj tu, chvalabohu, ze som malemu kupila sanky, no co uz aspon raz sme ich vyskusali 🙂

No a co sa tyka Barossa a Kaallasa, z toho si nic nerob, nevzdali sme sa, dostaneme teraz polovicu a tu druhu si vysudime, oni porusili dohody, nie my, pokial sa chceli odvolavat na krizu, malo to byt v dohode spisane, ze v pripade mimoriadnych okolnosti... bla bla bla, kedze tam nie je nic maju smolu, budu musiet cvakat, aj ked neskor, peniazky sa zidu vzdy

Takze este raz: Krasne Vianocne sviatky, dobru papanicu, krasne darceky a vela lasky v srdieckach Vam vsetkym prajem

noe
25. dec 2009

Ahojte princeznicky 😵

Vcera som nejak uplne zabudla na konika 😕 tak vam uz po krasnom Vianocnom dni priajem este krajsie povianocne 🙂 🙂 🙂

Nas dnicek bol uzasny, mame sniezik, tak konecne po dllllllllllhej dobe biele Vianoce, s manzelikom sme a rozhodli, ze bude moriak, tak sme prvy krat maturovali nad tym ako ho upiect a hlavne pozasivat 😀 😀 😀 😀 ale vydaril sa a bol mnam, tak isto salatik a o kaputnici ani nehovorim 😝 😝 😝
A hlavne sme mali uzasnu vianocnu pohodu 😵 😵 😵 tak taky klud sme i drahym priali po vsetky dalsie Vianoce 🙂

papa 😉

famfrla
autor
28. dec 2009

este sviatkujete .🙂

henikav1
28. dec 2009

kdeze famfrla, ja uz zarezavam v praci

famfrla
autor
28. dec 2009

🙂 nepredlzila si si dovolenku? 😕 ja som z tychto sviatkov akasi unavena 😔

henikav1
28. dec 2009

nie nie, prave naopak, vsetci maju u nas volno, ale ja som si vzala sluzby, aby som mala potom dost volna na skusky a aby mi zostalo este aj na dovolenku
ozaj, ake boli sviatky?? co vam priniesol Jezisko?? Nemali ste bolesti zaludka po pravidelnom prezierani sa Vianocnymi dobrotami?? Ja mam dojem, ze sa uz ani nepostavim, budem sa len gulat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre