Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
14. jan 2010

mam kopu znamych, ale to vies, kazdy ma svoj zivot a nejako sme rozlietane. Sice u mna byvaju caste navstevy, aj tento vikend sa chysta jedna kolegynka na navstevu a ja mozno ku znamym do Gentu (ak dopisem) a nebudem sa ucit, uvidim, lebo to je hned pol dna prec a teraz mi je cas velmi vzacny. No a vacsinou uz kamosky ani nemam slovensky, ale kadejaky mix, ako talianky, belgicanky...

henikav1
14. jan 2010

famfrla, este nespiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii pls
neviem ale absolutne nic najst o hospodareni podnikov ☹

famfrla
autor
14. jan 2010

pockaj kuknem nieco 🙂

henikav1
14. jan 2010

joj ty si zlaticko
aj ked neverim ze nieco najdes, ja stale hladam a nic
ozaj, nesmie to byt z ekonomie, ale z podnikania ☹

famfrla
autor
14. jan 2010

zas len nejake oficialne publikacie?

henikav1
14. jan 2010

ano, zial, ale toto je posledna tema a potom uz len upravim a koncim

famfrla
autor
14. jan 2010

pockaj ja sa skusim spytat kamosky chodila na ekonomicku do ciech len mi napis presne co to potrebujes

henikav1
14. jan 2010

potrebujem vysvetlit "hospodarenie" z pohladu podnikania a nie z ohladu ekonomie a to rovno z troch zdrojov

famfrla
autor
14. jan 2010

no z pohladu ekonomie tu najdes kopec 😒

famfrla
autor
14. jan 2010

a do kedy to potrebujes heni?

famfrla
autor
14. jan 2010

tak heni rozhodila som siete 🙂 este ze fac. funguje 😀 😀 😀 tak mi presne napis ako to potrebujes takze ak som spravne pochopila tak to od slova do slova odcitovat a uviest literaturu? 😕

henikav1
14. jan 2010

do 22/1, ale toto je posledna vec, uz by som to chcela dokoncit
snad este nieco najdem

famfrla
autor
14. jan 2010

ok heni rozhodila som 2 siete 🙂 tak zajtra ti dam vediet 🙂 poprosila som kamosa to je velky sef a ma vela ekonomiek zamestnankyn 🙂 a kamosku co chodila na vysku do ciech 🙂

henikav1
14. jan 2010

ty si zlaticko, ja som prave na nieco tiez natrafila na googlebooks, tak mozno odtial vypisem aspon dve - tri vety

ozaj a nakoniec ste sa dohodli na nejakom stretku??

famfrla
autor
14. jan 2010

no nie lebo heny sa tu objavi sporadicky tak sa je tazko dohodnut 😖

henikav1
14. jan 2010

myslim ze som nasla celkom dobre dva zdroje, tak si to zajtra v praci pozriem, teraz sa mi uz velmi nechce, tak trosku relaxujem pred pc
ja neviem, ak sa chcete stretnut podla mna si vymente telefonne cisla a rovno sa dohodnite, lebo ako to ja vidim tieto dohadovania cez konika nikdy nevychadzaju 😉

famfrla
autor
14. jan 2010

🙂 asi mas pravdu 🙂

famfrla
autor
14. jan 2010

heni a vnutropodnikove hospodarenie to asi nie je vsak? 😕

famfrla
autor
14. jan 2010

Vysušil, J.: Vnitropodnikové hospodaření, Montanex Ostrava, 1998

henikav1
14. jan 2010

moze byt
je to na googlebooks??, idem sa pozriet
som sa stahovala do postele, tak si uz teraz lebediim v posteli

famfrla
autor
14. jan 2010

v teplucku 🙂 no hladam hladam ale nikde to nie je len na zakupenie za 100 cesku 🙂
ale chod uz radsej spinkat si oddychnut zajtra my to on pozrie a ja skusim este na int .🙂

henikav1
14. jan 2010

velmi sa s tym netrap, nieco som nasla, tak to hadam uz z toho nejako pozliepam, fakt niekedy hladam cele hodiny a potom zrazu najdem kopu zaujimavosti
len dnes uz nemam na to naladu
ozaj, co mala Julka??? Chodi do skolky a paci sa jej??

famfrla
autor
14. jan 2010

ale jasne ona rada chodi do skolky lepsie ako doma sa nudit so mnou

henikav1
14. jan 2010

no to poznam, najprv je to tazke a potom ich odtial nevies odtrhnut 😀 😀 😀
Mike je sice mamin pupok, ale kamosi su kamosi 😀

famfrla
autor
14. jan 2010

ja som s juliou nikdy nemala problemy ona je velmi spolocensky typ nikdy neplakala 😉 to skor place ked musi ist od deti 🙂

henikav1
14. jan 2010

no ja mam s Mikom problem, nam zabudli prestrihnut pupocnu snuru ked sa narodil 😀
Mozno je to tym, ze je stale len so mnou, ze sme tu daleko od celej rodiny.
No nic moja, pojdem spat, lebo zajtra este musim na "panske" a iste sa mi nebude chciet vstavat rano 😖

henikav1
15. jan 2010

dobre ranko baby

tak ma napadlo, civavka tu dlho nebola, dufam ze su v poriadku

famfrla
autor
15. jan 2010

no to je pravda heni civvvvikkkkk 🙂 kde si?🙂

famfrla
autor
15. jan 2010

heny 007 zajtra mame stretko s Adou v Core neches sa pridat? Alebo mozte pris k nam na kavu ak by ty to lepsie vyhovovalo. Ak mas zaujem tak mi napis tel. cislo sa skontaktujeme.

Baby dnes si davam oddych od pc a tiez od hladani pracovnych ponuk lebo sa mi o tom uz aj sniva :(

Co mala julik za hlasu dnes 🙂 maminka juuuj ja mam take velke brusko ja tam mam take veeeelke babatko hmmm ale ako pojde von? no musim zobrat srobovak a takto takto ho vysrobovat odtial 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵

henikav1
15. jan 2010

srandistka Julka, no moj maly mi uz tiez vytiahol taku hlasku uprostred krizovatky, ze som skoro naburala autobus pred nami a asi 5 minut som len habkala 😀 😀 😀

a veru daj si pauzu, netreba to zas prehanat, trosku si oddychni, aby si nebola uplne vystresovana a unavena ked ta raz niekam zavolaju na pohovor

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre