Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
27. máj 2010

tak to mas fajn nie daleko od bruselu

no frcim ja nieco robit 🙂 tak zatial pekny den

henikav
27. máj 2010

pa, pekny den aj tebe famfrla
Ozaj citala som v spravach, ze ak poziadate o nejake obcianstvo v inom state, podla noveho zakona Vam automaticky zanika to slovenske, takze uz ziadne dvojake obcianstvo..

krisbar
27. máj 2010

heni - to sa teraz prebera v suvislosti s Madarmi...co uz..radsej o politike nie...

heni - pekny je ten dom, aj ked roboty ako na kostole, ale paci sa mi ten krb a ta zahrada bude super ked to splanirujete. a mate tam ten strom okrasny s tymi ruzovymi kvietkami! to je taky jarny sneh, ked zacne opadavat...mne sa vzdy pacil

ja so varila vcera francuzske zemiaky, tak este mame na dnes, alebo si dame nieco co chladnicka ponuka...dnes nevarim..az zajtra a planujem v sobotu robit Cheesecake..mnam.

krisbar
27. máj 2010

dnes som si kocky prvy krat objednala topanky a kabelku a sal cez internet. ja som v tomto taky spiatocnik..ale ked vidim tie ceny v Lux tak sa mi oplati si kupit cez net...tak uz teraz mam nervy ci to pride...drzte mi palce 🙂 aj ked viem ze nie je k comu..proste to pride...

cestovatelka
27. máj 2010

@henikav uzasne priestranne izby...parada...a hlavne nie je tam vela nabytku takze nebudete mat staorsti s odnasanim veci a zbavovanim sa toho...postarate as o steny a podlahy a uz staci len zariadit...no taky detail, nie? 😀

cestovatelka
27. máj 2010

krisbar no upratovacku mame, ale podla toho co nam vravela, tak v lete odchadza....takze budeme asi musiet hladat novu..ked tak dam vediet

henikav
27. máj 2010

dakujem krisbar, veru ako na kostole, ale ved mame cas 😉 hlavne ze budeme robit na svojom, tak ako budeme s penazenkou stihat 😀 a ten strom to je japonska ceresna, aj mne sa velmi paci
Ja som ani nevarila len som si dala volske oko, len teraz som dosla domov, lebo jedna nasa podnajomnicka mala poruchu na prietokovom ohrievaci
Inac ja skoro vsetko kupujem cez internet, je to lacnejsie a dovezu ti to az domov, takze nestresuj.

Cestovatelka, ten dom je prakticky prazdny, ak nepocitame ten jeden fotel a tie rozbite skrinky v kuchyni

shinelove
27. máj 2010

ahojte babky 🙂
Heni super bejvacik, gratulujem, uz aby to bolo hotove, ze? 😉 a ta torta, ahhhhh 😝 To de si se dze naucilo, difce? prekl. to si sa kde naucilo dievca? pozn. autorky 😀
noo dievcata, dnes mam super den! dostala som pracu 😀 a hlavne je, ze budem robit na full time. dnes som sa uz bola zaucat a nevladzem zit po celom dni 😖 , ale moj najdrahsi uvaril veceru, k tomu vinko a potom pripravil flambovany banan na amarete a cokolade 😝 . No fakt neviem, co ma za lubom, betaaaar jeden! 😀

henikav
27. máj 2010

shinelove, no fakt dobry chlap, ja asi tusim co bude mat za lubom 😀 aj on sa tesi, ze mas pracu, na tu unavu si zvyknes a budes v pohode.
No a domcek nebude tak skoro, ale bude tam fantasticky kemping zatial
torty som sa naucila tu na konikovi, pozri v receptoch marcipanove torty, len daj pozor, lebo ta to chyti a budes vypekat aj ty

shinelove
27. máj 2010

ak mate nejaku good stranku na kupu cez net tu v BE, tak som s nou 😀 merci

henikav
27. máj 2010

jasne shinelove a co chces kupovat??

krisbar
27. máj 2010

ja som kupovala z UK a NL tak aj preto stresujem ci to pride. ale tesim sa ze sme tu v Lux lebo som dost maniak na tieto topanky www.dune.co.uk
pozrite najma sekciu sandale..a. na SK ich nedovazaju, taksom si hned vyhodila z kopytka a objednala 3je. inak ja nenavidim tie platformy co su teraz v mode..takze celkom stagnujem v kupovani topanok a cakam kym ta mode pojde prec.

shinelove - gratulujem k praci...je to super ze takto narychlo..aspom si sa nestihla doma nudit.

cestovatelka - dakujem, tak potom ak budete hladat tak pripadne daj kontakt..to uz bude leto a budem vediet ci niekoho potrebujem alebo to zvladam sama
prajem krasnu nocku

henikav
27. máj 2010

krisbar nestresuj, ja uz som objednavala aj z ciny a doslo, len o 2 mesiace neskor

shinelove
27. máj 2010

dievcata vsetko xcem kupovat 😀 od dekoracii, cez obuvak az po topanky 😀, ale hlavne oblecko 😝
Krisbar, ja som posledne mesiace presla na topanky bez opatku-aj tak som sama o sebe mala zirafka, tak naco..
vsetkym peknu nocku 😉

henikav
28. máj 2010

Dobre ranko, tak ja uz som odviezla maleho do skoly, dnes sli na vylet do Oceade, tak si to snad uzije, formalne som mu zakazala zlty tobogan, dufam ze pocuvne 😀 . No a za chvilku idem pre mojho draheho muzicka na letisko a ideme podpisat ten nas domcek. Takze cez vikend sa Vam velmi ospravedlnujem, ale zas nebudem stihat velmi pisat, budem sa venovat muzickovi, mam ho tu tak malo a vzdy kratko 😖

krisbar
28. máj 2010

v pohode heni - ved muz je najdolezitejsi na svete, cize uzivaj uzivaj...a pripravujte plany ako to tam pomenite 😀
a maly bude cez vikend doma? btw..on hovori po slovensky? aj francusky? aj dutch? alebo ako to ma?
ja idem dnes do ikei kupit nejake hluposti s kamoskou - rumunkou...zenov muzovho kolegu co tiez este nema pracu a ptoom ideme do kina na sex and the city 2
a uz sa nemozem dockat vikendu s muzom..
majte krasny den!

henikav
28. máj 2010

krisbar, tak si to kino pekne uzite s kamoskou, aj nakupy. Ja som prave pozerala ake su aktualne prilety, este stale nie je zapisany prilet, ale ja uz aj tak pre istotu pojdem na letisko. S malym doma hovorim od jeho narodenia po francuzsky a az teraz asi 3 roky ho ucim slovensky. Flamstinu sa uci v skole a anglictinu tiez, ale od septembra pojde este na kurz anglictiny do plusu, lebo o rok anglictinu bude potrebovat z europskej skole.
Tak a ja uz letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim, tesim sa na mojho draheho, pa pa pekny dnik a ak sem nestihnem kuk, tak aj pekny vikendik

famfrla
autor
28. máj 2010

ahojte dievcata 🙂

shinelove gratulko a kde si nasla pracu? v rovnakom obore ?

u nas vykuka slniecko konecne 😉

krisbar
30. máj 2010

ahojte kocky...ako vikendujete?
heni - ty viem ze uzivas manzela tak ziadne sedenie na modrom koniku! prisny zakaz 🙂
a vy ostatne? my sme doma, manzel ma pracu, teraz to maju huste, snad sa to potom ukludni. a ja robim domace prace - pranie, varenie, DIY 😉
tak pekny vikend prajem.

shinelove
30. máj 2010

Ahojte kocky, to je uprsany vikend, co?? 😒 dnes ma caka rodinny obed u babky mojho draheho...nooo velmi take kulturne podujatia nemusim 😉
Krisbar, ako nakupy? ja by som sla aj kazdy den do Ikea- to mam do Lille odtialto 20 km, ale ked moja polovicka pocuje to slovo, tak ma vlasy dupkom na hlave postavene 😀
Famrfla, ako inac v transporte 😀 a ten inzerat mi nasiel moj. bud. svokor v novinach 😎 takze uz makam a na dovolenku v lete mozem zabudnut 😠
Henuska ako vikendik a ako manzelik?hmmmm? 😉 inac si niekde pisala o tom zamedzeni dvojiteho obcianstva- tak aj ja som to nasla na nete...fasa, nie? 😕 blbost ako traky, neviem kto to vydumal, ale zlatu metal mu 😀
utekam ja s hafanom vonku a potom ten obed...tak sa majte pekneeee 😉

shinelove
30. máj 2010

Krisbar, tak to sme pisali naraz..... co stale na mna myslis? 😀 😀 😀

famfrla
autor
30. máj 2010

ahojte kocky to je ale pocasie 😝 nas tatino ma prave teraz pohovor pracovny s riaditelom🙂 tak mu drzime paste 🙂🙂 inak sa celkom nudime boli sme kupit rano chlebik ale je dobra zima u nas : (

shinelove a aky mas pracovny jazyk anglictinu ci fr?🙂

co varite dnes dobre 🙂?

krisbar sa ti to krati 😉 dovolenka a v nedelu sa neupratuje v nedelu sa odpociva 🙂🙂 😀 😀 😅

krisbar
30. máj 2010

Shinelove - to bola asi telepatia 🙂
v ikei som kupila len nejake hluposti..ako vzdy, nenasla som co som chcela ☹ este nam chybaju nejake veci do domacnosti, ale obidem sa aj bez nich. nerada kupujem nieco nasilu.

ja budem varit kuraci perkelt s haluskami. haluskaren som nevytiahla odkedy sme tu..cize 2 mesiace..furt varim len cestoviny..tak je cas zmenit..nejako som zacala vyvart SK jedla v poslednom tyzdni...po tych lososoch a telacich medailonkoch 😲 asi mi zacina chybat SK strava 😀

Famrfli - jj, krati sa mi to. akurat ma stve ze topanky co som si objednala z mojej stranky mi nepridu. mi prisiel mail, ze objednavka bola zrusena...neviem preco..musim tam napisat...alebo skontrolovat ci som dala dobre cislo karty...mozno som sa pomylila a nepresla platba...a ked si predstavim ze tu vsetky topanky su nad 150 eur tam ma vytaca...pre mna topanky su zalezitost 1 roku, tak nie som ochotna dat tolko penazi za ne...kurnik..
no ale ved vydrzim nejako...aj tak este neviem ci maju nejaky prisny dress code v praci alebo ani nie. ja som najpr robila s pravnikmi a tam to bolo riadne striktne..cize kostymy, sukne, topanky s plnou spickou, pancusky...a potom zase vo firme kde som aj rifle mohla nosit, cize mna uz nic neprekvapi..

famfrla a to ako, ze v nedelu pohovor? a on meni pracu? ci to len taky interny v ramci firmy?

famfrla
autor
30. máj 2010

krisbar meni pracu to uz ma len povovor s riaditelkou 🙂 a kedz dnes riaditelka odchadza tak si priala cim skor pohovor na druhom konci belgicka 🙂

ak este vydrzis mesiac tak potom budu zlavy 🙂

henikav
30. máj 2010

ahojte babulky, tak ja uz som zase sama, ale aspon si Vas precitam a potesim sa. Vcera sme stravili polku dna v dome vymeriavanim a fotenim, domceka samozrejme, nie nas 😀 no a dnes mi uz moj drahy aj odletel. Zas tu mame Mikovho kamosa a kedze je na figu cas a mokro tak sa hraju futbal v byte 😀 😀 😀
famfrla drzim palce tvojmu manzelovi, nech mu to vyjde teda
krisbar, ale v nedelu sa fakt neupratuje, mala by si odpocivat 😀 😀 😀 no a topanky mi hovor, su drahe a na figu, ja si najradsej sebe aj malemu kupujem bud v cechach, alebo na slovensku, najcastejsie u Batu, maju dobru kvalitu aj ceny

henikav
30. máj 2010

shinelove, akeho mate hafana??? My akurat rozmyslame, ze akeho si vezmeme, do domu predsa patri aj havo. Myslim ze okolo psa mame vacsiu dilemu ako bola okolo domu 😉 😀

henikav
30. máj 2010

a vzdy zabudnem este pridat nase prve kvietky z vlastnej zahradky 🙂

famfrla
autor
30. máj 2010

heni tak to manzelik vekmi nepobudol: ) jee orgovan krasne vonia 🙂

tak u nas sa budu diat asi zmeny takze mm po 2.5 hodinovom rozhovore dostal ponuku ale musi sa vyjadrit do 3 dni maximalne :( a zajtra ma iny pohovor v luxe:( tak neviem ako to vyriesime🙂 nastup ma uz 1 jula takze mozno sa na mlade kolena 😀 naucim flamstinu 🙂🙂

krisbar
30. máj 2010

kocky - ja neupratujem, len varim, periem. upratovat planujem zajtra...a vlastne uz som aj skoncila takze si pojdem citat knihu..

heni - konvalinky milujem! pripominaju mi casy ked sme ako decka chodili s rodicmi bicyklami do hor a tam sme ich trhali. su krasne.

viem o tych julovych vypradajoch - uz teraz sa tesim...akurat ze nejako sa mi nepaci styl co teraz fici...ja som hrozne farebny typ a topanky teraz maju len cierne, sede a take kremove...a ja milujem farebne...ale na saty uz som objavila jeden obchodik..no nie som ochotna dat 85 Eur za bluzku...tak uvidim ci budu 50 a viac % zlavy..
idem si urobit kavicku a vylozit nohy 🙂

krisbar
30. máj 2010

a tu ponuku co dostal, to je u vas, ci kde? ak by robil v Luxe tak by dochadzal? ci by ste sa museli stahovat?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre