Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
21. apr 2010

krisbar, podla mna sa nemusis obavat, uz kopa lietadiel lieta, mozem to potvrdit, dokonca mam pocit ze lietali celu noc, normalne som sa nevyspala, lebo oni lietaju nad woluwe, takze ich pocujem. podla mna do soboty to bude uplne v normale. A kde ste teraz, teda odkial pochadzas, z ktoreho mesta?

krisbar
21. apr 2010

no to dufam...ale myslim ze do soboty uy to bude ok...pokial sopka zase nieco nevychrli... ☹
my sme z Ba. a teraz sme u mojich rodicov, lebo z bytu co sme mali sme sa kompletne vystahovali.

shinelove
21. apr 2010

Ahojte kocky,
tak po 4 zablokovanych dnoch a11h. ceste do Pariza z Barci konecne som doma v B. Dnes poobede som mala letiet na SR, ale mi zrusili aj tento let :(( proste ked sa dari, tak sa dari 😠 ale nevadi.....hlavne ze svieti slniecko 😝
Heni, pracujem ako asistenka v Transport company-preprave. Nie je to moj sen o praci, ale lepsie ako nic.
S kamionistami je sranda praca, ved vies...chlapi 😀

tak pekny dnik Vam zelam 😉

henikav1
21. apr 2010

shinelove vitaj doma. Myslela som na teba ze ako sa dostanes, ale uz konecne sa lieta.
Pracu v transporte poznam, aj ja som tam robila, technicke sklo pri Namur a ty?? Nesedis nahodou na mojom byvalom mieste?? 😀

famfrla
autor
21. apr 2010

baby vy ste srandistky 🙂 ja tam hladam tiez 🙂 🙂 🙂

henikav1
21. apr 2010

v transporte??? ved to je horor praca 😀 😀 😀
no ale lepsie ako nic zase. Aspon ja som mavala nenormalne stresy a volali mi este aj domov aj v noci 😖 hoci kamoska tam tiez robi a je spokojna, takze asi ako vychytis

famfrla
autor
21. apr 2010

ano heni:( tak nejak zacat sa musi :( ale zatial ma samozrejme nikto nechce 😅 😅 ako vzdy 🙂

henikav1
21. apr 2010

nevesaj hlavu, je to len otazka casu. Ked uz raz zacnes pracovat uz sa nezastavis. Zatial si uzivaj Julku malu babiku, lebo ti tak rychlo narastie ze sa ani nenazdas

famfrla
autor
21. apr 2010

vies heni keby som mala nejaku prax tak ma to nejako velmi netrapi :( a co vy kde ste vyhliadli ten domculik na stracej nozke 🙂🙂

henikav1
21. apr 2010

poslem vsetky detaily ked to bude konkretnejsie, teda zaciatkom buduceho tyzdna, zatial sme sa este nedohodli a nie je uplne iste ci sa dohodneme, ale je to vo flamskej casti

famfrla
autor
21. apr 2010

a mas na to povolenie 🙂 😀 😀 😀

henikav1
21. apr 2010

a na co mam mat povolenie, prosim ta???

famfrla
autor
21. apr 2010

no na to aby si byvala vo flamskej oblasti 🙂 🙂

rybca
21. apr 2010

Ahojte, neobjavil sa tu niekto zo Spijkenisse?..🙂 Alebo okolie?..🙂

henikav1
21. apr 2010

😀 famfrla, nepotrebujem ziadne povolenie 😀
rybca a my sa ti nepacime? 😖

rybca
21. apr 2010

Henika - som mala na mysli realne stretnutia..🙂)))

henikav1
21. apr 2010

ok, zartovala som
my sa streneme aj realne, sice nie casto, kedze sme daleko od seba, ale teraz v lete urcite, alebo ak ma niektora cestu okolo

henikav1
21. apr 2010

tak ma napadlo, preco sa neopytas na miestnom urade na kontakt na nejakych slovakov?
mozno by ti aj pomohli

rybca
21. apr 2010

joj, no to nieviem.🙂 a pripada mi to take nasilne vtrhnutie do sukromia..🙂)) no nic, cak casom to bude lepsie..🙂)))

henikav1
21. apr 2010

tak zostava len dufat, ze sa sem niekto casom zatula

famfrla
autor
21. apr 2010

rybca tak skus na belgie.cz ked tam napises mozno sa niekto ozve aj ja som sa tak skontaktovala

rybca
21. apr 2010

no ale ja som v NL..🙂

henikav1
21. apr 2010

rybca, ale ak chces, nakukni do temy Holandsko, viem ze je tu aj taka tema

famfrla
autor
21. apr 2010

jaaj som myslela ze je to blizsie k hraniciam 🙂 tak skus krajane.cz

famfrla
autor
21. apr 2010

heni chystate sa niekde na dovcu cez leto?

henikav1
21. apr 2010

ale samozrejme, na strechu domu ak ho kupime 😀 😀 😀
budeme radi ak bude na novu skridlu 😀
no a ak dom nebude tak si pojdeme uzit trosku domcek na slovensku, ja mam rada kludne dovolenky, clapkat sa v bazene, opekat si, obzierat maliny, skocit do parku a na zmrzku, ale take organizovane dovolenky v zahranici ja velmi nemusim, mna to nejako nebavi

famfrla
autor
21. apr 2010

jee to aj ja milujem taku dovcu ako ty 🙂 cvrcky a pokosenu travu 🙂 ozj maju tu vlastne cvrcky v belgicku? som nikdy ziadneho nepocula

famfrla
autor
21. apr 2010

my keby sme mali svoj domculik tiez radsej dovolenkujem na zahradke kupili by sme malej nafukovacu aj by som si kupila lavor 🙂 a bolo by ako na havai 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre