Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav1
10. máj 2010

no fajn, tak uz nech nam to len vyjde a budu grilovacky

famfrla
autor
10. máj 2010

ja chem slniecko 😎

henikav1
10. máj 2010

aj ja chcem

famfrla
autor
10. máj 2010

😔 to je hrozne ako tu je malo slnka ved takto sa tu neda existovat keby tu bolo aspon pocasie ako na SK a kde su vsetky baby akosi sa vsetke stratili

krisbar
10. máj 2010

ahojte,
mne dnes bolo opat spatne, takze som len tak opat lebedila..no a Fr jazyk studovala...
to pocasie je tu fakt o nicom...jeden nas kamarat to nazval "sedy plech" z ktoreho casto prsi..tfuj. no ale prezijeme..a to ja milujem leto a teplo a sandalky...to si tu asi moc neuzijem ...
ja mam pohovor zajtra a potom aj v stredu. tak uidime. nemam velke oci...viac vam budem drzat palce..nech vam to vyjde..ja som predsa len este na zaciatku a to treba dlhsiu cestu k uspechu ujst ako mesiac 🙂
tak pekny vecer.

henikav1
10. máj 2010

krisbar, moze sa zadarit na prvom pohovore, drzim palce aj tebe, nech sa ti podari
famfrla na sk vraj stale leje, tu aspon neprsi, co je priam zazrak

famfrla
autor
10. máj 2010

ano heni vsak pozeram na meteo a ze vienna 20 stupnov stale 😎 😎 no ale u nas je celkom zima

krisbar drzim aj tebe palce ako heni hovori moze sa zadarit hned 🙂

henikav1
10. máj 2010

tak nepozeraj meteo a nebudes mat depku 😀 😀 😀 😀
mne mama vravela ze v jednom kuse prsi
ale v tom mas pravdu, ze je poriadne zima hlavne rano

famfrla
autor
10. máj 2010

no asi tak sa mi zda ze urobim 😀 😀 ved to moje zabiatko zhodilo paplonik v noci a rano bola ako zabka studena tak dnes som jej trosku pusila teplo az zas neochory 😅

famfrla
autor
10. máj 2010

neochorie : 😀

famfrla
autor
10. máj 2010

ok idem sa zbalit heni pekny vecer a dufam ze peknu stredu 🙂

henikav1
10. máj 2010

to aj moj maly sa zvykne odkopat a rano je cely ladovy ako cenculik, ja by som sa na to hned zobudila, ze mi je zima
tak dufam ze Julinka neochorie, teraz ked mas nastupit do prace

henikav1
10. máj 2010

pekny vecer, dobru noc a nestresuj
ked ides do firmy, to znamena ze ta uz agentura vybrala, vsetko bude ok
a drzim ti palce 😉

famfrla
autor
10. máj 2010

dakujem heni si zlata 🙂 tak pekny vecer 😅 😉

henikav1
11. máj 2010

pekny dnik baby, sice je zamracene az hruza, ale krisbar, drzim na dnes palce a na zajtra Vam obom

luculele
11. máj 2010

Ahojte, nestiham citat, chcem sa opytat, je tu niekto v Belgicku? Ja totiz neviem, ze kde chcem rodit, chcela by som v Bruseli, kde bude moj mily, ale obavam sa, ze poistovna to nepreplaca a ze to bude drahe.. Vie mi niekto poradit?

henikav1
11. máj 2010

luculele, ja som rodila v brusseli. Tvoj manzel tu predpokladam pracuje a ma poistku, v takom pripade ti porod preplatia z jeho poistky, aj ked nie na 100%, zalezi od toho aj kde pracuje a aky typ poistky budes mat, ak budes mat spolocnu izbu s niekym, bude to lacnejsie, ak chces izbu sama pre seba s telkou a pristelkou pre manzela to uz je drahsie a to preplacaju len niektore poistovne. Terajsie ceny ti neviem povedat, ale to ti presne povedia v nemocnici ked tam pojdes. Pred 10 rokmi moj porod stal okolo 80 tisic, z toho 30 som platila ja zvysok poistovna, mala som spolocnu izbu, boli sme tam dve a bez telky, ale musim povedat, ze telka ti vobec nebude chybat a je to dobre byt s niekym na izbe, my sme si navzajom pomahali, ked som kupala maleho a potrebovala som s niecim pomoct, iba som jej kyvla a spolubyvajuca zazvonila na sestricku

henikav1
11. máj 2010

Este nieco, aby si vedela dolezite, v pripade ze lekar nestihne prist k porodu placenty, teda ked je uz dieta vonku a potom aj placenta, tak mu neplatis nic za porod. Inac su pri porode cely cas skusene babice, lekar je tam prakticky len na ozdobu a pre pripad komplikacii

luculele
11. máj 2010

Dakujem, budem nad tym rozmyslat a asi sa budem musiet poinformovat aj o tej manzelovej poistke. Prajem krasny den.

krisbar
11. máj 2010

ahoj Luculele, moja kamoska v Bruseli ide teraz rodit druhe dieta a vraj prve ju stalo 2000 eur a to uz poistovna preplatila tu svoju cast, cize to co vravi Henika ze pre 10 rokmi to bolo 1000 eur tka moze byt teraz tych 2000 realne. kamoska vravela ze sa jej rodilo uplne super, ze ten pristup personalu sa neda porovnat so slovenskom, sestricky mile, ustretove tak isto lekar.
...mozno keby kazda nasa rodicka nechala v nemocnici 2000 eur, tka tiez nase zdravotnictvo tak vyzera...
ty ako manzelka by si mala byt poistena v ramci jeho poistky. mas predsa social number, nie?
ak nemas tak si to vybav aj ked oni by vam to automaticky mali obom vybavit.

henikav1
11. máj 2010

krisbar a ty uz mas po, alebo pred pohovorom??? ani si sa nepochvalila

krisbar
11. máj 2010

no uz som po a zajtra mam este jeden.
dnes mi povedali ze moj profil poslu dalej klientovi, ale vela si od toho neslubujem, staci ze tam bude holka s tromi jazykami, tka viem ze uprednostnia ju, ale beriem to ako skusenost. snad na 10tom interview uz budem vediet aj suvisle povedat o mojich silnych a slabych strankach..zatial este ich hladam 🙂
a okrem toho je to praca od jula do oktobra zastupovanie materskej a cez prazdniny sem ma prist cela rodina tak neviem vobec ci tu pracu vobec chcem...

krisbar
12. máj 2010

ahojte,
dnes to islo celkom dobre, ak by som tu pracu dostala tak som najstastnejsia pod slnkom 🙂 vyborna firma, super benefity, plat neviem aky bude ale ak by bolo to co som ziadala tak parada..aspon na najomne a najake moje dalsie vydavky 🙂

henikav1
12. máj 2010

super krisbar, blahozelam a drzim palce aby ti to vyslo, dufam ze aj famfrle to vyjde

henikav1
12. máj 2010

famfrla, no co sa deje?? ty uz si rovno zostala v praci aj spat?

krisbar
13. máj 2010

ahojte, vcera som dostala zapal mocovych ciest..tak uz mam skusenost aj s Lux emergency...priznam sa ze radsej by som nemala...a som celkom zvedava aky ucet pride...ale je to fakt o niekolko tried vyssia starostlivost...uz len ked som pozrela na tu budovu a zariadenie...dnes je tu statny sviatok..aj v BE je?
famfrla sa nam niekde stratila....

henikav1
13. máj 2010

ahoj krisbar, no tak to ma mrzi, takato skusenost
aj my mame volno, dnes aj zajtra a ja som vcera vecer prisla domov, citila som sa cudne a dnes som uz chora, prechladnuta, cerveny nos, no proste krasa. Od rana pijem caje a neviem sa rozhodnut vstat z postele

henikav1
13. máj 2010

famfrla; dnes je statny sviatok, dnes nepracuj 😉

henikav1
13. máj 2010

famfrla, no pekne, my ti tu drzime palce a stresujeme a ty nam ani nedas vediet ze ako to dopadlo, no pekne 😖
😀 😀 😀

cestovatelka
13. máj 2010

ahojte kocky....krisbar, ja som uprimne tiez celkom sklamana z Lux zdravotnictva 😒 , a to vsetci hovoria, ze nic horsie ako zdravotnictvo na SR neexistuje
ahoj henikav, ako sa mavas?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre