Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
8. máj 2010

ved to je velmi mile 🙂🙂

Tak to nie je take zle 38 km autom

henikav1
8. máj 2010

famfrla a ty kde budes pracovat? kde je ta firma, v ktorom meste?

famfrla
autor
8. máj 2010

heni este nebudem pracovat to sa este uvidi 😀 no je to v regione Tournai blizsie nepovedala teta 🙂 dufam ze nie v nejakej zapadnutej diere 😀 😅

henikav1
8. máj 2010

nerob si nadeje, ak je to transport, tak je to v zapadnutej diere, len aby si to nemala priliz daleko

famfrla
autor
8. máj 2010

ved uvidime heni tiez si myslim ze to skor bude niekde v zapadakove 🙂 🙂 co planujete na nedelu?

henikav1
8. máj 2010

zajtra mi pride manzel a ideme spolu do toho domceka
snad bude aj pekne, clovek sa vtedy lepsie citi aj sa lepsie pozera, chceme sa prejst po okoli domu, aby sme si to tam obhliadli
ta firma mozno bude v zapadakove, ale urcite blizko nejakeho mesta, alebo dediny, to su vacsinou tie industrial zoning, len tam kde som ja pracovala sa dalo dostat len autom, nebolo to daleko z mesta, ale uplne uprostrde nicoho. Ale na zaciatok je to dobre, tes sa, niekde predsa treba zacat

famfrla
autor
8. máj 2010

jee pride ti manzelik tak to sa tesis vsak a na kolko zostane?

krisbar
8. máj 2010

famfrla - gratulujem k uspechu..dufam ze sa to dotiahne a skoro nastupis
inak pozeram ze celkom tento tyzden bol uspesny...heni nasla dom, ty interview tak snad to vsetko pride do finale 😝
ja som mala mat tiez v piatok interview,ale mi bolo zle (nejaky crevny skriatok) tak som to musela zrusit a presunuli mi to na utorok...uvidime...a ozvali sa mi este z jednej firmy ze nasli moje CV na monstri..celkom ma to potesilo, ze som si to tam nevypracovala zbytocne. a potom este mam jedno dalsi tyzden co som posielala vsetkym personalkam CV + cover letter..

luculele...my by sme chceli dietatko..ale to vies..ak chces rozosmiat boha - povedz mu ake mas plany 🙂 takze uvidime co ma on pre nas pripravene 🙂 zatial to nechavame tak a riesime sucasnost - cize si hladam pracu a ucim sa francuzstinu.
tak prajem pekny zvysok vikendu ..tu v Lux dnes bolo krasne snad tak bude aj zajtra.

famfrla
autor
8. máj 2010

krisbar este nie je k comu gratulovat 🙂🙂 ale ja gratulujem k interview 🙂 a drzim palce

henikav1
8. máj 2010

famfrla tesim sa, pride az na 20 hodin 😀 teda ak sa mu podari priletiet aj odletiet 😀
krisbar, u nas teda pekne nebolo, bolo sivo, ale aspon neprsalo a blahozelam, som rada ze sa ti ozvali, snad sa aj tebe nieco podari

famfrla
autor
9. máj 2010

krasny sviatok maminky 😉

heni no to teda na vela pride ☹ to vas to obhliadanie domov vyjde draho 😒

henikav1
9. máj 2010

jej, famfrla, aj som zabudla, krasny maminkovsky sviatokkkkkkkkkkk

no veru, na vela to pride aj casovo aj financne, tento mesiac pride tretikrat, radsej to uz nepocitam, vzdy si vravime ze snad uz tento dom vyjde a uz nebude musiet behat hore dole. Bola by som rada, mozno nam dnes da odpoved ci preda, musela sa poradit s otcom, neviem o com, kedze sme jej prakticky bez jednania ponukli cenu co pytala. No a potom sa bojim este toho co povie banka, sice som tam bola a dala vsetky podklady a odsuhlasili nam ovela vyzsiu hypoteku, ale pri bankach nikdy nevies co vytiahnu, uz som takto prisla o jeden byt, ze sa mesiac nevedeli vyjadrit a dali mi "ok", asi tri dni po tom, ked ten byt predali niekomu inemu. Aj tu mi ta pani povedala, ze par dni pocka, ale mesiac nie. To vsetko bolo preto, ze v katastri som bola este zapisana ako majitelka domu, ktory som predala a ten dom bol este zatazeny hypotekou, ktora uz existovala len na papiery, kedze som ten dom zlikvidovala. Proste uradnicke natahovacky, trvalo im mesiac kym to dali do poriadku

famfrla
autor
9. máj 2010

tak heni drzim palce vela vela vela az to vyjde a mam ist kde na grilovacku 😀 😀 😀 😎

henikav1
9. máj 2010

dakujem famfrla, snad onedlho uz fakt nejaka grilovacka bude

famfrla
autor
9. máj 2010

😀 😎

famfrla
autor
10. máj 2010

halooo kde ste sa stratili? 😎

henikav1
10. máj 2010

famfrla, tu som, bola som odviest muzicka na letisko

famfrla
autor
10. máj 2010

a ako to dopadlo heni domcek?

henikav1
10. máj 2010

famfrla, bojim sa aj pomysliet drz palce a veeeeeeeeelmi silno

famfrla
autor
10. máj 2010

drzim drzim silno 🙂 🙂

a mne pani z interimu volala teraz ze mam pohovor v stredu o 9 rano 🙂 lenze ako sa tam dostanem v stredu na 9 do zapadakova vo flam.casti to este neviem 🙂 🙂

henikav1
10. máj 2010

tak to drzim drzim palceky. Od nas by si to nemala blizsie? Mozes prist prespat, ak by ti to pomohlo

famfrla
autor
10. máj 2010

heni to je napad 🙂 a mohla by som? musim ist pre malu lebo som tak v strese ze ani do skolky nedojdem som necakala ze to bude tak rychlo 😝

henikav1
10. máj 2010

mozes, len daj vediet
😉
aj ja pojdem za chvilu pre maleho, tak sa dohodneme vecer

famfrla
autor
10. máj 2010

heni vyriesila som to inak trosicku by to bolo komplikovane z bruselu rano 🙂 ale aj tak dakujem za ponuku 🙂 tak drz v stredu o 9h palce 🙂 zajtra idem s malou k dedkovi musim ju tam nechat lebo mm nocnu tak sa tu uz neukazem 🙂 tak pekny den 🙂

henikav1
10. máj 2010

takze neprides??
ok, tak budem drzat palce, velmi silno, nech ti to vyjde

famfrla
autor
10. máj 2010

nie heni to by som musela i tak vyrazit velmi skoro a dufat ze vlak nebude mat meskanie takze to vyriesi hotel. Na pohovor idem to takej mysej dierky ale pracovisko maju v Tournai 🙂 aspon ze to 🙂 heni a manzelikovi sa pacil domcek?

henikav1
10. máj 2010

no a potom sa prestahujete asi niekam blizsie, nie??? leb od vas do Tournai je to dobra streka, no ale hlavne nech ti to vyjde, je to lepsie ako nic, niekde treba zacat, mozno praca bude fajn, aj ked je to teraz daleko od vas

Manzel sa presne takisto zalubil do toho domu, ako aj ja, v kuse mi hovoril, aky krasny dom, samozrejme vela prace, kym to bude take, ake to chceme. Pani uz tiez suhlasila s nasou ponukou a teraz to zacina byt zaujimave. To co doteraz nebol problem pre banku, zrazu je a treba to riesit, tak a tak. Definitivnu odpoved by nam mali dat v stredu, tak uvidime, dovtedy sa bojim aj dychat, nie to este dufat, predsa len ziadame velmi velku hypoteku, budeme musiet zatazit aj bytovku, preto stresujem

famfrla
autor
10. máj 2010

jaaaj heni tak drzim prsty. A ty nemas strach brat si taku velku hypoteku? Ale tak manzelik je z fachu bude sa tam aspon hrat 🙂 ked je tam praca a mate velku zahradku?

henikav1
10. máj 2010

dom ma 250m2 a zahrada 11 arov, takze tam bude roboty dost aj pre priatelov, mozes prist na brigadu 😀

famfrla
autor
10. máj 2010

rada by som prisla heni to vies ja som z dediny 🙂 od mala som kopala zemky pol prazdnin nosila uhlie 🙂 a tak 🙂 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre