Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

taty
13. dec 2011

@henikav jej krasne ,tak to budem drzat palceky nech vsetko dopadne dobre.A kedy sa to narodi???

henikav
13. dec 2011

@taty hehe, dobra otazka, to by som aj ja rada vediet 😵 😵 😵 Snad bude vsetko ok, dufam. To vies, datumy sme velmi nesledovali

taty
13. dec 2011

@henikav No tak ale aspon priblizne vies nie??? 😀 Ci to budes mat ako ja ze ani jedno dieta sa nenarodilo na termin ale vaha bola vzdy ok ak ked tt podla doktora nesedel.

henikav
13. dec 2011

@taty no tak ti poviem ze fakt neviem, lebo mrchu som nemala, myslela som si ze kvoli prechodu, ale ked uz prisli nevolnosti, tak som sa dovtipila ze toto asi prechod nebude 😀 😀 😀

taty
13. dec 2011

@henikav no a nebola si na ultrazvuku ze ako dlho si tehotna???Ja som pri Taty krvacala dva mesiace a aj tak sa doktor netrafil do datumu,podla neho som bola tehotna 10 mesiacov 😀

henikav
13. dec 2011

@taty nie este som nebola

henikav
13. dec 2011

@taty este dobre ze ste neboli dnes v Liege na vianocnych trhoch, hroza 😖

taty
13. dec 2011

@henikav hej sme to pozerali s muzom v telke a som vravela ze to len blbec urobi,vsak ti ludia mu nic neurobili do prcic a on si to takto poriesi 😒

clovecina
14. dec 2011

Prepacte, ze sa miesam do debaty, ale Heni, chcem ti uprimne poblahozelat a drzim silno paste, aby to vyslo!!!!!
Kamoska Argentincanka ma teraz 6dnove babatko a je nadherne. Aj ked ma 54 cm, je take malinke a ruzove... 🙂
Tak drzim palce, aby si to dotiahla az do uspesneho porodu. ;)

clovecina
14. dec 2011

co sa tyka tich debilov v Liege, prave vcera bol moj synator s triedou v centre Antwerp korculovat a v divadle. Ked si predstavim, ze by si ti debili vybrali ine mesto, az mi je zle.

taty
14. dec 2011

@clovecina kludne sa nam miesaj do debaty kedykolvek 😉 aspon nam nebude smutne ze Heni?No tiez som vravela muzovi to iste ze keby tam bolo moje dieta tak sa asi zblaznim.Sakra nech si vybavuju ucty medzi sebou a nie takto

henikav
14. dec 2011

@clovecina no vitaj, veru len sa miesaj, nech to tu trosku zije a dakujem, snad to dotiahneme 😵 😵

@taty akurat som pozerala spravy, tam bol ten drobcek co ho zastrelili, taky anjelik, no hrozne, to sa neda ani vypovedat

taty
14. dec 2011

@henikav ty len pekne spravy uz nepozeraj ,mna v tehu rozplakal aj vecernicek 😎

deniskaka
15. dec 2011

Maminky, mohla bych se Vás zeptat, zda-li se vám daří najít petržel kořenovou v Belgii? Chtěla bych připravit bramborový salát a neumím ji nikde najít... ☹

taty
15. dec 2011

@deniskaka u nas ano ,robila som bramboracku a ja mam rada aj pertzel tak to vzdy tam dam,detto do hovadzej polievky ,tak u nas ano.

deniskaka
15. dec 2011

@taty
No, já bych ho tam také moc ráda přidala, jelikož vždy zlepší chuť, ale neumím ho nikde najít. Vždy mi v obchodech jen řeknou, že kořenový petržel nemají...Zatím jsem si ho vozila, ale letos jsem to nestihla si ho pořídit v ČR, tak se ho snažím najít tady v BE 🙂 😉 Neznáš náhodou nějakou obchodní síť, která ho zde prodává, prosím? Děkuji předem 🙂

henikav
15. dec 2011

@deniskaka neviem urcite ale zda sa mi ze som ho kupovala v delhaize

deniskaka
16. dec 2011

@henikav Děkuji za tip, půjdu se tam mrknout 🙂

taty
16. dec 2011

ja zas klasik na trhu ci priamo na farme som si bola zobrat ale myslim ze aj v Lidl som ho par krat videla.

henikav
16. dec 2011

@deniskaka ty si tiez v be? a kde presnejsie?

clovecina
16. dec 2011

@deniskaka Petrzlen najst v B je umenie. Narazovo ho mavaju, ale nie tak casto. A ked ho uz maju, tri kusky stoja dve eura.

clovecina
16. dec 2011

@henikav
Martina ma pravdu o spravach - aj odo mna mas zakaz pozerat spravy 🙂

deniskaka
16. dec 2011

@taty Děkuji, v Lidlu jsem ho zatím doposud nenašla, ani Careffour, ale asi jsem neměla štěstí, jelikož často mění nabídku.Na těch trzích by to nebylo špatné, ale uvažuji, zda-li ještě někdo v tomto počasí prodává na trhu petržel 😀 Zatím jsem to řešila dovozem z ČR, ale jelikož potřebuji příští týden připravit bramborový salát nečekaně pro 18 lidí, tak hold budu muset pokračovat hon za petrželí 😀

deniskaka
16. dec 2011

@henikav Ano, jsem již pár let. Bydlíme přesně v Braine L´Alleud kousek od lva 😉 Sama koukám, kolik je na těchto stránkách holek žijících v Belgii 🙂 Je moc příjemné najít kousek svého domova, "naše lidi" v cizině 🙂

deniskaka
16. dec 2011

@clovecina Přesvědčila jsem se o tom samém, mi se zatím nepodařilo najít nikde a to dokonce švagrová, která zkoumá zeleninu před jejim uvedením věděla, jak se to jmenuje, ale nikdy ji rukama neprošla 😀 (stejně jako divizna byla pro ně záhada)

taty
16. dec 2011

Nuz a co tak farmar niekde okolo????Ja ked nieco take potrebujem sup na farmu a pytam sa kde kto co pestuje.A vzdy uspech zaruceny.V klasika obchodoch je ho naozaj tazke kupit sem tam ho maju.Takto si kupujem aj cviklu

henikav
17. dec 2011

@deniskaka tak to byvas blizko od nas, cca 10 minut 😉 Inac taty ma pravdu, aj my obcas kupujeme po farmach a sukromnikoch po domoch, ale petrzlen som este nestretla, iba v obchode

taty
17. dec 2011

@henikav ja nemam zas stastie v obchode ,teda len malo ho maju v obchode takze farma to isti.Heni kde je v Bruseli muzeum komixov???Teda hlavne parkovanie ma zaujima 😀 ???Mozno by sme miesto prirodopisneho dali toto ale teda az po novom roku ked sa to nejak skludni po sviatkoch.

henikav
17. dec 2011

@taty nemam potuchy, este som tam nebola, ale ak bude tak asi niekde v centre a tam sa vyborne parkuje 😀 😀 😀 nemas adresu??

taty
17. dec 2011

@henikav 😀 no jasne ze v cetre najsamlepsie no a tu je ich stranka tak si pozri adresu a potom mi kludne napis nech tam ani nechodim ze nezaparkujem 😀 http://www.stripmuseum.be/nl/home

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre