• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

14. decembra 2017 
rybca neboj to zvladnes :wink:

inga teba doktor normalne nevysetril? ani po cisarskom? mna hej. normalne ma pozrel s vaginoskopom a este mi vsetko ukazoval na obrazovke :unamused: a fakt som mala ten plast na sebe :slight_smile:
8. okt 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladam spriaznene duse v okoli,
v pondelok som priletela za partnerom, ktoreho firma vyslala do Vianoc robit v Rotterdame. Byvame v Schiedame. Niekto v okoli?
8. okt 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, tak ja som tam bola skoro cely september..:slight_smile: Priatel tam byva na Aleidastraat..:slight_smile: a dufam, ze od novembra budeme byvat v Spijkenisse, to je nedaleko..:slight_smile:
8. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca, no super, to sa musime stretnut!!! Inak pamatam si ta z Majoviek 2009 :slight_smile:
My byvame inak v Norsku.... tak to mam o to komplikovanejsie.
Ako riesis poistenie, ked si tu?
8. okt 2009 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som obycajne komercne, aj maly..:slight_smile: som sa nasmiala, ked malemu, ktory bol vedla mna chceli dat poistenie zodpovednosti za skodu..:slight_smile:)

ok, stretneme, neviem presne kedy tam budem, ale urcite sa ozvem. Mas holandske telefonne cislo?
8. okt 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca,to poistenie zodpovednosti za skodu nie je inak zla vec..my to mame,stoji to asi 1 mesacne a ked sme kdesi na navsteve a mala rozbije stol,tak poistovna im h preplati :grinning:
8. okt 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inga, vsak ano, pre mna, ale nie pre maleho....:slight_smile:
8. okt 2009 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca a nevies o niekom v okoli, s kym by sa dalo nadviazat kontakt... kym dorazis ty?
8. okt 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je mi luto, ale neviem, priatel sice byva s parikom, z ktoreho baba je stale doma, ale on vstava na obed a nikam nechodi. Ja som za tie tri tyzdne pochodila po Schiedame viac ako ona za pol roka, co tam byvaju.
8. okt 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca aj pre deti je to dobre..susedov maly kopol do okna,ktore sa rozbilo a z poistky to uhradili..je to mozno pritiahnute za vlasy,ale obcas sa to mozno vyplati mat
8. okt 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, ale moj ma len 4 mesiace...:slight_smile: ten akurat moze nieco ogrckat a ani to nezvykne..:slight_smile:
8. okt 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca a nie je ta baba od Trnavy, nahodou...?
8. okt 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeby si ju poznala?......:slight_smile: inicialy ma LŠ
8. okt 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca - :grinning:

cestovatelkaandrea - nie..len otazky a bola som v civile :grinning: ..ja som tu na "koze" este nebola,to vzdy ked idem na SK,sa dam vysetrit..samozrejme za poplatok :angry:
9. okt 2009 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Meno si nepamatam, ale v stredu som tu bola s malym na prechadzku a pocula som slovencinu, tak som sa prihovorila. Taka pevnejsia mlada baba, s dlhymi vlnitymi vlasmi, sprevadzala parik, co tu bol na navsteve. Ona rozpravala, ze byva so slovako-madarom a ze tam bola jeho priatelka s takym starim miminom pred nedavnom.... tipujem, ze si to bola ty :grinning:
9. okt 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inga, ak sa smiem spytat, kolko cca to vyjde vysetrenie na priamu platbu? Lebo ja som do teraz mala E106, ale Nori mi ju prave zrusili s oddovodnenim, ze sme sa prestahovali do Norska. Tak mam po chlebe, lebo ja som vsetkych lekarov radsej riesila na Slovensku.
9. okt 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrovanka,poslem ti link v poste,aby si adminky nemysleli,ze robim reklamu :grinning:
9. okt 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne Inga, sem s nou... ale myslim, ze Admin koli tomu vriedky mat nemusi :slight_smile:
9. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrovanka - tak to bola presne ona, maju teraz na navsteve kamaratov..:slight_smile: svet je plny nahod..:slight_smile:

a jedno tip: ak budete chciet ochutnat turecku pizzu, tak oproti obchodnemu centru ABC je turek, ktory rozumie po slovensky..:slight_smile:
9. okt 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aby som este dodala..som vzdy spokojna..ved za tu cenu by som aj mala byt :grinning:

vzdy mi to setri cas a nervy v cakarni..su rychli a spolahlivi..cakacia doba je skoro ziadna
9. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No Rybca, aka skoda, ze sme sa takto minuli, mala by som s kym kocikovat! Este sa tu nevyznam, pohladam obchodak ABC.
9. okt 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde to tam byvas?
9. okt 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvam oproti Nieuwe pasazi
9. okt 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tej ulici hovorim Obchodna a to je myslim o ulicu, alebo dve dalej za pasazou, idem teraz von, ale potom ti napisem ulicu...:slight_smile:
9. okt 2009 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Broersvest 10... hej je to ta ulica, chodia tadeto elektricky, ale ideme sa v nedelu prestahovat kusok dalej, lebo tento byt je na 4p bez vytahu a vonku sa neda zadara blizko parkovat
9. okt 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrovanka, tak ten obchod je na Lange Kerstraat, aspon tusim..:slight_smile:
9. okt 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tomu byvaniu, viem o com to je, my byvame na piatom bez vytahu, ale nastastie mame garazove statie pod domom, tu na sk, v nl budeme mat parkovanie tiez dalej od domu, som zvedava ako sa nam bude darit parkovat
9. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca, teraz sa stahujeme do domceku tiez v schiedame, ale je zas niekolkopodlazny, mediurovnova kuchyna, strme schody tocite do spalni.... ale je na prizemi, ziaden problem s kocikom a parkovanie hned pri dverach.
Ale ved prides v novembri kuknut, dame kavicku
10. okt 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ostrovanka, ok ok..:slight_smile: skoda, ze tam budete len do vianoc..:slight_smile:
10. okt 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Rybca, uz viem, ktory obchodak si myslela, vsak tam chodim nakupovat do Albert Heim potravin
10. okt 2009 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok