• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

21. júla 2017 
@rybca ze ta postnl... :grinning: :grinning: :grinning: ja este stale neviem, ci dostanem alebo nie novu zmluvu... srandovna to organizacia... Dostala si uz link na family dag? Lebo ja este nic, hlavne,ze v magazine pisali, ze medio februari... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. feb 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka pekne, vsak to uz je menej nez mesiac, ale tak mne tiez nic nevraveli a predlzili, dokonca zmluva mi prisle az o 2 tyzdne po zacati novej zmluvy, tak ti ju asi predlzia. info o fd je uz na mijnpostnl, od 2 marca sa bude dat prihlasovat
18. feb 2014 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Maminky ako mám na nete hľadať klasickú školskú tašku? Musím kúpit synovcovi a zatiaľ som našla len ruksaky,ale rodičia chcú tú klasiku. Oni žiju v nemecku a mi tu a na SK nepôjdeme tak musím takto :unamused:
18. feb 2014 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. feb 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Vďaka pozriem
18. feb 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca hihi, ale pozor.... to co sa paci mne, nemusi vyhovovat kazdemu :sunglasses: ja by som tam dokazala zit uz aj teraz. ten klud a to vtactvo, voda, joooj. parada. ani kupat v mori sa nemusim, staci sa prechadzat po krasnej pieskovej plazi a dat si kavicku s kolacikom v ich hlavnom mestecku. taka prijemna komorna atmosfera. chodenie po vatoch je tiez parada.... ale tak v NL je vela peknych miest. uz len kopce domalovat niekde a je to fajn.
18. feb 2014 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea no vsak kukneme a spravime si vlastny nazor...:slight_smile: ja som si mora uz tiez uzila, este za jednotlivca, teraz je to pre mna nuda..:slight_smile: a ked nie su kopce, tak aspon stromy..:slight_smile: a takyto krasny vyhlad sme teraz mali...:slight_smile:
18. feb 2014 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea takze ty si takato primorska? No ja som 4 roky zila na Scheveningene.... :wink:
18. feb 2014 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no paradny vyhlad... hned by somt tam s Damianom hadzala kamene a behala okolo vody a zbierala s nim bakule :grinning:
19. feb 2014 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka no primorska ale len ak mam kopce za sebou.... skor by som zila vo Svajciarsku v malej dedinke a celu zimu behala na bezkach :grinning: :grinning: :grinning: ale Texel je niecim iny pre mna. Aj ked tam je jediny kopec mozno par m n.m. ale ten klud a to vtactvo. parada. A to ze sa prechadzam po plazi a nezakopavam o ludi to je parada. Taky ranny beh po plazi je tiez fasa.... Scheveningen by ma asi moc neocaril na byvanie. Ja som tam bola zopar krat a to je nieco ine. Proste ten klud a zivot zvieratiek mi tam chybal.
19. feb 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Asi pôjdeme v nedeľu do Rotterdamu čo by sme mali vidieť ? Časovo tak na hodinku hodinku a pol.? Nechcem ísť len tak na slepo aby sme len do kolečka nejazdili a nakoniec nič s toho nemali :sunglasses:
20. feb 2014 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii v rotterdame ani moc toho nie je, ale tak na ten cas mozete skusit stary pristav s muzeom http://www.rotterdam.nl/maritiemmuseum
20. feb 2014 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
20. feb 2014 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka
@rybca Ďakujem :grinning:
21. feb 2014 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka dakujem, ten vlačik sa nam pači tak určite niečo vybereme. a ako je to s kontrolou listkou vo vlakoch. ja chodim občas s detmi na vlačiku do susedneho mesta, cesta vlakom trva asi tak 5min. ale este som nikde nevidela ani nestretla revizora.
21. feb 2014 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke dakujem:slight_smile: tebe za ten link na ten vlačik:slight_smile: zoo uz asi mame vyčerpane sme tu boli u nas a platili sme 80 euri 3 dos. a 1dieta. :unamused:
21. feb 2014 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 no je to rozne. Kym som dochadzala T-DH tam som aj tyzden nevidela revizora a niekedy aj kazdy den dvoch... Ale neriskovala by som, lebo pokuta nie je mila zalezitost. :wink:
21. feb 2014 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: vsak jasne, ze sa neda ist na čierno to by som neriskovala kvôli tym 2 euram niekolko stoeurovu pokutu. deti maju zadarmo do 6 rokov? lebo na nete som čitala, ze ano, ale ked si kupujem listok tak tam je kolonka deti 4 az neviem kolko rokov a tam sa kupuje listok. manzel vyčital, ze asi sa kupuje len vtedy ked sa ide uz do inej krajiny.
21. feb 2014 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 myslim, ze iba do 4 rokov je zadarmo, od 4 do 12 rokovsa plati tusim 2 eura za den (akoze taketo dieta mozes za 2 eura vozit cely den vo vlaku). a kazde dieta od 4 do 12 rokov samozrejme potrebuje takyto listok za 2 eura...
21. feb 2014 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke :astonished: tak super, este, ze nesiel ten revizor lebo by nam naparil pokutu. isli sme pred mesiacom na vlaku a to uz mal 4 roky a mesiac asi :slight_smile:
21. feb 2014 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janinka25 vies co, spytaj sa priamo pri okienku na stanici, ze ako to je. Lebo NS radi menia veci 3x/rok...
21. feb 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ozaj, dnes ma byt koniac sveta- tento krat podla Vikingov! Tak si uzite posledny piatok :grinning: :wink:
21. feb 2014 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 urcite to tu kupis, videla som viac hraciek na tento sposob v beznych hrackarstvach (bartsmit, intertoys, blokker) a myslim, ze aj na internete
trochu som hladala, zjavne sa tu tomu hovori ministeck
http://www.bol.com/nl/l/speelgoed/ci-nieuw-toys-bouw-ej-05122011/N/7934+4291148011/huidigeWeergave/tegels/index.html?promo=bouw-en-constructie_305_ci-nieuw-toys-bouw-ej-05122011_B5__5_&sort=bestverkocht_11
21. feb 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke dakujem si velmi zlata:slight_smile:
21. feb 2014 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janinka25 rozhodujem sa medzi "ministeck" a touto stavebnicou, ale asi ju budem musiet objednat z nemecka http://www.simbatoys.de/de/marken__produkte/heros_holzspielzeug/constructor_bauanleitungen.shtml
21. feb 2014 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maminy hlasim sa po dlhej dobe v utorok ideme na 10 dni na svk, tak sa tesimmmmmmmmmmm...
idem ja a maly....Dalo som to teraz lebo mam tu vela povinnosti a chceme druhe babo a tehu keby nahodou v lete ma tam z bruskom nikdo nedostane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sa mame dobre maly rastie dam fotku.
Zase sme sa museli prestahovat cize snad uz tu pobudneme dlhsie stale sme v amstrerdam zuidoost.
22. feb 2014 o 05:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nase slniecko
22. feb 2014 o 05:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
22. feb 2014 o 05:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@monbor1 aj ja byvam v amsterdame ahoj po dovce by sme mohli ja mam 1aj 4m syna :wink:
22. feb 2014 o 05:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok