Maminky z Bruselu? Nájde sa tu niekto na písanie?

noe
9. apr 2009

Ahojte snazilky, mamulky, tehulky ... 🙂 je tu niekto z Bruselu pripadne inej casti Belgicka. Viem, ze je tu velka komunita slovakov a cechov, tak verim, ze sa nas tu par stretne aj na pismenkovanie 😉

noe
autor
9. apr 2009

Haloooooooooo - halooooooooooooo snad tu niesom sama 😀

yasminne
27. aug 2009

Ahoj Noe 🙂 no neviem ci sem este chodis, tvoj odkaz je este z aprila 🙂 ja som v Belgicku{ Leuven asi od marca sice prerusovane ale teraz od leta uz nonstop... nebudem sa rozpisovat ak sa dostanes k tomuto odkazu tak mi napis na spurna.lucia@gmail.com

henikav1
27. aug 2009

ahoj yasminne, my sme az dve "belgicanky" v teme maminky benelux : https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
ale viem o dalsich, co sa mozno po dovolenkach pripoja

noe
autor
27. aug 2009

ahojkte kocky..... tak sme aspom tri 😉

Este sme tu, asi do konca roku. My sme v Bruseli - Woluwe. Yasmin, Leuven poznam, je to kusok, krasne mestecko ja som tam byvala rok, manzel 6 🙂 A je tam vela slovakov a cechov, a komunita dost aktivne funguje.

henikav1
27. aug 2009

noe, ty si vo woluwe? aj ja, vo woluwe saint lambert

sariss
6. jún 2011

@noe ahoj, funguje jeste tahle skupina? popr neni nejaka jina? taky jsme v Bruselu, mam 8 mes holcicku, je tu nekdo kdo chodi na prochazku do parku Cinquentanaire?

noe
autor
6. jún 2011

@sariss tato nikdy nefungovala vidis je tu len par prispevkov. Presunuli sme sa do
https://www.modrykonik.sk/forum/spolocny-termin-miesto/maminky-z-beneluxu/
a ja som uz ale dlhsie doma na Slovensku, takze len sa spojit s kockami, ktore su stale v Bruseli 😉

zuz82
5. máj 2013

@noe
Ahoj Noe a ostatní maminky,
jste ještě některá v Bruselu? My se s přítelem a 8m dcerou přestěhovali před týdnem.
Mějte se krásně
Zuzana
zuzana.benesova@gmail.com

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre