• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

17. januára 2017 
@palinkova87 super, tak to mate doma potom 50:50. super nie? Lucy je pekne meno. Mne sa lubi aj verzia Lus. Nasa byvala suseda mala take meno a mne sa to meno velmi lubilo.
18. nov 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea nie Loes? to je echt holandske meno, moja svagrina sa tak vola, akurat ze to nie je skratka od Lucy, ale od Louise :grinning:
18. nov 2014 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My to ideme mat tak aby sa to vsetko hodilo spolu :slight_smile: Tobias, Nicolas, Lilly en Lucy ;)
18. nov 2014 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ikke nee, ona ma fakt na ceduly na dome napisane Luss. Zabudla som tam dam dve s. Ale aj Louise je pekne. :wink:
19. nov 2014 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@palinkova87 vidim, ze mate taku maniu na mena ako aj my. Damian a Kilian..... :grinning: aspon vidim, ze nielen my tak rozmyslame.
19. nov 2014 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No musím to tu napísať MILUJEM HOLANDSKE BICYKLE :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Včera mi na mojom zlyhala predná brzda a dnes jak naschvál rupla aj zadná :confounded: :confounded: Ale máme doma klasika horský a tak som išla na nom do obchodu a skoro som sa zabila :confounded: :sweat_smile: Ruky a ramená ma bolia,hrôza. Jediná výhoda je prehadzovačka,lebo ani tu nemam na hol.baiku funkčnú :slight_smile: Hádam mi mm ten hol. skoro opraví lebo sa susedia divili ked ma videli ako som skoro narazila do zaparkovaného auta ( asi si myslia že som pila)
19. nov 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Ja som.sa.tiez.uz sexualne.vyjadrila na verejnosti na bicykli.hihi...mne zase spadla retiazka...odvtedy nikdaj vaaac :grinning:
@leonii
19. nov 2014 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii hehe, co maju hovorit postari, hlavne tehotne postarky? :sunglasses: Este k tomu listy na zemi, smyka sa na tom, vraj ma v noci primrznut. Osobne odporucam radsej kupit drahsi bike a mat vsetko v poriadku. Obcas si policajti pochutia na ludoch. Este si aj overia vyrobne cislo, ci bike nie je kradnuty. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. nov 2014 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 bacha na psov. Znameho uhryzol pes myslim,ze to bolo v Moergesteli, a ma teraz tetanus. A majitel len zavolal na psa, ze ziadne sorry... a pri znamom bolo cca 3 rocne ditko. "die hond doet toch niks.." jajajaaaa, dat kennen wij." :rolling_eyes:
19. nov 2014 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka No však ja ho chcem dať na reviziu, len mm stále v práci a ja sama to by dopadlo keby som začala vysvetlovať,ale ak nebude mať na to mm čas tak budem musieť. No tak aj s policajtami by bola super debata a kradnutý hádam nie som ho dostala od mm šefovej dcery ked sme sa nastahovali. Inak každý večer z mm sledujeme na TRL7 tých policajtov a občas aj baiky pokutuju a nimule takých mladých chlapcov pucoavali,lebo išli šaleno po ciklochodníku. Hádam sa v tej relácii neobjavím :grinning: Ked hej dám echo aby ste všetky sledovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A ešte ma fakt fascinuju tehotné z mega bruchom na baiku. Obdivujem a teba ešte viacej ked to máš pracovne.
19. nov 2014 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@palinkova87 tak retiazka to sa aj mne stalo a bola som jak prasa špinavá ale teraz som stratila na tej brzde nejaké šrubky tak neviem jak to spravíme či kúpime nový či ten starý zrenovujeme :grinning:
19. nov 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii ja mozno skoncim skor kvoli pocasiu, ale @rybca pekne tahala az do konca, "jestli se nemylim." :wink:
19. nov 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka tak ak sa dá tak radšej neriskovať ale viem,že nie vždy sa to dá. :slight_smile:
19. nov 2014 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii pri postnl sa to nikdy neda. :wink:
19. nov 2014 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka
@leonii tak presne do ukonceneho 35tt, potom tyzden dovolenka a potom materska, ale bikovala som asi az do konca, bo to bolo pre mna menej namahave ako chodenie..:slight_smile:))) ale len na holandskom biku s vystretym chrbtom, na sportovom by som to neriskovala....:slight_smile:
19. nov 2014 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca waw tak to je na obdiv pre všetky tehotné. Je pravda,že je to ine na hol.baiku a na horskom a je škoda že sa na sk nevyužívaju viacej aj ked teraz je na sk najnovšia moda si kúpit retro baik taký ako sa tu používa ale ta cena je hrozná a ešte po tebe aj všetci pozeraju že skade si došla
19. nov 2014 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nestretla sa niektorá z väčším množstvom pinpongových loptičiek? Nechcem cez net objednávať. :wink:
19. nov 2014 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii ja som bikovala pri Damcovi este aj den pred porodom... strasne som chcela rodit, tak som vela bikovala aby som ho vydurila von a on neee a neee, drzal sa ma ako kliest az do 41tt+6d. esteze Kilco taky nebol a siel von rovno na 39tt.
20. nov 2014 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea @rybca a to este v 1981 bolo pre tehotne zakazane v NL bicyklovat. Zdroj- baby gids Brabant. Doba sa meni. :grinning:
20. nov 2014 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka vidis, ja som sa v roku 1981 narodila a ten sa stal potom prelomovym pre tehule. zacali veselo bicyklovat :grinning:
20. nov 2014 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cestovatelkaandrea aj ja som '81. :wink:
20. nov 2014 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka
@cestovatelkaandrea No tak sme už 3 aj ja som 1981 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. nov 2014 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@leonii @cestovatelkaandrea Ja som konkretke Zilina, august 81. Dajte viac info o sebe. Mozno sme sa uz stretli v porodnici. :wink:
20. nov 2014 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka November 81,Krompachy :grinning:
20. nov 2014 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii
@ervenka ja som z vas najmladsia December 81, Ilava :grinning:
20. nov 2014 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea
@ervenka tak je vidno že 81 bol dobrý ročník :grinning:
20. nov 2014 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii plodny na dobre napady :grinning:
20. nov 2014 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj, hen ich mladice..:slight_smile:))))
20. nov 2014 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahaha baby baby 76 bol dobry rocnik. Vtedy A je to natacali :grinning:
20. nov 2014 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@vever1 a tymto vyhlasenim mas u mojho manzela veeeelke plus, lebo sa ma minule pytal, ze keby zacali s A jeto. No od kial to mam vediet. Teraz uz viem.. :wink:
@rybca priznaj sa so svojimi suradnicami. :sunglasses:
20. nov 2014 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok