Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
1. feb 2012

@henikav pozeram ze to mame rovnako 😉 Len ja to mam cisto pekne po dialnici a len co odbocim som v praci.Takze ziadne cakanie na semafore,chodci a pod.Takze ja bez stresu aj ked prsi,snezi ci fuka 😀 Tot za 20 minut som v teple a pijem caj-teda ten cas ratam aj s parkovanim a vykecanim sa na vratnici 😀

taty
1. feb 2012

Heni a kde to vlastne byvas ked chytas take zapchy na dialnici???By ma asi piclo toto kazde rano.Ci aj ked ides domov ta ktoto musis absolvovat????

henikav
1. feb 2012

pozri na mape Feluy, hned na juh od Nivelles, asi 8 km na Brusselsky ring a potom uz hruza. No a domov to vacsinou jazdi v pohode, iba ak je nehoda, alebo nejake prace, tak su zapchy

taty
1. feb 2012

@henikav Jej moja svokrusa mala rodicov a oni tam kupili farmu v Ecaussinnes 😎

henikav
1. feb 2012

No to je celkom blizko nas. Este tam chodite????

taty
1. feb 2012

@henikav nie ta farma je predana ale tak boli sme tam uz davnejsie sa pozriet ako to teraz vyzera.

henikav
1. feb 2012

@taty skoda, to by ste sa boli mohli vzdy zastavit

taty
2. feb 2012

@henikav ale tusim este niekde v okoli ma muz rodinu musim sa opytat 😀

taty
2. feb 2012

@henikav ale muzov stryc tam este zije ale uz je to v dome a nie na farme ,pred rokom sme tam boli na rodinnej oslave.

henikav
2. feb 2012

@taty aha, no tak daj vediet
S Erikou ste sa minule stretli??

taty
3. feb 2012

@henikav bohuzial nie :( Joj ale dnes som na teba myslela ze ako nadavas ked je zle pocasie v Bruseli.Uz viem o com si pisala.Ja som mala pocit ze som jedina co ma zimne pneu. 😖 Sakra krokom by som sla rychlejsie.No ale potom ako som vysla na dialnicu na Gent treti pruh som mala sama pre seba . 😎

henikav
3. feb 2012

@taty no ja som zmizla z prace s prvymi vlockami, takze nebol problem 😀 😀 😀

taty
3. feb 2012

@henikav No my sme odchadzali okolo tretej takze tiez tazka pohoda 😎 Ked sa teraz pozeram na spravy tak mam mraz na chrbte. Inak som bola trochen sklamana na Expo som sa tesila ze bude ceska restauracia ale vyber slaby .No ale tak na buduce budem vediet co cakat.Ale aspon som pokecala cesky a dala si plzen. 😀 Na klobasu a vysusenu kacku som nemala chut. 😝

henikav
3. feb 2012

@taty ja este budem musiet ist teraz von pre manzela, mam z toho husiu kozu, ked si len pomyslim, kolko snehu je na aute

taty
3. feb 2012

@henikav No tak to ti nezavidim .Ja som vravela muzovi ked sme dosli domov ze som stastna ze zimne pneu mame .A zajtra ak to bude nasnezene tak on krpca berie na basket.Bo ja pri sialencoch v letnych nebudem sa strachovat.

henikav
3. feb 2012

oni tvrdia ze maju 4 sezonne, ale cez takuto zimu su im nanic, to nie je ani ryba, ani rak. Ja sa tesim, lebo chvalabohu futbalove zapasy su zrusene, takze to bude fakt oddychovy vikend

taty
5. feb 2012

@henikav hej vcera ked som sla s mladatom na basket tak prosim pekne vsetvi 20km/hod.To uz mohli vybrat bicykle sakra.

