Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

kvetinka77
19. mar 2007

Ano, najdu sa maminky, v Bruseli.

ikke
19. mar 2007

tu jedna nemaminka z "ne" 😅 ale co nie je, moze (casom) byt 😉

pocujte, aj u vas dnes snezilo? u nas bola normalne chumelenica...to globalne oteplovanie nam volako hapruje 😕

famfrla
autor
19. mar 2007

toz no tu snezilo ako z frecka skoda hmmm my sme byvali v Bruseli ale sme sa prestahovali teraz byvame nedaleko luxemburska tak hladam nejaku pokecovu kamosku lebo mi je smutno ale to pocasie je nenormalne minuly tyzden tu bolo 16 a teraz sneh toz americke auta 😠

ikke
19. mar 2007

cize si niekde v belgicku?
hmm, u nas este hadam viac nez 12 st. tento rok este ani nebolo ☹

famfrla
autor
19. mar 2007

no v Belgicku ale to pocasie je tu tak na samovrazdu 😉

famfrla
autor
21. mar 2007

zux
22. aug 2007

Belgičanky ste tu??? Či to tu už vymrelo.....hláste sa!!! 😉 Aj ja som v Belgicku 🙂

hirondelle
22. aug 2007

ahoj zux, ja som istu dobu byvala v brusseli, ale teraz sme vo wales-v cardiff.pisem malymi pismenkami, lebo moje male slniecko sedi na mne a je tazke pisat velkymi 🙂

mam kopec kamosiek v bxl, ktore uz rodili a maju len dobre spomienky

kde presne si v be? v bxl? vo flamskej casti, alebo vo francuzskej?

zux
23. aug 2007

Ahojky hirondelle,som rada ze si napisala, ja som vo Flamskej casti, presnejsie v dedinke Heist op-den Berg to nie je daleko od Bruselu. Predtym sme byvali v Leuvene tak poznám aj trosku Leuven. A ako sa ti tu pacilo? Tak kamošky boli spokojne s pôrodom v Belgicku? Ja mam z toho trosku strach, neviem co ma tu caka, ci je to ine ako u nas na Slovensku a este dokonca aj to, že za vsetko sa tu plati. Tak ja neviem, vies aj nieco blizsie?

famfrla
autor
8. júl 2008

Babky tak co? uz skoro rok tu nikto nepisal nerozbehneme to tu? 😅 😵 😀 😖

henikav1
13. aug 2009

Fiha, tu uz davno nikto nebol, dufam, ze sem este chodite, som rada, ze som nasla tuto temu 😉

henikav1
13. aug 2009

to tu uz fakt nikto nie je? 😖

henikav1
18. aug 2009

ahojki famfrla, tak ja uz som tu 😉

famfrla
autor
19. aug 2009

Ahojky henikav prepac som to vcera nezvladla🙂 nejako du prist som 2 hodky zehlila po dovolenke🙂

henikav1
19. aug 2009

to poznam famfrla, aj my sme sa teraz vratili a este nieco prerabame, takze lietame od rana do vecera, ale uz sa to hadam trosku skludni. Kde zijes?

famfrla
autor
19. aug 2009

a kde ste boli na dovci? ja som bola na Slovensku s malou🙂 no momentalne zijem v Belgicku-Arlon predtym bol brusel a o chvilku to asi opat bude brusel 🙂 a vy?

henikav1
19. aug 2009

Boli sme na slovensku, taka kludna dovolenka, len doma a po okoli, hlavne kvoli zdravotnym problemom, ale uz je fajn. Som z Lucenca a ty? No a tu zijeme v Brusseli, vo woluwe-saint-lambert.

famfrla
autor
19. aug 2009

ja som s Kysuc 🙂 zas zehlim v podprde a odpadavam od toho tepla ale vy v Bruseli to mate hadam este horsie🙂 nezvycajne pocasie na Belgicko 🙂 🙂 a kde pracujes ak sa smiem spytat?🙂

henikav1
20. aug 2009

famfrla, ja som sa este k zehleniu ani nedostala po dovolenke iba je vyprate a ziza na mna kopa ako Mount Everest 😀 😀 😀
Rano chodim do prace a po praci opravujeme strechu, takze behacky po obchodoch, zhananie materialu...., som rada ked stihnem navarit, umyt riad, trosku popratat a zalezieme do postele. Tak si vravim, ze do vikendu strechu dokoncime a tak si cez vikend pozehlim.
Pracujem na komisii, ako mi jedna kocka povedala, ze zijem v rezervacii 😀 😀 😀
A ty??

famfrla
autor
20. aug 2009

🙂 no u nas bola tiez taka kopa na pracke ale uz som ju musela ozehlit lebo chuda pracka nemohla uz ani prat pod takou tarchou 🙂 ja nepracujem zatial ale od septembra idem na staz do domu slovenskych regionov 🙂 tak to budeme susedky🙂

famfrla
autor
20. aug 2009

Inak som ti chcela napisat ze mate krasneho chlapca takeho smejka 🙂 tak to myslim ze ty si uz v Belgicku starousadlicka 🙂 vsak?

henikav1
20. aug 2009

Dakujem, aj tvoja mala je strasne zlatucka, take chutne babatko 😵
Som v belgicku uz celu vecnost, 20 rokov, vela aj vypovedat, sama sa cudujem 🙂 Tesim sa, ze budeme susedy aspon v praci, tak to sa urcite stretneme;

famfrla
autor
20. aug 2009

🙂 ja som tu tri roky aj s cestou🙂 ja zacinam od druheho septembra tak niekedy ked sa trosku zabehnem mozme dat spolu obednu pauzicku🙂

henikav1
20. aug 2009

ok, napis ked budes volna a skocime spolu na obed. A budes dochadzat, alebo sa do septembra planujete prestahovat?

famfrla
autor
20. aug 2009

dnes ma byt velmi teplo... premyslam kde sa s malou schovam 😖 my sme v byte a cely den nam tu svieti slniecko tak sme ako v saune... 😝 tiez som premyslala nad stazou do komisie ale sanca sa tam dostat je velmi mala.. ☹

famfrla
autor
20. aug 2009

Tak to sa s chuti na mne zasmejes 😀 😀 kazdy den musim dochadzat to je cca. 2.5 rano vlakom a cca.2.5 hodiny vecer... no ina moznost nie je zatial tak prezijem to nejako tie dva mesiace a potom sa uvidi ci sa mi zadari nejaka praca... no nemam inu moznost.. ale aspon budem mat cas na ucenie vo vlakku

henikav1
20. aug 2009

v dome slovenskych regionov ziskas nejake znamosti a potom mozno. Treba skusat. Ja sa sem marne pokusam dostat manzela, hoci je na rezervnej listine aj konkurz ma spraveny.
My mame v byte fajn, sme otoceny na dobru stranu do chladku, takze je prijemne, ale uzivame si terasku iba vecer, pretoze cez den pracujeme a teraz este tu strechu prerabame ☹ uz aby bola hotova, lebo mi je pri pohlade na tehly, maltu, alebo cement az zle 😖

henikav1
20. aug 2009

to budes mat dost, aj moj kolega tak dochadza, pretoze zenu ma nemku a ona dochadza do nemecka, tak ziju uprostred, ale stazuje sa ze travi viac casu vo vlaku ako hocikde inde. Esteze tu su vlaky celkom fajn. A manzel pracuje tam v Arlone?

famfrla
autor
20. aug 2009

to ti verim 🙂 a kde ste boli na dovolenke?

henikav1
20. aug 2009

len na slovensku, mali sme taku marodovu dovolenku, potrebovali sme si oddychnut. Ale chodili sme tak po okoli po kupaliskach, pamatihodnostiach a do prirody. No a doma sme si uzivali zahradku, po veceroch opekali...
Maly tam ma raj pre deti, hojdacky, smykacka, pieskovisko, bazen, takze tam chodi celkom rad...
A tento rok sme mu kupili novy bicykel, tak sme sa chodili aj bicyklovat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre