• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

27. marca 2017 
@ervenka jej, zadarilo sa? gratulujem! (to mi nejako uslo, to je tak, ked sa sem dostanem az pred desiatou vecer po pohari vina :sweat_smile:)

@leonii dnes vecer som zistila, ze "vasa skola" je vydata za "nasu skolu" :grinning: svet je malyyy (akoze vasa riaditelka je manzelkou nasho riaditela :sweat_smile: )
11. nov 2014 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke jéj to fakt? Poviem mm sa zasmeje. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Iná riaditeľská rodinka :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2014 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke no vyzera to tak,ze ano aj. :grinning: 17.11. oslavime velkym 20tt echom. :wink:
12. nov 2014 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@ikke tak tolko nepi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ervenka uz sa to bliziiiiiiiiiii :grinning:
12. nov 2014 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ervenka ja mam echo 23.12., dufam, ze sa dozvieme aj pohlavie, pod stromcek...:slight_smile:
12. nov 2014 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vever1 blizi, blizi... Len mm ma novy projekt, tak mu velmi nevyhovuje, ze v pon. bude musiet cca o 3,30 odist z roboty.
@rybca my pohlavie vediet nechceme. Meno pre babu uz mame, pre chalana este nie- a ja mam tusaka, ze ani hladat meno pre chlapa nemusime. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2014 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ervenka len aby si potom nebola prekvapena...:slight_smile: my mame oboje mena, a chcem, aby si co najskor zacalo zvykat na to svoje..:slight_smile:)))
12. nov 2014 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@rybca mnaaaah, pri Danielovi- brusko okruhle= dievca. A teraz viac spicate, a je mi obcas zle... a tak celkovo ine tehu je toto.
12. nov 2014 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca hahaha to som jej uz aj ja vravela :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale neda si povedat :grinning: kazde tehu je ine. Kamoska mala tiez kazde tehu ine a aj tak ma 2 chalanov @ervenka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja ti tu babu prajem a keby este bola taka ako ta nasa tak si uzijes :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2014 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 aj ja ti zelam babu, ked ju chces a este nech je taka dobrucka a usmievava ako ta nasa..:slight_smile: ale, toto je moje 3. tehotenstvo a opat ine, tak teraz neviem co by som z toho mala vyanalyzovat..:slight_smile:))))
12. nov 2014 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 som sa pomylila, pravdaze to malo byt pre @ervenka ....:slight_smile:)))))
12. nov 2014 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 @rybca keby to aj chalan bol, nic proti nemam- kazdu sobotus tatko na fucik do moergestelu. A mama ma cely dom pre seba. ooooh yeah! Ale zase baba- bolo by to 2 na 2. vrkoce, suknicky a tak.... :grinning:
12. nov 2014 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vever1 tak ale na narodky snad mozem :wink:
12. nov 2014 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka hahaha no lenze su aj baby co su ako chalani, takze kratke vlasy, nohavice a biju sa s chalanmi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@ikke no na narodky ti dovolim :wink:
12. nov 2014 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vever1 vlastna skusenost? :grinning:
12. nov 2014 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ervenka hej. Ja som bola vraj za 3 chlapcov :grinning:
12. nov 2014 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vever1 a aka si teraz pokojna.... :wink:
13. nov 2014 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
13. nov 2014 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka aj ja som mala obe tehu uplne ine a mam dvoch chalanov. ale tak ja som to tusila akosi hned odzaciatku, ze aj ked ine tehu ale predsa len chalan. materinsky instinkt je jednoducho silnejsi :grinning:
13. nov 2014 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea to ako keby som nebola dobra matka, ked necitim co nosim..:slight_smile:
13. nov 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca no ved to. podla ma, to vie kazda z nas. mne sa lubili vsetci ked som cakala Damiana. presviedcali ma, ze to bude dievca a ja neeeee. to bude chalan. nikto mi neveril, este aj ked som fotku zo sona ukazala, kde bolo vidiet to co maju chalani, tak ma presviedcali, ze to je palcek na nozke.... a to prekvapenie, ked nakoniec Damco bol fakt chalan.... no sila.

a ty co teraz myslis, ze to u vas bude?
Inak asi prideme ku vam na navstevu niekedy bud 26 alebo 27-meho decembra. Teda ak mozeme.
14. nov 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea no vsak to, ze ja vobec netusim, nejak nemam ani potrebu po tom takto patrat..:slight_smile: asi som zlenivela, ked sa to dozviem zo sona..:slight_smile:) ale vcera som citila echtovne pohyby, dovtedy len tak pretlacacky..:slight_smile: dnes zatial nic, tak hadam je vsetko ok..:slight_smile: inac sa smejem, ked po zime zhodim bundu a kuk brucho a vsetci budu cumet jak puci..:slight_smile:))) lebo zatial som nic nepribrala, len brucho mi trosku viac vytlacilo hore, ale to cez bundu nevidno..:slight_smile: a mozno aj keby bolo vidno, tak si ludia len pomyslia, ze som pribrala..:slight_smile: ako kamoskyn sused, ked ju uvidel s malou po porode, ze ani si nevsimol, ze je tehotna..:slight_smile:)) tiez je silnejsiej postavy..:slight_smile:))

Datumy su fajn, uz lezia v agende..:slight_smile:))
14. nov 2014 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca Tak to je super, ked si zatial nepribrala. Ja som pri Kilcovi v 15tt vyzerala ako pri Damcovi cca v 24tt. Strasne som mala vydute brucho von a bolo aj dost velke.
14. nov 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea
@rybca hahaha no ja som pri svenovi bola 100% presvedcena ze je to baba a echo v 20tt ma teda poriadne zaskocilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze ja sa do klubu s materinskym instinktom tiez nepridavam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2014 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vever1
@cestovatelkaandrea
@ervenka tak mi to nedalo a spravila som si dnes prstenovy test a mal by to byt chlapec...:slight_smile: tak uvidime..:slight_smile: na sone v 13tt som videla nieco ako ceresnicky, take tie dvojite, co sa na usi vesaju, tak by to mohlo vyjst..:slight_smile:))
15. nov 2014 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca take ja nepoznam... a vlastne- prsten na nitke, do pohara voda a potom prsten dat do pohara nad vodu a ze do ktorej strany sa bude krutit? Take?
15. nov 2014 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka s prstenom na nitke nad podbrusko a ako sa kyva a kym sa kyva, take a tolko deti bude, mne vyslo chlapec, dievca, chlapec...:slight_smile: chlapec je kmytanie, dievca je kruh..:slight_smile:
15. nov 2014 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no ja na take neverim..Ja si pockam do aprila. :wink:
15. nov 2014 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Dobry den.Velmi Vas prosim o info.Potrebujem odist so synon na istu dobu do NL priamo do mesta Den Hagg.Ma 7 rokov a na sk zacal navstevovat prvy rocnik.Od znameho som dostala info ze sa tam nachadza slovenska trieda no zrejme to nie je pravda.Maly neovlada jazyk a nechcem ho vystavit problemom.Uplne by mi stacilo,keby sa tam nasla nejaka slovenka ktora je pedagogicka.Velmi Vas prosim o info dakujem
16. nov 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca neblbni, to ja by som potom musela mat 4 deti. chalan, chalan, dievca, dievca ... tie dve dievky sa mi vobec nechce rodit. som doma vsetkym povedala, ze my mame dvoch chalanov a to bohato staci :sunglasses:
17. nov 2014 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok