Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
11. mar 2010

dobry den 🙂

famfrla
autor
11. mar 2010

dovidenia 🙂 😅

henikav1
11. mar 2010

😀 😀 😀

henikav1
11. mar 2010

famfrla, dnes mam taky zhon, ze si to ani predstavit nevies
balim kufre malemu aj sebe a prasim do prahy, tak ak by som nemala net, ozvem sa az po vikende, ale ak net nabehne napisem
zatial tu posluchajte, nie ze budem pocut v spravach, ze slovenky v arlone vyvadzali 😀 😀 😀

famfrla
autor
11. mar 2010

nevykaj mi heni 🙂

sama vyvadzat nemozem 🙂 tak pekny vyletik prajeme 🙂 😀

henikav1
11. mar 2010

nefandi si, nevykam ti, ale aj mala je napoly slovenka, takze by ste mohli vyvadzat spolu 😉

famfrla
autor
11. mar 2010

😀 😀 😀

julie6
14. mar 2010

ahojte,,,my ideme z nádchy do nádchy,,,maly je uz v pohode ale ja uz tyzden ledva dycham,,Sinutab a .....Olynth,,,a akokolvek idem vonku hned je horsie,,,no jednoducho si nevyberiem,,,,,ved viete ako to je udrzat drobca dnu,,,prv bol on chory, teraz obaja rodicia,,,my sme inak taketo nadchove peripetie nikdy nemali,,,zeby to bolo fakt tym podnebim,,,oteplilo sa a davaj,,,,uf,,,,no ale v sobotu ideme s malym na mesiac domov,,,pred jeho nastupom do skolky,,,musim sa aj ja dat trochu zdravotne dokopy aby sme to tu zas potiahli,,,,my to mame takto na epaty,,,,kebyze nemam cas,,,ci moznost byt na nete/ten furt okupuje doma segra/,,,tak zatial pa,,, koncom aprila

famfrla
autor
15. mar 2010

juli tak to nam je luto :( rychlo vyzdravte

heni uz si dommmma??

henikav1
16. mar 2010

dobre ranko, uz som domka od vcera, len som robila tu tortu a potom odpadla do postele 😉

henikav1
16. mar 2010

Julka, tak sa len doliecte poriadne a uzite si to tam doma. Idete cela rodinka, ci manzel zostava pracovat??
Ja uz zas zarezavam v praci, este mi potrva, kym sa dostanem do normalu, taka som utahana, doma v kuchyni spadla aspon atomova bomba, kedze som vcera vecer skoncila s tortou a nechala som vsetko tak. Ja viem, hanbim sa, som neporiadna, ale co uz, ved sa ja dnes poobede dobehnem, prenajmem nejaky buldozer co to odprace a bude zas poriadok 😀 😀 😀
Inac mam vysledky zo skusky, matiku som spravilaaaaaaaaaaaa, huraaaaaaaaaaaa
normalne som vcera asi polhodinu revala od radosti 😀 😀 😀

famfrla
autor
16. mar 2010

heni gratulko 🙂 🙂 si sikulka 😉

henikav1
16. mar 2010

dakujem
takze ked pridete grilovat, uz sa pritom nemusime tu matiku drvit 😀 😀 😀 a snad uz aj pocasie bude krajsie, ked tak pozeram von na slniecko, vobec sa mi teda nechce v kancelarii sediet

famfrla
autor
16. mar 2010

ze slniecko kde je? 🙂 ale zajtra ma byt teplo 15 stupnov🙂

henikav1
16. mar 2010

no ja tu veru obcas slniecko mam, sice nie cely den, obcas sa skryje za oblacik, ale to ja mam u anjelikov protekciu, pustaju mi to slniecko sem specialne pre mna 😀

famfrla
autor
16. mar 2010

:( ale heni

henikav1
16. mar 2010

famfrla nesmut, ide jar, odrazu bude slniecko vsade 😵
niektory vikend ked bude pekne by sme mohli zorganizovat nejake stretko, nie?

famfrla
autor
16. mar 2010

no ved no ved 🙂 ale hmm s kym?🙂 🙂 😀

henikav1
16. mar 2010

no snad pride aj Julka, mozno sa nam vrati aj Noe, a mozno niekto novy sa pripoji 😵

famfrla
autor
16. mar 2010

🙂 no bolo by to mile 🙂 🙂 a syncek sa ma ako?

henikav1
16. mar 2010

teraz prave hra futbal, za chvilu pride domov vyhladnuty a zje mi hlavu, ak mu okamzite nenaservirujem veceru 😀 😀 😀
takze ja uz pre istotu trielim do kuchyne

famfrla
autor
16. mar 2010

🙂 veru tak 🙂 a co si dobre varila? my sme mali cestovinky julia sa tak nabastila ze ma brusko ako stary chlap 🙂 a este si aj poriadne grgla 🙂 to je dobre vychovane dieta 😀 😀 😀 😅 😕

henikav1
17. mar 2010

pekny dnik
my sme mali zapecene bagety s bylinkovym maslom a syrom. V utorky velmi nevyvaram, vzdy len rychlovka, lebo po skole ma este maly futbal, takze ja zatial chodim nakupit a ked som doma, som rada, ze si mozem trosku oddychnut. No a este som soupratovavala z pondelka 😀

noe
17. mar 2010

Ahojte bambulkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😵 😵 😵
Ste toho popisali.
Henik BLAHOZELAAAAAAAAAAAAAAAAM bude z teba matikar 🙂

Ja tu pekne doma v snehu pobudnem este nejake 2 tyzdne a ked bude mat manzelik cas, tak pre mna pribehne autom, to uz je na nom kedy presne 🙂 🙂 🙂 mozno ako velmi mu chybam, tak sa bude ponahlat 😀 😀 😀
snad ten vas gril stihnem 🙂 😉 🙂

henikav1
17. mar 2010

jej noe, si to tam len uzivaj kludne, som rada ze si sa ozvala a neboj, je velmi pravdepodobne ze na teba pockame s grilom 😉
a matikar zo mna nebude nikdyyyyyyyyyyyyyyyy

noe
20. mar 2010

Halo halo bambulky 🙂 🙂 🙂 skusam noveho kona, vsade cita, ze nefungiruje 😀 tak ho idem potrapit 😀

Inak, konecne teply den a sneh je verim, uz pre tento rok fuc 😵

noe
20. mar 2010

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... fungiruje, tak mozte aj ostatne veselo pisat 😀 😀 😀

henikav1
22. mar 2010

no hura, ako ste sa rozpisali 😉
nenavidim tohto noveho konaaaaa, aj album mi zmizol a este aj anglictinu mam za hodinku, som to ja ale nestastny clovek 😀 😀 😀 😀 😀
ale zas mame slniecko, takze cez hodinu budem vyrusovat a cumiet von oknom a je to vyriesene
Noe uz sa vrat, chybas nam tu
famfrla kde si??? Julka??
a ostatne baby? ved len v etterbeeku je vyse 200 slovakov

famfrla
autor
22. mar 2010

ahoj heni 🙂 ja odmietam prispievat do tohto noveho kona je my nesymapticky a neprehladny 😅 😕

henikav1
23. mar 2010

famfrla neblaaaaaaaaaaazni, clovek si vraj zvykne aj na sibenicu, ale to fakt nemam chut skusit v praxi 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre