Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
24. aug 2009

http://www.lesfoodies.com/recettes/lasagnes
tu ti posielam par receptikov na inspiraciu
inac mi mame najradsej obycajne bolonske, cize len vrstvis uvarene cestoviny, bolonsku omacku a besamelovu omacku, no a stedro posypas syrom. Cestoviny na lasagne sa daju kupit hotove v krabici, cestovinu som nerobila, ale uvarila hotovu

henikav1
24. aug 2009

mala naozaj podrastla, ale este vzdy je take velke babatko, zlatucka je a ma krasne vlasky

famfrla
autor
24. aug 2009

🙂 no to ma len s rozcesanim mame trosku problem 🙂 pre dnes sa lucim🙂 idem tu moju spaktosku prebudil lebo spinka od pol 1 🙂 a pojdeme do parkku🙂 pekny zbytok dna

henikav1
24. aug 2009

ok, pa, uzite si slniecko, pekne popoludnie 😉

famfrla
autor
25. aug 2009

Dobre ranko u nas prsi... vsade tma 🙂 tak musime vymysliet nejaky program doma 😖

henikav1
25. aug 2009

dobre ranko aj Vam, aj ked je trosku "uplakane". U nas takisto prsi, tak nas aspon nemrzi, ze musime sediet v kancelarii. Ty to mas zlozitejsie s takym malym babatkom, ja to mam o to jednoduhsie, ze posadim maleho pred telku, alebo nintendo, hoci aj tam nemoze vysedavat cele dni, ale aspon obcas chvilku aj to pomoze, ked ja mam inu pracu. Vcera vecer bola nadherna duha nad mestom

famfrla
autor
25. aug 2009

k nam ani duha nezavita do takeho zapadakova 😀 mala tiez kuka na rozpravky ale potom mam z toho vycitky svedomia ze sa jej nevenujem 😒

henikav1
25. aug 2009

mne maly nechcel pozerat rozpravky kym bol maly, to uz len teraz ako je vacsi, ze pozera a taktiez je maly zavislacik na elektronickych hrach, aj o pc sa bijeme, hoci ma svoj, vzdy sa hrabe na moj, lebo ten jeho je vzdy zavireny

henikav1
26. aug 2009

dobre ranko, dnes som tu prva 😉

famfrla
autor
26. aug 2009

dobre ranko 🙂 dnes svieti slniecko🙂 tak sa chystame do parku otestovat novu loptu🙂 😀

henikav1
26. aug 2009

to mate fajn. My sme kupili krasnu loptu v madarsku, vyzera ako melon pasikavy, ked ju hodim, kazdy sa rychlo uhne 😀
My sa zase tvarime, ze pracujeme 😉

famfrla
autor
26. aug 2009

🙂 to je mile🙂

mas maleho v praci? to sa ako robi🙂

henikav1
26. aug 2009

boli sme spolu na obede, esteze nemam vela prace, inac neviem ako by som stihala aj pracovat, aj malemu sa venovat, hlavne ze je posledne dni tak na mne zaveseny, akoby sme boli vzdy zrasteny pupocnou snurou.
Ale teraz sa hra nintendo, tak mam chvilku pre seba.

famfrla
autor
27. aug 2009

tak baby kde ste? 😀 😎

henikav1
27. aug 2009

No ja som tu, poslala som Lucke mail, tak dufam, ze sa ozve
Nakoniec sa nam ozaj podari ozivit tuto temu, huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

famfrla
autor
27. aug 2009

no predcasne sa neradujme 😀

henikav1
27. aug 2009

neboj famfrla, je to len otazkou casu, kedy nas tu objavia
My uz sme doma, dnes sme zdrhli skor, uz ma to tam nebavilo 😲

yasminne
27. aug 2009

ahojte som tu spravne? Henika ty si mi odpisala dnes na mail?

yasminne
27. aug 2009

tak sa mi predstavte kto je kto 🙂 ja som Lucia, som v Belgickom Leuvene aj s manzelom. On pracuje a ja som zatial zienka domaca 🙂 Kto ste tu este z Belgicka?

henikav1
27. aug 2009

ahoj Lucka, ja som Ti pisala, som rada, ze si sa ozvala, volam sa Henrieta a zijem v Brusseli. Famfrla sa urcite ozve neskor, urcite sli s malickou do parku, kym su este pekne dni.
Ja mam 8 rocneho chalana. Ty uz mas deticky?

yasminne
27. aug 2009

Ja este nemam deticky no hrozne po nich tuzim s manzelom sa vsak snazime len od decembra minuleho roku 🙂 snad uz sa to coskoro podari. Trosku som si prebehla tuto diskusiu kedze je to len na troch strankach 🙂 ale fajn ze som tu niekoho objavila.

henikav1
27. aug 2009

Snazime sa tuto temu trosku rozbehnut, lebo bola uplne mrtva, ak sa bude do nej pravidelne prispievat, verim tomu, ze si ju vsimnu aj ine baby a pripoja sa. Predsa len cloveku dobre padne popisat s niekym kto je v podobnej situacii. Tvoj manzel je belgican, alebo slovak?? Som zvedava, vsak?

yasminne
27. aug 2009

mam tu este jednu kamaratku tiez slovenku vydatu za holandana, boli sme byvale kolegyne ked som tu robila pred 9 rokmi 🙂 ona sa tu usadila a uz ma dve deturence. Tiez byva v Bruseli - woluwe sint lambrechts tak sa navstevujeme. prave sa mi vratil manzel Radko tak sa mu idem trosku povenovat, ozvem sa este

noe
27. aug 2009

Ahojte kocky, to som rada, ze je nas tu viac. Asi tu druhu temu zavrieme a nechame len jednu. Idem docitat tie tri stranky 😉 Yasmin, ta tvoja kamoska je asi nasa "susedka" my sme s manzelom tiez vo Woluwe 😀

henikav1
27. aug 2009

ok, budem rada, ked napises. My tiez byvame vo woluwe saint lambert

yasminne
27. aug 2009

🙂 no super tak to ked ju pojdem navstivit mozeme urobit hromadne stretko 🙂

henikav1
27. aug 2009

ved prave, planujeme nejake stretko, to by bolo teda fajn 😵

noe
27. aug 2009

Tak som precitala celu temu 🙂 Yasmin, sme na tom podobne, manzelik zaraba ja som zienka domaca. A snazime sa uz rok o babatko, tak dufam, ze sa coskoro podari 🙂

famfrla - malinka je krasnucka, vlasky ma nadherne kucerave. Odkial si, na niekoho sa mi velmi podobas 😀

henikav - tak to sme susedky, my sme priamo na Woluwedal, v tych vysokych panelakoch.

Urcite budem rada ak dame nejke stretko.

henikav1
27. aug 2009

niekde pri core?

noe
27. aug 2009

Nie dole pod Corou kusok od velkej svetelnej krizovatky na Woluwedal. Ten hlavny tah do centra. Vlastne sme pod nemocnicou.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre