Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
25. nov 2009

boozzzze fuj matice to som neznasala 🙂 my sme mali tatiku celkom dhlo myslim 4 semestre a ktomu aj fyziku a geometriu a take blbosti fuuuj

henikav1
25. nov 2009

no aj my mame nie matiku, ale modul kvantitativne kompetence a tam je vsetko
matice este ujdu, aj determinanty, to mi celkom ide, len to vyzaduje maximalnu pozornost, aby som sa nepomylila, ak mi do toho zaznie 4 krat maminka prosim si kakavko, alebo maminka nieco som rozlial, tak sa ani necudujem, ze sa vzdy pomylim 😀
horsie su tie funkcie, tam to je pre mna spanielstina, total horor, oblieva ma studeny pot 😀 uz tie derivacie sa trosicku chytam

civavava
25. nov 2009

ahojte kocky,

famfrlka, tak snad sa stretneme casom! Do Messancy chodime - do Factory Outletu a do Cory, 😀 tak do Arlonu je to na skok!
Hej, aj ja som eurouradnik 🙂)

henika, famfrli, ak by ste planovai stretko, dajte urcite vediet, rada vas spoznam osobne!

civavava
25. nov 2009

henika a to na aky konkurz vyzaduje EPSO hentake tazke veci z matiky???? fuuuuj ja neznasam matiku 😠 😠

henikav1
25. nov 2009

civavava, som rada ze si nam zostala verna, lebo ostatne kocky na nas kaslu, nikdy nenapisu, pritom viem ze nas citaju.
na akej DG pracujes???
Stretko mozme zorganizovat kedy chcete, ja som sa uz o jedno pokusila a vsetky sa z toho postupne povyzuvali, tak som sa stretla z par kockami len sama, ako im to vyhovovalo, ale ak chcete, tak mozme nieco zorganizovat, napiste kedy by vam to vyhovovalo. Ja tu nie som ten vikend 19-21.12, inac hocikedy, ja sa prisposobim

civavava
25. nov 2009

henika, ja som na DGT, a ty?

ja sa velmi tesim na stretko, ale mozem az od januara, lebo som tu len do 17.12., a dovtedy uz mam kazdy vikend program 😖

henikav1
25. nov 2009

ja som na DG RELEX
a stretko ok, dajte vediet kedy vam to vyhovuje a nieco zorganizujeme 😉

civavava
25. nov 2009

super tak pockajme na januar ked sa vsetky vratime z dovoleniek a naplanujeme nieco 😉

henika, Mike vie dobre po slovensky? Ja sa totiz tesim ze nas Renko bude vyrastat v multililngualnom prostredi, nech vie co najviac jazykov, tak ta slovencnia u nas asi pojde do uzadia, ked sa tak budeme rozpravat len doma a na SK u starych rodicov...plus obaja s manzelom sme madarskej narodnosti, takze urcite ho naucime aj po madarsky, kvoli starkym 😉

vy ste to ako riesili?

famfrla
autor
25. nov 2009

my ideme na slovensko s malou buduci vikend 🙂 uz sa pomaly balim 🙂

civavka 🙂 a ty si nerobila testy? ja tak sondujem tiez by som to v nejakej tej org eu. chcela skusit ale az tak o par rokov lebo moja anglictina nie je na dobrej urovni 🙂

civavava
25. nov 2009

famfrla, robila som, ja som funkcionar, ale neboli tam take tazke veci z matiky, ako pise henika....bola tam matika, ale to bolo vcelku jednoduche..percenta, priemery, slovne ulohy na logiku zamerane...tak sa divim, kto moze chciet derivaty a funkcie....fuuuuj 😠 😠

inak mne matika nejde, zato mi idu verbal reasoningy, bo mam talent na jazyky, ale panboh mi zas DOST VELA ubral na talente z matiky 😀 😀

famfrla
autor
25. nov 2009

🙂 jaaj to heni chodi na vysku do Prahy a tam sa ucia derivacie 🙂

henikav1
25. nov 2009

civavava, to nie je na konkurz, len som sa nudila, tak som sa zas prihlasila do skoly 😀

Nas maly sa najprv ucil len francuzsky, teraz flamsky a anglicky a trosku kokce aj po slovensky, ale neda sa povedat ze by ozaj aktivne hovoril. Rozumiet rozumie vela, ale ma toho dost, tak ho nezatazujem ucenim slovenciny, skor len tak nenapadne sa mu obcas prihovorim slovensky a vtedy slovensky aj odpoveda. Tak si vravim, ze ma casu dost a vzdy cez prazdniny sa velmi zdokonali v slovencine. Madarsky som ho uz ani neucila, mozno raz, ja som tiez madarskej narodnosti, to vies, Lucenec je uz takmer madarsko 😀

famfrla, necakaj, kym sa naucis perfektne, skusaj, teraz zaciatkom roka budu konkurzy, to este aj tak potrva kym ti ponuknu miesto a zdokonalovat sa vies aj na mieste

civavava
25. nov 2009

jaaj ahhaaa!!! tak henika gratulujem a nech sa ti v skole dari!
a jasne, Losonc je naas 🙂 Ja som rodacka zo Siah, aj moji rodicia, ale od mojich 2 rokov sme zili v BA, tak som za Blavacku...ale doma hovorime po madarsky, aj u svokrovcov (oni su zo Sale). 😝

ani ja nebudem nasho syna nutit do slovenciny, neplanujeme tam zit, tak bude stacit, ked sa po slovensky dohovori...

doma budeme nanho hovorit slovensko-madarsky a vonku aj tak bude mat FR, anglinu, luxemburcinu, nemcinu

😎

famfrli vy sa doma po Sk rozpravate?

henikav1
25. nov 2009

civavava, popozerala som vase albicka, ste peknucky

civavava
25. nov 2009

heni, dakujem, aj vy! a najma Mike, strasne je zlaty..uz sa tesim aj ja na nase chlapciatko 😵 😵

henikav1
25. nov 2009

no to vies, babatko je radost a tvoje dieta bude pre teba babatkom, hadam aj ked bude uz dospele, Mike ma uz 9 rokov, ale aj by som zanho dychala, hoci vie ma aj vytocit obcas 😀

civavava
25. nov 2009

juj to poznam, moji rodicia, najma moj oco ma ma stale za jeho malinke dievcatko 🙂)) ale to asi aj preto, ze som jedinacik 🙂)
juuj tesim sa velmi uz na tie krasne chvile s dietatkom 🙂 a moj mm na to, ked uz bude futbalista ako vas Mike
🙂

inak, tie torty vyzeraju SUPEER, sikovna si!

henikav1
25. nov 2009

dakujem za pochvalu, tie torty, no ucim sa, to je taka moja uchylka, vzdy ked objavim nieco nove, tak to musim vyskusat 😀

No a ten vas futbalista uz bude kazdu chvilku kopat, alebo uz aj kopka???
Sice nie do lopty, ale do bruska maminy 😉

famfrla
autor
25. nov 2009

heni stale nad tym uvazujem 🙂 no uvidim to ja ked nieco neviem na vela percent 🙂 tak tam ani nejdem lebo som taky stresak az hroza 🙂 ale asi to skusim 🙂

civi 🙂 no u nas to fungovalo tak ze na zaciatku sme spolu komunikovali po nemecky 🙂 a ked som sa naucila ako-tak fr tak uz francuzsky 🙂 mala vie super slovensky aj francuzsky 🙂 z nemciny rozumie len niektore slovicka lebo my sme na nu nehovorili nem. iba medzi sebou 🙂

heni chcela som sa ta spytat a ty si na akej urovni ovladala fr. ked si sla na tie testy?

henikav1
25. nov 2009

pekne nalepky
ja som tiez vcera kupila Mikovi na stenu nalepky, sportove auticka, tak sme uz dali dole spidermana a podobne rozpravkove cuda, teraz je uz velky chalan. Este sme ich sice nenalepili, ale uz si ich vcera poukladal na postel, ze ako ich chce mat no a potom sa mi nasackoval do postele, lebo vraj nema kde spinkat, ked ma nalepky rozlozene na posteli a nesmieme ich vraj porusit

henikav1
25. nov 2009

no ja som uz vedela perfektne, ale kolegyna ich robila v anglictine a ledva vie nieco vykoktat a zvladla to, takze urcite by som to skusila, ak pre nic ine, tak aspon preto, aby si vedela ako to prebieha a takto uz najblizsie nebudes stresovat. No a nikdy nevies, nahoda je blbec, mozno ked pojdes len tak, tak sa ti vsetko prave pekne podari a rovno si ta aj vyberu. Poslem ti na IP stranku, kde sa vela naucis, len ju musim najst

famfrla
autor
25. nov 2009

🙂 ok heni dakujem velmi 🙂

famfrla
autor
25. nov 2009

heni a nevies nahodou v ktorom mesiaci budu prebiehat tie konkurzy?

henikav1
25. nov 2009

daj si len entrainement, tak mas otazku a ked zle odpovies, hned ti da dobru odpoved, takto sa fakt vela naucis
Len sa zaregistruj, nejaky nick a heslo

civavava
25. nov 2009

henika 😀 Mike je ale vymyselnik 🙂

nas krpec este nekopka, resp, urcite kope ale este ho necitim, mam v predu placentu a lekar mi povedal ze na pohyby si pockam tak mozno aj do 28tt, ked bude vacsi a bude kupat smerom na organy..ale inak je vsetko OK, na UTZ kope ako divy...len ja to necitim zatial 🙂

famfrli, tak to je super ze Julka uz v takom malom veku vie FR, zide sa jej to v nasom regione tunak 🙂

ja sa idem ucit, chodim teraz sucasne na nemcinu aj luxemburcinu, tak sa ozvem neskor, alebo zajtra 😉

zatial pa pa

famfrla
autor
25. nov 2009

🙂 budem studovat 🙂

dnes som dufala ze bude pekne a zas to hrozne pocasie..... ja potrebujem ist do teplaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😎

henikav1
25. nov 2009

famfrla, do tepla tak asi pod perinu, notebook zo sebou a zabavaj sa na tej stranke, co som ti poslala 🙂
aj ja sa popritom aj biflujem tu matiku, boze moj, ako len mozem byt taka nechapava, nieco hrozne, nocna mora... 😀 😀 😀
civavava, to chodis na dva jazyky na komisii, alebo sukromne? Pretoze my nemame povolene viac ako jeden jazykovy kurz

henikav1
25. nov 2009

ozaj, co sa terminov tyka, neviem presne, ale hned na zaciatku roka, takze sleduj na epso strankach

civavava
25. nov 2009

henika, na komisii chodim na nemcinu a sukromne na luxemburcinu u nas na mestskom urade 😉

henikav1
25. nov 2009

hm, myslela som si ze ti tiez nepovolia dva jazyky na komisii
tak baby dobre ucenie, idem aj ja trosku biflovat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre