Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
10. apr 2014

@ervenka tak mna by taketo stravovanie asi zabilo. ja si davam zo vsetkeho s mierou a vecer nezerem. par krat som sa pristihla predsa len pri orieskoch o 23.00 ale to je len pred menstruaciou.

neboj, ked ti upravia hormony bude hadam lepsie. viem,ze taketo stavy mava aj moja mama. takze viem cim prechadzas. niekedy jej bolo tak zle, ze skoro omdlela. tiez mala problemy so stitnou a nakoniec jej ju museli vybrat a teraz je to s hormonami na prd, raz je toho vela, raz malo a stale ju to trapi...

leonii
14. apr 2014

Ahojte,včera sme boli na výlete v Burgers ZOO,máme to len 30min. Bolo super,deckám sa najviac páčil vodný svet a prales a práve krmili leva takže boli heppy. Určite pôjdeme aj nabudúce 😀

cestovatelkaandrea
14. apr 2014

@leonii to sa vam potom oplati kupit aj celorocny listok ak tam planujete chodit castejsie. my sme tak kupili listok do nasej zoo v amersfoorte a ked uz tam ides viac ako tri krat, tak potom sa ti oplati mat ten celorocny listok. kukni na nete, kedy sa ti to oplati, aby ste vela zbytocne neplatili zakazdym.

leonii
14. apr 2014

@cestovatelkaandrea Díky idem pozrieť 😀

ervenka
14. apr 2014

Dnes sme boli v CB. 13,600g/ 90,5 cm. Odhadom, lebo Daniel nechcel stat na vahe ani pri stene. 😉 A ze mame dieta cinu, kt. kona bez velkych 😉 reci. VEd som povedala,ze sa toho futbalu nezbavim. Cely zivot... V nedelu sme mali pokec, lebo budeme potrebovat aby viac svokra chodila ku nam v maji. Ale hned ze nieeee, lebo oni maju " te druk"= navstevy kazdy den, treba pit kavu so susedou atd. NEvadi. Uz hladam oppas a mozno som aj nasla. @rybca v maji bude sranda- 3 ludia maju D od 19.5. A to preto,lebo system im povedal,ze do 1.6. treba vycerpat dovolenku.

Ozaj, je 4e v cistom/ hod malo? LEbo ja musim odist z domu o 12,30 Daniel spi VACSINOU od 13,15- 15,15 a ja prichadzam cca o 5. Takze polovicu casu oppas aj tak nema co robit. Upratovat si chcem sama.. 😉 Oppas tu chcem mat len cisto pre drobca... Mesacne to potom vychadza cca 150e.

ikke
14. apr 2014

tak, maticky skolakov, ako prezijeme 18 dni prazdnin bez sedivych vlasov? 😀
(ok, niektore regiony maju prazdniny rozdelene na 2 casti, no neviem, ci je to vyhra 😉 )

rybca
14. apr 2014

@ervenka som zvedava ako to uzavru u mna, citim v kostiach, ze to take jednoduche nebude a budem sa s nimi este natahovat

@ikke tak my ideme na SVK, tak nech sa tam staraju..🙂))) inac by som nevedela co s nim, posledne dni ho ani skola nevycerpa, doma je jak z divych vajec, najnovsie uvidel spoluziaka, ako sa sam motorkuje pred domom tak aj on chce, ale ja nemam odvahu ho nechat sameho na ulici

ervenka
14. apr 2014

@rybca nech sa on stane postarom... 😀 😀 zajtra moj posledny prac. den a potom 12d dovolenkaaaaaa... 😀

cestovatelkaandrea
14. apr 2014

@ikke no my to mame podelene. od velkeho piatka do velkonocneho pondelka. potom este styri dni do skoly a potom plne dva tyzdne. z toho sme viac ako tyzden na SR tak hadam prezijeme bez ujmy na zdravi 😀 😀 😀 vy planujete co, aby ste to zvladli v pohode?

ikke
15. apr 2014

@cestovatelkaandrea my ostavame tu. takze budeme asi tocit velke ihrisko, male ihrisko, kinderboerderij, oma, ikea a intratuin v zlom pocasi a pripadne este mozno prevetrame cyklovozik. ak sa lenivej matke bude chciet 😀

cestovatelkaandrea
15. apr 2014

@ikke ze leniva matka 😀 😀 😀 😀 mas toho fakt dost.

ikke
15. apr 2014

@cestovatelkaandrea no moznosti su, ale co z toho leniva matka zvladne...? 😅

cestovatelkaandrea
16. apr 2014

@ikke prd leniva... neverim 😉 podla mna si akcna dost.

leonii
16. apr 2014

@ikke Ahoj inak som minule čitala článok o tom,že lenivé matky maju šťastnejšie manželstvo a úspešnejšie deti 😀
Ja sa toho tiež držím a z aktivitami to nepreháňam 😀
Stačí,že som synovi spravila oslavu narodenín,stres a panika,ale nakoniec sme prežili,lebo sme pozvali len 3 kamarátov a mlady sa nudil tak sme sa im venovali mi z mm a som povedala že chvala bohu dalšie narodky až v septembri 😀

ikke
16. apr 2014

@cestovatelkaandrea ked neveris, tak asi dobre klamem pismom 😅

ervenka
16. apr 2014

@rybca no tak u nas robi problem, ze som si zobrala D- aj ked 15 hod. musim vycerpat do 1.6. Zajtra musim este na depot, v maji asi budem musiet viac pracovat. A tiez daju na moju wijku- najvacsiu z popoludnajsich wijk cloveka, kt. ju NIKDY nerobil. Ze uprimnu sustrat. Tak musim napisat cestu, aj z google maps vytlacim mapku.... A na SVK napadol sneh, Donovaly su uzavrete, tak som zvedava, ci mamina prileti na cas. 😉

vever1
17. apr 2014

U nas zacinaju prazdniny az o tyzden. Takze mame pred sebou este par dni v skole. A na buduci tyzden v piatok vyraza mm s mladym smer sk a ja zostavam s malou doma. Mm sa vrati v nedelu a sven zostane na skoro 2t ach jo uz teraz mi je kadejako :-/ inu moznost sme nemali lebo by sme ho tie 2t nemali kde dat kedze svokra v utorok operovali. Aj malu je problem poslat na 3 dni do skolky. Nemaju miesto :-/

vever1
17. apr 2014

Ti co idu na sk krasnu dovolenku zelam 😀

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

Hura konecne velka noc za nami. Brucho boli z tolkeho masa, co som pojedla za posledne dva dni. Tak teraz opat do starych kolaji. Aj decka sa nenormalne prezierali, Kilco beha s takym pupkom ako svet. Esteze je taky maly a vybeha to v skolke 😀 😀

rybca
22. apr 2014

@ervenka dnes som stretla kolegu, ani netusil, ze sa uz nevratim, a ze nema kto robit, a ze je viac posty a foldrov ale skratili im cas na roznasanie

leonii
22. apr 2014

Baby máme takéto kontajnere pred Coopkou ake sklo tam môžem hádzať? Nechcem čumieť na ludí kt. tam chodia a ja mám kopec fľašiek od jedla a ešte hádžu sa aj z vrchnákmi? Inak mi sme boli na veľkú noc u svokry v nemecku a to ešte len boli "obžerske"hody. Ale hlavne že decka mali radosť,lebo babku a dedka nevideli už 2roky.

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

@rybca no taketo nieco som pocula aj od kamosky co mame tu. vela posty, meje preplateneho casu. sa moze aj pototo a nestihne to za ten cas. a co jej za to platia je almuzna. sa asi na to vykasle....

leonii
22. apr 2014

Baby máme takéto kontajnere pred Coopkou ake sklo tam môžem hádzať? Nechcem čumieť na ludí kt. tam chodia a ja mám kopec fľašiek od jedla a ešte hádžu sa aj z vrchnákmi? Inak mi sme boli na veľkú noc u svokry v nemecku a to ešte len boli "obžerske"hody. Ale hlavne že decka mali radosť,lebo babku a dedka nevideli už 2 roky.

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

@leonii no co my mame, tak biele, zelene a hnede sklo. vsetko musi byt ciste a bez vrchnakov.... hadam je to tak aj u vas.
Akurat vidim fotky, tak to mas lahke, podla farby ako aj u nas, biele, hnede a zelene...

leonii
22. apr 2014

@cestovatelkaandrea aha díky, tak zajtra nejaké vezmem zo sebou,lebo som nevedela kde ich mám hádzať. Ešte v tom triedení troška maturujem.Hlavne mám kopec papiera,lebo ten zberajú,len raz za 2 mes. a ten posledný sme prepásli ☹

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

@leonii u nas beru papier kazdy mesiac. si neviem predstavit ho zberat 2 mesiace. neviem kde by som ho davala potom

leonii
22. apr 2014

@cestovatelkaandrea No ja už mám asi 5 krabíc pri bicykloch poukladané a ešte musím počkať do 4.mája. To budú presne 4 mesiace čo sme papier neodovzdali to budu mať radosť 😀

cestovatelkaandrea
22. apr 2014

@leonii no to budu 😀 😀 😀 si pis

ervenka
22. apr 2014

@rybca @cestovatelkaandrea pozname. My sme tiez cumeli, ze co to za novoty... A co sa tyka platu- hod. mzda nie je az taka zla (ale samozrejme, moze byt aj vyssia, len sa potesime) 😉

vever1
22. apr 2014

@cestovatelkaandrea
@leonii my sme pred nedavnom vyfasovali duo kontajner na papier a plasty a chodia nam to vyprazdnovat kazde 2 tyzdne 😀