Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

henikav
14. máj 2010

krisbar, ja nerobim, ulievam sa, ale mala by som sa dnes ucit, lebo o tyzden idem do skoly, dokonca mam aj jednu skusku, ale ta je z francuzstiny, tak to by malo byt v pohode, ani som sa este nepozrela na otazky k tomu 😀 😀 😀
No a upratovat samozrejme, lebo tento moj maly uragan ked je doma, tak rozhadzuje rychlostou svetla 😀

henikav
14. máj 2010

tak to je najdolezitejsie, aby vyplatka chodila, ved preto sme v praci, kvoli vyplate, to je asi najsilnejsia motivacia, bez toho by sme tam ani nechodili 😀

cestovatelka
14. máj 2010

asi tak...no idem bo am na stole 3 projekty a musi to dnes odist ☹ papa zatim

famfrla
autor
14. máj 2010

ahoj dievcata 🙂 ale ste krasne vsetky kocky 🙂 heni ospravedlnujem sa ze som sa neozvala teraz sle dosli od dedka 🙂 a vy ako s domcekom?

Takze pohovor dopadol podla mna vyborne. Pan riaditel vedel horsie po fr ako ja 🙂 🙂 no lenze ma problemy ze byvam v Arlone a ze sa budem musiet prestahovat tak uvidime ako sa rozhodne 🙂🙂 😀 praca 9 hodin denne a niekedy aj v sobotu 🙂 😅

shinelove
14. máj 2010

caute kocky, ako sa mate? ja som dosla pred 2 dnami zo Slovenska, achhhhh...haluscicky, polievky, placky.. 😝 pozeram ze konecne mate fotecky, bambulky- pyranky ste vsetky, len co je pravda 😀
inac, poradte mi pls, kupim v B pochutkovu smotanu, alebo nieco podobne tomu?? som hladala a nenasla 🙄
Famrfla, gratulujem k pracicke 😀, mna pred tyzdnom prepustili, ze vraj nie je dostatok prace a ze sme stratili velkeho kienta-proste ze ma nepotrebuje v tomto momente...ale, som vazne rada, lebo ten sef bola taky ch ......ze to nelutujem. budem hladat nico ine, co uz. c est la vie 😎
tak pekny piatok, aj vikend.paaaaa

shinelove
14. máj 2010

a zabudla som, cestovatelka gratulujem k bud. mamickovstvu 😉 super fotecky zo svadby a toho kocurika mi je luto 😢 ja som tiez taka zvieratkova...keby som mohla tak mam doma ZOO 😀
tak paaaaa

famfrla
autor
14. máj 2010

som zabudla kocky k tje nemocnici zalezi na tom aku mate poistovnu a co preplaca my sme sa narodili v Anderlecht- brusel no super to bolo🙂 mali sme platit 200 eur na koniec sme ale neplatili nic lebo mame specialne pripoistenie.

ked ma prijali do nemocnice tak sme nemali doklad o tom ze som pod mm poistenim aj ja kedze som nepracovala tak som mala zaplatit 5 tis. eur 🙂 dobra suma 🙂🙂

takze radsej sa vopred informovat u poistovne aby ste neboli neprijemne prekvapene 🤐 Inak keby ste boli na sukromnej izbe je to niektolko nasobne drahsie a i samotna navsteva lekara na izbe sa pocita inak a nasobi niekolko nasobne viac ako na normalnej izbe. Ja som bola na normalnej izbe a to sme tam boli len dve a bolo fajn. Takze radsej vopred vsetko zistit pretoze to je nenormalne drahe. Toz moja skusenost 😅

famfrla
autor
14. máj 2010

heniii tak co ako domculik?

henikav
14. máj 2010

no konecne famfrla, super spravicka, takze som snad dobre drzala palce 😉
my zatial nevieme, lebo banka sa v stredu nevyjadrila a prisli do toho 4 dni volna, tak cakame na pondelok, no a vidim, ze som tu cely den vyckavala a nikde nikto, na chvilku odidem a vy sa tu rozpisete ostosest 😀 😀 😀 ze vy to robite naschval???

henikav
15. máj 2010

dobre ranko baby, konecne slnieckoooooooooooooooooo 😉

famfrla
autor
15. máj 2010

dobre ranko no heni neviem ako to dopadne lebo panovi riaditelovi to velmi nevonalo ze som z Arlonu 😀

u vas je slniecko no u nas zamraceno a 😝

henikav
15. máj 2010

famfrla, ani sa necudujem, ved to mas velmi daleko na dochadzanie, ale povedala si mu, ze sa chcete prestahovat? Ja osobne by som tiez nevzala niekoho zdaleka, aby potom bol stale nejaky problem a vyhovorka, ze preco nemoze byt nacas v praci, ale keby som videla ze ma vazny zaujem sa prestahovat, nieco aj obetovat, to by som sa na to divala zas uplne inak, ako na zamestnanca, ktoremu na zamestnani ozaj zalezi, takze drzim palce aj nadalej 😵

famfrla
autor
15. máj 2010

no prave heni ja som mu povedala ze sa planujeme prestahovat a ze nemam problem nastupit od juna. Co je aj pravda 🙂 no lenze mu to nejako nevonalo 😔 pani v interime mu to tiez povedala 🙂 tak uvidime ale som spokojna zvladla som svoj prvy pracovny pohovor vo francuzstine 🙂🙂

henikav
15. máj 2010

to vies, sluby su sluby, akcia zatial ziadna, ale aj tak ti drzim palce aby ti to vyslo

famfrla
autor
15. máj 2010

ale tak heni ak to nevyjde tak sa nezblaznim 😉 mam este anglictinu do konca jula potom pojdem na dovcu na sk 😀 😀

henikav
15. máj 2010

no vidis, netreba stresovat, co ma byt bude, co nema byt nebude ani keby si sa poskladala, takisto sa ukludnujem s tym domcekom, velmi by sme ho chceli a bude nas urcite mrziet ak nam to nevyjde, ale vieme ze to nemusi vyjst, my sme pre to urobili co sme mohli, viac nemozme, ak to nevyjde, mame smolu, zostavame tu, ved ani tu nam nie je zle, len to ze sme stale v podnajme

krisbar
15. máj 2010

ahojte, mne pisali vcera z tej firmy ze v utorok mam dalsi pohovor s dvojim team leadermi, elbo su v tej firme tri asistentske miesta volne. tak sna sa mi jedno z nich ujde 😉 ale zalezi aj aki ludia to budu. ja som velmi narocna na vedenie 😉
a nie je tam potrebna FR takze by som sa FR pomaly ucila na kurzoch....snad do roka si to kapucino aj v tej FR vypytam 😉

famfrla
autor
15. máj 2010

heni tak to aj beriem ako si to napisala 🙂 krisbar to je super budeme drzat prsty

u nas sa tiez konecne slniecko ukazalo dnes 😎

cestovatelka
16. máj 2010

ahoj kocky, shinelove, moc dakujem....Theusko nam velmi chyba, ale musime byt pozitivny, kvoli baby...robime co mozeme 😉
krisbar,famfrla drzim paste ohladne robotky!!!!
henika, drzim paste s domcekom 😉

krisbar
16. máj 2010

Cestovatelka - planujete si nejake zvieratko zabezpecit, ci uz pockate az na baby?
inak my sme prave predvcerom s muzom usudili, ze v Lux nemaju ten zvyk, ze by sa z kazdeho dvora ozyval psi stekot ako na Sk. a ked psa maju tak ho maju na voditku a zjavne vnutri v dome.

Zato sa tu dost "potuluju" macky. My sme na prizemi a mame velku terasu s francuzskymi oknami a je sranda ze niekedy ked lezime v posteli, tak vidime ako sa macky prechadzaju okolo. dokonca minule jedna prisla vecer,ked bola tma uplne tesno k oknu 😀 taka krasna perzska, seda.
Ten vas chodil von z bytu?

cestovatelka
16. máj 2010

ahoj krisbar, uvidime, teraz je to este prilis cerstve na to aby sme hned riesili novu macicku...na to nam bol prisli blizky nas chlpac... 😢
nie nie, iba na balkone vylihoval, bola to cistokrvny kocurik, ktore vacsinou ziju v bytoch resp domoch a plne im to vyhovuje....raz chudak vysiel z bytu a zisiel o tri poschodia nizsie a ked sme pre neho prisli, tak do neho vosla uplna hysteria lebo nas vobec nespoznaval a zacal skakat do 2 metrov a nedal sa chytit...strasne ked si na to spomeniem...tieto macicky su spokojne v bytoch...treba im minimalne 2 izby aby neboli medzi 4 stenami a inak su spokojne 😉

cestovatelka
16. máj 2010

inak krisbar ani v rolleri ani v conforame sme moc nepochodili ☹...hladame dalej, asi sa predsa len staneme obetami baby businessu ...nuz ale co nespravi clovek pre take male nemluvna 😉

henikav
16. máj 2010

cestovatelka, dik ze drzis palceky, budem potrebovat, tak stresujem az mi je z toho zle.
No a nas cipinko (kanarik) teraz vyvadza, najprv v kuse po mne skackal, chvilku bol ticho a teraz sme zistili, ze nam spilil dva listy na rastlinke, take velke lopuchy, neviem ako sa ta burina vola a skusam hladat na nete, aby som zistila ci nie je jedovata, tak ak mate napady sem s nimi

cestovatelka
16. máj 2010

bude dobre neboj nic henika...a kanarikovi daj po tom malom zadocku...taketo veci vyvadzat! 🙂..naozaj zalezi aka je to rastlina, my sme pri nasom Theuskovi odstranili vsteky jedovate bo hned na zaciatku sa nam jednou priotravil a stravil 3 dni na infuzkach...no a ked sa z toho dostal, on pipi sa Ti do tej kvetiny pustil zase....tak sme ich vsteky museli dat do nasej spalne

henikav
16. máj 2010

no ja stale hladam a mam nervy, taky je hlupucky a pritom tam ma salatik aj bananik, aj zrniecka. No uz tam bol zas, asi pojde do klietky. A po zadku mu nedam, ma ho taky malicky, ze by som ho ani netrafila a este je bojkovy, mohlo by mu srdiecko puknut od strachu, on je zvyknuty len na hladkanie po hlavicke

cestovatelka
16. máj 2010

jasne henika...to bolo na srandu 😉

henikav
16. máj 2010

http://www.cosydeco.com/images/produits/Plante ...
baby toto sa ako vola??? je to jedovate??? chyta ma panika

henikav
16. máj 2010

baby nasla som Philodendron
ale neviem ci je jedovaty 😖 ☹
neviete nahodou? bojim sa o nasho drobceka, take hlupucke kuriatko

shinelove
16. máj 2010

ahojte baby,
neviete co priblizne bude stat RTG kolena v B? mam poistenuie na Slovensku...tak neviem 😖 od barcelony mam cosi s kolenom, nasi lekari na SR mi povedali, ze su to chrupavky, predpisali mi nejake sypane granule na vapnik, no neviem. Cestovatelka, ak by si stela, tak svokrovcom- teda nie im, sa narodili pred tyzdnom maciatka 😉 a nevedia co s nimi...
heni tiez drzim paluchy k domceku, mi to budeme tiez pomaly riesit- vies ako postav dom, zasad strom a.. 😀
nic, idem ja robit milemu veceru a potom sa ide na kolotoce a cukrovu vatu 😝
tak pekny vecer vsetkym 😀

henikav
16. máj 2010

shinelove dakujem a teda uzite si to
ale musim uznat ze mudro rozmyslas, ja som zacala z opacneho konca 😀
a ceny ti neviem povedat, ja som este s kolenom problem nemala, manzel zas bol operovany, aj vsetky vysetrenia na sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre