Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

rybca
29. okt 2014

tak my sme sa na prvy Halloween riadne pripravili, asi za 3 kila cukrikov sme mali a nedosiel nikto..🙂 az minuly rok jedna mala skupinka deti, inac nikde nic..🙂)))

cestovatelkaandrea
29. okt 2014

@leonii to ma este nepoznas. ja som v tomto smere riadne "hovado" 😀 😀 fakt by uz buduci rok neprisli.

leonii
29. okt 2014

@cestovatelkaandrea Kto vie sú dosť hamblivý ale ked sa rozkukajú tak potom amen tma 😎 😎 Ale bolo by to určite zaujímave teda hlavne pre mna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
30. okt 2014

Ako zisti postar, ze ma vo svojej wijke anglicanov? Ked prejdete po trave- pred domov a pan majitel vybehne von "Nebehaj mi po trave!" Behanie= 3 kroky. 😝 Len on zabudol, ze zaparkoval tak, ze normalne po chodniku sa dostat ku dveram nedalo... tralalala take mile pripady ty uz nezazijes, asi, ze? @rybca

leonii
30. okt 2014

Tak týmto tovarom mi dnes teta pripomenula moju babku 😀

vever1
30. okt 2014

no ja som u nas este oslavovanie halloweenu nevidela @ervenka. Ku nam za tie roky ese nikto nazviital 😝
inak caute baby som tu dllllllllllllllllllllho nebola 😀

ervenka
30. okt 2014

@vever1 a po nasej ulici chodia kazdy rok, od kedy tu byvam. Mozno sa ku vam nikto neodvazi. 😝

cestovatelkaandrea
3. nov 2014

@vever1 a kde sa tulas babula?

leonii
3. nov 2014

No takže u nás sa žiadny Haloween nekonal. Dokonca nikto ani len ozdoby v okne nemal. Ušetrila som. 😀 Zapálili sme spoločne sviečky a blahoželali môjmu otcovi má 1.novembra narodky takže sme si aj na diaľku pripili. 😀

cestovatelkaandrea
3. nov 2014

@leonii u nas tiez neboli, nastastie ... tento tyzden je u nas zimny trh, tak pojdeme kuknut a cez vikend je v Amsterdame vianocny skandinavsky trh, tak rozmyslam, ze tam pojdeme kuknut v nedelu.

leonii
3. nov 2014

@cestovatelkaandrea juj na ten trh v Amsterdame by som išla veľmi rada vraj je to veľké a krásne a ja zboznujem trhy. No hádam nejaké vianočné budú aj u nás,lebo mm so mnou odmieta chodiť po obchodoch 😢 😢 😖 takže to musí byť v dostupnosti baiku môjho 😀 😀 😀

ervenka
4. nov 2014

@cestovatelkaandrea mnaaaaam javorovy syrup. A aj take cukrovinky z Norska (nevyslovitelny nazov)... Chod pekne pozriet Snehulienka a nezabudni zobrat so sebou aj trpaslikov. 😉

cestovatelkaandrea
4. nov 2014

@ervenka hihi, pojdem. jooooj javorovy sirup ja lubim. mnam mnam. kupim. aj cukrovinky. Trpajzlivok mam len 3. Ale bohato staci aj to 😀 niekedy sa rataju aj za dalsich troch ci siestich 😀
inak dnes som si urobila haaro, tak mozno vecer bude fotka

ervenka
4. nov 2014

Ak mate doma malych (alebo velkych) bubennikov, dajte im do ruky granatove jablko, nech sa pohraju. 😉

https://www.youtube.com/watch?v=NGu8fVgUhRU
vever1
5. nov 2014

@cestovatelkaandrea no nejak nemam cas. Obcas si precitam cez mobil ale velke litanie sa mi na mobile pisat nechcu 🙂 som videla ze si zmenila farbu, uz ta omrzela? 🙂

@ervenka no fakt u nas za tie roky este nikdo nebol. Ale v tiliburi sa vraj oslavuje vo velkom 🙂
A u nas sa bubnuje cely den teda ak niekto v skole nie je 😝

ervenka
5. nov 2014

@vever1 tak sup sup, nech sa zahra s granatovim jablkom a mama pekne zje... 😉

cestovatelkaandrea
6. nov 2014

@vever1 no to chapem. ja ked pisem cez mobil, tak som v polozurivosti za 2 minuty tukania. otravne a strasne pomale. Jasne farba zmenena, lebo som taku chcela. Cervena mi vzdy vybledla na taku oranzovu a melir nikdy poriadne nevydrzal dlhsie pekny ako mesiac a pol. Tak som sa na to vykaslala a dala si tmavu cokoladu na hlavu. Na tej fotke to tak nie je dobre vidiet, ale vlasy su velmi tmave. Skor by som povedala, ze namiesto tmavo hnedych su uz takmer cierne. Ale v pohode, ja mam tmave vlasy rada.

leonii
8. nov 2014

Baby dostať kúpiť už namleté vlašské orechy? Chcela by som na vianoce vanilkové rožky 😀 😀 😀

rybca
8. nov 2014

@leonii ak mas ponorny mixer s miskou na sekanie, tak ti stacia lupane, aj z lidlu a posekaj ich

leonii
8. nov 2014

@rybca No práve že nemám ponorný a skúsila som v kornúte,ale ostávali moc velké kúsky,ale tak možno skúsim ešte raz či to nepôjde lepšie,len som chcela vediet dopredu či sú či nie,nie že ja strávim po dna mixovaním a potom mi dakto povie,že predávaju aj strúhané (na také veci mám ja štastie) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
8. nov 2014

@leonii nie, struhane sa nepredavaju. Este som tu take nevidela.
@rybca ako dopadla plnena paprika?

rybca
8. nov 2014

@ervenka no predsa fantasticky...🙂

ervenka
8. nov 2014

@rybca posli balicek. 😀

ervenka
10. nov 2014

Ozaj, maminky neviem, co sa s mojou svokrou deje 😀 KEd sme svokrovcov boli naposledy pozriet, tak mi svokra hovori- "Ty, ale v tvojom svate si musis davat pozor, ked napadne sneh a zacne mrznut, musis prestat s postou. Co ak spadnes z biku. Ved to moze byt zivotu nebezpecne. LEn sa ty pekne potom nahlas,ze si chora." Tak som sa divala na nu, ani MM nechapal. Ze by svitla nadej? 😀

leonii
10. nov 2014

@ervenka Alebo si treba dávať viacej bacha vieš " ked vtáčka lapaju pekne mu spievajú" aj ked ty si už chytnutá. 😀 😀 😀 Ale na ten sneh a baik som aj ja zvedavá,lebo ten som tu ešte nezažila hádam nebudem v správach 😉 A dnes ma skoro auto prešlo takže ja mám na to štastie 😀

rybca
10. nov 2014

@ervenka za nepriazniveho pocasia som roznasala autom..:(

ervenka
10. nov 2014

@rybca my mame len 1 auto. A aj keby mm nechal- nemam vodicak... Ale vzhladom na to, ze team coach je debil 😠 , pekne sa nahlasim,ze som chora..

ervenka
11. nov 2014

tadaaaaaa- pred mesiacom a pol sme poziadali, ale pani bola chora, az teraz sa veci pohli-bududci tyzden zaciname s VVE. Som zvedava, ako bude drobec vychadzat s inymi detmi. Ale hned sa pytal- Thomas ook? Maju tam kutik s Thomasom, povedala som mu,ze ano, thomas tam bude kazdy den- JEEEEEEEEJ. 😀
Zahada milej svokry odhalena. Ze pred par tyzdnami bola u nich suseda- zvedava ako derave ponozky- a vypytovala sa, ze preco az teraz 2level a tak... MM povedal,ze som chora, ze stitna mi nefunguje, a tak... No a ze ked suseda odisla, tak svokra mu povedala,ze moje zdravie je prednejsie, ze si mam na seba davat pozor, ked uz sa zadarilo... 😎 Uvidime, ako dlho vydrzi sa milo spravat... 😎

rybca
11. nov 2014

@ervenka ona doteraz nevedela, ze mas problem so stitnou?

ervenka
11. nov 2014

@rybca par krat sme spomenuli,ale predpokladam,ze nemali predstavu, ako je SZ dolezita. A nemam naladu ani energiu kazdu nedelu vysvetlovat. Ale na druhej strane, aspon nikto ku nam neprisiel s lutostou.. Take ja nemusim. To sa stalo, ked mm zistili slaap apneu