henikav
6. feb 2012

@taty na bicykloch by sli este pomalsie, tiez nemaju zimne gumy, takze by ich len tlacili 😀 😀 😀

taty
6. feb 2012

@henikav 😀 😀 😀 No hej ale snad by nesli po strede ulice ci to je len moje zbozne prianie???No hej oni bezne po strede ale tak ked mrzne snad by ich napadlo ze auto neubrzdi

henikav
6. feb 2012

@taty nenapadlo, tu si v krajine zazrakov 😀 😀 😀 to co je na slovensku bezne a normalne tu je nieco extra, proste vzdy ta dokazu prekvapit, mna aj po 20 rokoch

taty
6. feb 2012

@henikav jaj no hej mna tiez kazdy den dostavaju do udivu to je pravda 😀 Dnes napriklad vsetky deti okrem mojho mali prezuvky v skole.To bolo po prvy krat co som ich videla sa prezuvat.Vraj to ucitelka hovorila v piatok ze ked nasnezi tak prezuvky doniest treba ,nuz boli sme v Bruseli tak sme nevedeli.Tak rano sok som zazila. 😀

clovecina
7. feb 2012

Ahojte baby! To musi byt telepatia. Po vyse mesiaci som sa prihlasila a co nevidim? Spominate ma! 🙂
Ako sa mate? Kurenie vam este neodislo? Nam v dome nastastie nie, nejak tu zimu zvladame, aj ked takmer vsade chodim na aute namiesto bicykla a potom platim drahe parkovne (1e na hodinu a som tam denne tri hodiny).
Na expe bola ceska kuchyna, ci co? My sme boli na autosalone, parada! Chlapcom sa velmi pacilo, aj moj ocino bol s nami.
Zdravim vas a prajem vela zdravia do februarovych mrazov! 🙂

taty
8. feb 2012

@clovecina Aj my sme boli na autosalone ale ked ja som uz expert na to parkovanie v Bruseli tak preco nie aj Vakantiesalon ze ano . 😎 No a cesi tam mali dost vela priestoru tak aj mini restauracku tam mali.Dali sme si plzenske a klobasu a bolo nam fajn 😀 Joj po dlhej dobe zas pocut SJ a CJ bolo ako pohladenie na dusu.A u nas aj ked je zima my mame radost z toho len tie auta na letnych pneu ma vytacaju ze ano.No a ked nam pride faktura za teplo tak potom ma asi vytoci aj ta zima 😀 😎

henikav
8. feb 2012

@clovecina
@taty ja uz chcem jar, slniecko, kvietky v zahrade a dnes by som sa chcela este aj vyspat

taty
8. feb 2012

@henikav a coze ti neda spavat,noze prezrad ak mozes??? 😉 Ja som dnes skoro zaspala do skoly sme museli utekat no ale nakoniec sme neboli posledny asi viacerym deti dobiehaju na poslednu chvilku 😀

henikav
8. feb 2012

@taty ja by som aj spala, ale rano skoro vstavame do skoly a do prace a vecer zas neskoro chodim pre manzela, kolega ho vozi, inac by som to mala 110km do plusu, takze niekedy spime len 4-5 hodin, ku koncu tyzdna uz byvam unavena

taty
8. feb 2012

@henikav a to kde pracuje ked tak daleko musi cestovat???? 😒

henikav
8. feb 2012

@taty wezembeek tam a spat ked idem prenho

taty
8. feb 2012

@henikav tak to Vam nezavidim teda ze takto cestujete .Ja sice rada soferujem ale teda kazdy den + 110km a este aj pracovat no asi by ma po mesiaci porazilo 😒

henikav
9. feb 2012

@taty no ja denne nabeham tych 200, ale ked nieco do plusu, ako trening, nakupy vybavovacky, tak aj viac. Jazdit mi nevadi, stvu ma len zapchy a ludia co jazdit nevedia. Ale dnes ma s niecim inym dorazili, koncila mi zmluva za net, telku a telefon, tak som zmenila trosku sluzbu, prisla mi prva faktura ze 170 eur, skoro ma vystrelo. Tak kym som bola v razi, bola som vybavovat, vybavila som za 83 nakoniec, trosku rozdiel. A to som este ani nevytiahla vsetky tromfy, hrozby a nezacala som byt na nich sprosta 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre