Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

famfrla
autor
17. jan 2011

ahojte babule 😉

henikav
17. jan 2011

jeeej famfrla, no viatj medzi nami, priznaj sa kde si sa flakala a s kym si cestovala?? 😀 😀 😀 😀

taty
17. jan 2011

No vidis Heni ako sa to tu pomaly zas zbiera 😀

famfrla
autor
17. jan 2011

ale heni to flakla som sa sem aj tam 🙂 to vies 🙂 🙂 🙂 ale ty sa pochval ako v domceku na stracej nozke 🙂🙂 a ocino uz emigroval za vami? 😅 😕 😀

henikav
17. jan 2011

no huraaaaaaaaaaaa, zas ozivame 😉
v domceku stale bojove podmienky, cez zimu sa toho vela porobit neda, tak len prezivame, chceli by sme tak naozaj zacat na jar a Mirko este stale neprisiel, vraj o rok tak uvidime. Chodi len tak na otocku na vikend alebo par dni dovolenky. A vy ako?? Vraj ste sa zoznamili s Julkou a Jozkom a malym Janikom. Vidis expres spravy funguju, aky je ten svet maly 😀

wewerka000
18. jan 2011

baby mam vedlajsiu otazku,kolko stoji u vas v belgicku strava je drahsie ako u nas?

famfrla
autor
18. jan 2011

no heni funguju funguju 🙂 velmi dobre 🙂 ano vo vlaku sme na zba narazili 🙂 aj aj spat 🙂🙂

wewerka000 no ja po poslednej dovolenke na sk mam pocit ze potraviny su este na slovensku ako tu 😠 to som bola celkom z toho sokovana ( teda nepocitam maso a masove vyrobky tie su drahsie v Be) 🙄

henikav
18. jan 2011

@wewerka000 podla toho co, napriklad masko je drahsie, ale vela ostatnych veci stoji podobne ako na sk, hoci celkovo strava vychadza trosku drahsie
@famfrla pekne ze ste na seba narazili aj tam a spat uplne nahodou, to uz ako keby naschval 😀

famfrla
autor
25. jan 2011

hallllllllllllllllllooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😎

taty
26. jan 2011

Joj ja mam dnes neskutocnu chut na nieco sladke ,len neviem na co konkretne. 😖

henikav
26. jan 2011

@famfrla nekric tak ohluchnemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 😀

@taty zeby na tortu ktoru prave idem dokoncit??

taty
26. jan 2011

@henikav sakra presne na tu tortu 😀

henikav
26. jan 2011

@taty vedela som, idem ju rychlo schovat 😀 😀 😀 😀

taty
27. jan 2011

@henikav sakra a ja som uz mala slintacku na tu tortu 😝 Tak esteze mi ostali pralinky,lepsie daco ako nic 😀

famfrla
autor
27. jan 2011

heni a aku torticku si robila by som si tiez dala s rumovou plnkou 😀 😀

taty
27. jan 2011

joj ja rumovu nemusim ale ostatne mozu byt,nie som moc prieberciva 😀

famfrla
autor
27. jan 2011

to ja mam rada rumovu s orieskami 🙂 sa musime k heni pozvat na kavicku s tortickou 😀

taty
27. jan 2011

@famfrla vsak sa pozvime ja suhlasim 😀 😀 😀

henikav
28. jan 2011

@taty
@famfrla baby vy ste cisla, kludne, sa pozvite, len ja teraz nie som doma 😀 😀 😀

torta bola na objednavku 😉 takze som ju ani ja nejedla

taty
28. jan 2011

Heni ty pecies na objednavky???Fuha teda.U nas mame perfektnu pekarku,teda chodim tam pravidelne po chleba a obcas beriem aj kolace a su fantsticke.Tortu sme od nej brali asi dva krat a tiez bola super.

henikav
28. jan 2011

@taty ale ja nie som cukrarka, robim to len pre znamych a zo zabavy, ja torty velmi nelubim ale strasne ma bavi ich zdobit, teda ked mam cas. V poslednej dobe cas nemam ale stale objednavaju a ti isti ludkovia, takze im asi chutia. Pomocky stoja strasne vela peniazkov a suroviny nakoniec tiez, takze takto mi oni platia moje hobby 😀
Ak chces, pozri mam nejake obrazky na henika.estranky

taty
28. jan 2011

@henikav Fuha Heni tie torty vyzeraju super.Moje deti by si asi vybrali myskovu 😀 Ach skoda ze si tak daleko.Mas krasne hobby. 🙂

henikav
28. jan 2011

neviem preco, kazdy chce ten syr s myskami, aj tato bola myskova 😀

taty
28. jan 2011

@henikav Nuz ako som pisala detom sa moc paci 😀 fakt skoda ze si tak daleko davala by som si piect.

henikav
28. jan 2011

@taty uz ani neviem kde to byvate, ale pisala som davnejsie s inou kockou co tiez piekla torty, pozriem ked budem mat chvilku, ze kde to byvala 😉
pomooooc sa 20 minut mam skusku a uz som stihla precitat 20 stran z 500 😀 😀 😀

taty
28. jan 2011

Heni drzim palce na skusku.

henikav
28. jan 2011

@taty zrusili nam prednasky, tym padom aj skusku, mam celu noc aby som sa ucila na zajtra 😀

taty
28. jan 2011

aha nuz tak zajtra dzim palce.

henikav
28. jan 2011

@taty dakujem, snad nesklamem 😀 😀 😀

taty
29. jan 2011

@henikav Heni nezabudla som a silno drzim 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre