Maminky z Beneluxu?

famfrla
19. mar 2007

Najdu sa maminky z beneluxu?

dony
12. nov 2012

@henikav Ahoj, pálenie už prešlo?Ten Gaviscon sirup je dobrý, ja to mám tiež doma, ale často to našťastie nepotrebujem 😀 , no bohužiaľ som musela úplne prestať papať ananás 😢
Tak u mňa nič nového, MS ešte stále neprichádza už 60 dní.....sa z toho zbláznim 😠
Zajtra večer ideme s manželom do Antwerp na koncert a v stredu mám voľno, tak sa trošku zrelaxujem 🙂
My tiež rozmýšľame, že sa presťahujeme do väčšieho, jedna izba navyše by bola super, no uvidíme kedy sa mi podarí otehotnieť, tak podľa toho, lebo dvaja tu máme miesta dosť 🙂
Pekný večer

henikav
13. nov 2012

@taty zacinam tomu verit ze to tentoraz vyjde, vsetky najdolezitejsie vysetrenia mame za sebou a zatial je vsetko OK, tak sme uz zacali vo velkom aj nakupovat a zariadovat, hoci este z druhej strany domu aj burame 😀 😀
@dony veru ten gaviscon je super, aj ked sa snazim ho vela nebrat len ked je to absolutne nutne. Ananans je silny, mne stale vystipe jazyk a tiez ma pali zaha z neho, ale zboznujem ho, takze si ho davam aj ked potom trpim 😀
To je mozno fajn ze nemas MS, co ak nahodou....??? To by bolo fajn, taky maly vonavy uzlicek, drzim palceky, aby to uz bolo ono. Na aky koncert idete?? Ja som chcela na tych lord of the dance aj na labutie jazero, ale asi nam to financne nevyjde, je to dost drahe, a teraz ked sme sa rozhodli dostavovat, tak vsetko pojde na tehly a dovolenka bude tiez na malte 😀 😀 😀 Snad az v lete sa niekam vyhrabeme uz aj s malou

taty
13. nov 2012

@henikav Heni tak tomu ver ze to vinde ,vsak ja uz od zaciatku drzim vsetkych dvadsat 😀

@dony a netestovala si nahodou ci tam nenajdes kolajnicky???My sme sa tiez stahovali do vacsieho teraz nedavno a este riesim reklamacky -sakra toto mi nebolo treba,novy dom a tolko toho spackaneho. 😝

taty
13. nov 2012

jezis teraz citam po sebe -to je tak ked robim tri veci naraz 😖 prepac Heni malo byt vyjde

henikav
13. nov 2012

@taty no nehanbis sa taty?? 😀 😀 😀 😀 Ja presne tak isto, napisem narychlo, neskontrolujem a potom sa sama sebe cudujem ze ako som mohla taky blud napisat

taty
13. nov 2012

@henikav ja sa hanbim a velmo bo ja uz slovensky zabudam 😖 Ked ja tu siroko daleko nikoho nemam aby som to oprasila trebars aj pri kavicke a kolaciku.Sakra tento rok som bola na SK 4 dni za cely rok.

henikav
13. nov 2012

@taty no moja slovencina bola niekedy dokonala, ale zistila som, ze aj ja uz zabudam, to tak chodi, ked nejaky jazyk malo pouzivas a po rokoch to niekam upada. Predtym som aj vela citala, v poslednej dobe nie je cas

taty
13. nov 2012

@henikav no mi hovor,Ja ked pridem na SK teda aspon teraz co som bola na otocku tak namiesto nie je uz ne a ano ja.Sakra musim sa nejak polepsit a o pisani uz pomlcim -to je cista katastrofa.

henikav
13. nov 2012

@taty pozerala som fotky zo stretka na facebooku, ty si na niektorej?

taty
14. nov 2012

@henikav Nie nie som bo nas trucoval ze on s krpcami nebude 😀 prosim pekne boli o rok mladsi ako on 😀

henikav
14. nov 2012

@taty no to by som teda ani ja nebola s takymi krpcami az o rok mladsimi 😀 😀 😀

taty
14. nov 2012

@henikav No ale vraj na Mikulasa si po cokoladu pojde to mu uz tie mladatka vraj vadit nebudu.

henikav
14. nov 2012

@taty hehe smejem sa tu ako blazniva. To nas tam nepojde ani kvoli cokolade, vraj mozem ist sama 😀 😀 😀 to vies 12 rokov je 12 rokov.
No idem na obed ak ma manifestanti vobec pustia z budovy 😀 😀 mame tu pekny bordelik, vidim ich priamo z okna

taty
14. nov 2012

@henikav Nuz ale nas ma o polovicku menej ,takze to este pre tu cokoladu pojde.ked bude mat on 12 tak ho asi nikam nedostanem,budem si musiet pozicat od susedov 😀

henikav
14. nov 2012

@taty alebo si spravite na stare kolena dalsie pre radost, nie??

taty
14. nov 2012

@henikav jaj pockaj vsak my deti vzdy mame tak kazde po 7 rokoch ale nase prdlusa by to asi neprezilo,kedze jemu sa drobatka nepacia

dony
14. nov 2012

@henikav Ahoj, tak koncert bol parádny, došli sme domov o pol jednej v noci 😉 ešte že mám dnes voľno 😀
Inak to bola kapela Within Temptation, sú z Holandska a hrajú taký gothic alebo symphonic metal 🙂
No lístok stál tiež 50 eur na osobu, ale kupovali sme si ich ešte v máji, aby boli voľné miestá.
Inak MS ešte stále nič a tehotná určite nie som, žiadne príznaky 😢
Ako u teba? Niečo nového?

dony
14. nov 2012

@taty Ahoj, žiadne kolajníčky, žiadne príznaky, už som si spravila 3 tehu testy vždy po týždni, ale nič 😢
Keď sa to za pár dní nespustí, musím ísť naspäť k doktorovi na vyvolávačku 😒
To väčšie bývanie zatiaľ len hľadáme, lebo by sme chceli ostať tu v našom meste, tak je to trošku ťažšie, teraz mám do práce len 5km, takže chodím na bicykli, lebo vodičák nemám a keby sme sa presťahovali ďalej tak neviem ako by som dochádzala 🙂

henikav
14. nov 2012

@dony no tak to ste si trosku uzili 😉 U nas nic nove, len kazdy den kupim malej nieco nove, ale uz to musim zbrzdit , inac nebudeme dostavovat len 60 stvorcov, ale aspon 120 aby sme sa zmestili 😀 😀 😀 😀 😀
Inac bez vodicaku si zivot v be neviem predstavit, ja totiz neviem byt bez auta ani jeden den 😀
A co hladate, ake byvanie? dom, alebo byt? Co by ste radsej??

taty
15. nov 2012

Nuz ja som si uz tolko krat povedala ze sadnem na ten bicykel co mam v garazi a stale nic.Sakra vsak ja nejak v BE nic nestiham.Dnes som nabehla do prace cela stastna a hned som s usmevom povedala ze to preto ze je piatok,my zmrzol usmev na perach ked ma opravila kolegynka ze je len stvrtok ze si musim este jeden den pockat 😀 Nuz uz aby boli Vianoce -ideme na SK tak sa nejak snad skludnim.

@henikav No a ked sa vratim k tomu stretku tak pribudli na facebook nejake foto a moj prdola si ich pozrel a vravi ze on uz nejde.Tak mu vravim fajn nepacilo sa ti tak nepojdeme viac.A on pacilo sa mi ale hudba bola otrasna 😀 -hralo CD Spievankovo. 😎

henikav
15. nov 2012

@taty hehe, no to vies, spievankovo uz nie je IN v urcitom veku 😉
Aj ja uz chcem vikend 😖

dony
15. nov 2012

Ahoj, kukala som tvoj albumík, máš tam krásne vecičky, princeznička sa určite poteší 😉
No radšej by sme brali nejaký domček, nepotrebujeme extra veľký, dve spálne nám stačia, len aby sme mali viac úložného priestoru a malú záhradku, kde si môžeme posedieť. A keby že nič také nenájdeme za rozumnú cenu, tak by mohol byť aj byt, ale s takou väčšou terasou, zase kvôli posedeniu. Teraz máme tiež byt s dvoma spálňami, ale minimum úložného priestoru, tak druhú spálňu využívame ako sklad, ale keby už prišlo bábo, tak by sme z tej izby spravili detskú, no neviem kde by sme dali veci 😒

dony
15. nov 2012

@henikav Ja ťava som nedala, že odpovedať, tak ešte raz 😀 😀 😀

dony Ahoj, kukala som tvoj albumík, máš tam krásne vecičky, princeznička sa určite poteší emoticon
No radšej by sme brali nejaký domček, nepotrebujeme extra veľký, dve spálne nám stačia, len aby sme mali viac úložného priestoru a malú záhradku, kde si môžeme posedieť. A keby že nič také nenájdeme za rozumnú cenu, tak by mohol byť aj byt, ale s takou väčšou terasou, zase kvôli posedeniu. Teraz máme tiež byt s dvoma spálňami, ale minimum úložného priestoru, tak druhú spálňu využívame ako sklad, ale keby už prišlo bábo, tak by sme z tej izby spravili detskú, no neviem kde by sme dali veci emoticon

henikav
16. nov 2012

dobre ranko baby, konecne vikend na obzore 😉
@dony dakujem, to vies mala je vymodlena a vytuzena asi ju budeme trosku maznat. Inac vy so stahovanim nemusite nahlit, este aj ked sa babao narodi, bude chvilku cas, spociatku je to len taky maly balicek, ktory polozis hocikde, ked aj len kolisocku vedla vasej postele, neskor nepoviem, to uz sa bude roztahovat vsade a vsade budu detske packy po stenach, dverach a budete sa potkynat o hracky 😀

vlnka81
17. nov 2012

@henikav ahoj heni, nestiham citat vsetko co ste tu popisali, len som kukla na immoweb ci nevidim nejaky novy domek 😉 a samozrejme konika nemozem obist 🙂 tak len k tej zahe..uz som asi vela x pisala ake som mala zle tehptenstvo, a zaha ma palila asi 5 mesaicov, som sa cudovala ze som z toho nezhorela 😀 myslela som si ze to uz nikdy neprejde....uff, akonahle bol maly vonku vsetko akoby sa vyplo a ja som bola zrazu fit 😀 ale nie to som chcela.... na palenie zahy krasne zaberaju mandle - ale lupane. ja som ich papala v tehotenstve kazdy den, hlavne vtedy ked ma zacala palit zaha. casto x pomohlo uplne, niekedy len tak polovicato, ale to uz bolo znesitelne. lepsie ako sa napchavat chemiou...no ale ked uz som fakt horela tak som si dala maalox 😀
google:
Mandle sú prírodným zdrojom výživy a vhodnou náhradou za sladkosti a ťažké jedlá (sú tiež vhodné na konzumovanie medzi jedlami alebo v rámci hlavného jedla). Uspokojujú hlad a predsatvujú dennú dávku vitamínu E, sú bohaté na vlákninu, vitamíny a minerály.

28 gramov mandlí (t. j. približne 23 mandlí) je zdrojom polovice odporúčanej dávky vitamínu E. Väčšina dospelých jedincov prijíma v strave približne polovicu tejto dávky; hrsť mandlí každý deň by teda doplnila ich deficit vitamínu E. Mandle sú súčasne aj dobrým zdrojom bielkovín, vlákniny, vápnika, horčíka, fosforu, riboflavínu, medi, železa, draslíka, zinku, folátov, a fytonutrientov.

taty
17. nov 2012

@henikav Tak uz viem naco sa ty to tak vlastne tesis,tebe chybalo to vsetko upatlane a neporiadok co??? 😀 len aby sa ti nenarodila princezna tak ako mne ktora nikdy bordel nerobila -sakra nemohla som sa ani vyhovorit ze bordel mame preto ze mame male dieta 😀

henikav
17. nov 2012

@taty no to urcite, na bordel tu uz mam dvoch chlapov 😀 😀 😀 pomocnicu potrebujem a dekoraciu packy na stene 😀

dony
21. nov 2012

@henikav Ahoj, nejako nestíham v poslednej dobe,musela som ešte nadrobiť pár hodín po koncerte, lebo som brala len náhradné voľno, tak každý večer som totálne vyšťavená 😒
No pokukávame po ponukách na bývanie, ale nenáhlime sa, keď sa vážne nič lákavé za dobrú cenu nenájde, tak ostávame tu až kým by sa nenarodilo bábo, čo zatiaľ moc ružovo nevyzerá, ešte stále nemám MS už 70 dní, tak počkám ešte do konca týždňa či náhodou nepríde a volám doktorovi a pôjdem na vyvolávačku 😖 len zase budem musieť čakať na voľný termín tak 3 týždne a dovtedy sa asi zbláznim, lebo teraz vlastne sa snažíme len tak na prázdno, ale nádej umiera posledná 😀
Ako sa inak máš posledné dni? Všetko v poriadku?

dony
27. nov 2012

Baby kde steeeeee? Je to tu dosť opustené ☹

henikav
27. nov 2012

@dony hehe, no bola som tu sama, nikto nepisal, tak som par dni nepozerala. Dnes som mala volno, vtedy nemam velmi cas na net, viac nakukavam ked som v praci, mam konika v pozadi za pracou a obcas nakuknem 😀 Akurat som dopiekla pizzove slimaciky, mnam, prve zmizli do 5 minut, takze robim dalsie ale z dvojnasobnej davky 😀 😀
Co sa domu tyka, mna ide porazit, mam vazneho zaujemcu o kupu, ale chce sa okamzite nastahovat a ja mam vsade podnajomnikov a neviem ich tak rychlo vylozit
Drzim ti palceky aby si co najskor mala // budeme si potom viac pisat o plienkach, flaskach a papinkach 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre