Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
20. nov 2014

@vever1 No vidis, ja urobena v plodnom roku dobrych napadov 81 a manzel v 76. Co viac si mozem priat 😀

rybca
20. nov 2014

@ervenka ja som jul 78, rocnik sice bez napadov, ale populacne silny..🙂

ikke
20. nov 2014

Hlasim sa k vam, moje husakovske sestry a sadam si medzi vever a rybcu -11/77 narodena v pupku sveta na Bezrucke /BRatislava-St.mesto/ 😀

ervenka
20. nov 2014

@ikke mm je jun 77.

a uz mame cely zoznam. Konecne, nie som najmladsia. 😀

ikke
20. nov 2014

@ervenka a mm je jul 77

vever1
21. nov 2014

tak ako vidim som tu najstarsia 😝 8/76 a narodena v strede Slovenska 😀 Brezno

cestovatelkaandrea
21. nov 2014

@ervenka haha, ze nie najmladsia konecne 😀 😀 😀 ja verim tomu ze Zuzka @palinkova87 je mladsia odo mna, ze ? Nech teda nie som za najmladsiu 😀

cestovatelkaandrea
21. nov 2014

@vever1 potesim ta, na svoj vek vobec nevyzeras 😉 kocka riadna ako moja mladsia sestra vyzeras 😎

cestovatelkaandrea
21. nov 2014

@rybca ze rok bez napadov. CITAJ:
1. firma Miele zaviedla na trh prvý domáci spotrebič na svete s mikrocomputerovou a senzorovou elektronikou
2. 22. jún – bol objavený mesiac Pluta Charon
3. 2. – 10. března Vladimír Remek byl členem posádky kosmické lodi Sojuz 28
4. 12. srpna – ISEE-3/ICE – průlet kolem komety Giacobini-Zinner a Halleyovy komety – první průlet kolem komety
Niektore staty v tomto roku ziskali nezavislost..
No co by si este chcela 😀

ervenka
21. nov 2014

@cestovatelkaandrea kedze som augustova, tak som vzdy bola v triede najmladsia. Od ZS az po maturitu... 😉

ikke
21. nov 2014

@ervenka nie nie, JA som bola vzdy najmladsia v triede 😀 a 3 x myslim aj na celej skole (ZS, SS, VS), kedze som novembrova, ale isla som o rok skor do skoly 😅

ervenka
21. nov 2014

@ikke nepotesim vas- ja august 81 a nastup do skoly sep. reocnik 86/87. KEd to vidim, vzdy sa maminy pyta, ci sa nesekla ucitelka na vysvecku.

ikke
21. nov 2014

@ervenka ved hej, tu si z tych mladsich, ale skusenost byt vzdy vsade najmladsia - tu mam 😉 ja som nastupila to 1. triedy 1. septembra 1983, to este polovica konika ani v planoch nebola 😀

rybca
21. nov 2014

@ikke aj ja na Bezrucke, o par mesiacov neskor..🙂)))

vever1
21. nov 2014

@cestovatelkaandrea hihihi to je moja vyhoda 🙂 ked som mala 30 tak mi nikto neveril a ked som este pocas vysky do podnikov chodila vzdy som musela ukazovat obciansky lebo mi nechceli predat alkohol 😝 vtedy mi to dost vadilo ale teraz mi to neprekaza ked mi menej typuju 😀

ervenka
21. nov 2014

@cestovatelkaandrea moj Mikulas uz prisiel, chrumkave, vonave, taka mila krabicka. Len teraz musim pre MM kupit speci Coldplay...

cestovatelkaandrea
21. nov 2014

@ervenka nie ze si to hned dnes pustis....pekne pockat az do 5.12!!!!!
Coldaplay je tiez super. Hlavne jedna osoba z nich 😀

ervenka
21. nov 2014

@cestovatelkaandrea Chris Martin? A teda slavnostne a verejne slubujem, ze vydrzim... 😉

cestovatelkaandrea
21. nov 2014

@ervenka Aleeee, ako si to uhadla... ja toho chlapa jednoducho zeriem 😀 🤐 😎

ervenka
21. nov 2014

@cestovatelkaandrea no mne sa paci aj ten tmavovlasy gitarista, aj bubenik ma svoje caro. A vlastne vsetci su schopni, hlavne, ked sa usmeju.
To v DM su ulohy rozdelene- Gahan je (s prepacenim za vyraz) sukan- rychlovka, s Goreom by sa dalo aj pokecat, Flechter je skor taky plysak... 😎 Reach out and touch DAVE....

jituska666
22. nov 2014

Ahojte mamičky , mozem sa k Vám pridať ? Volám sa Jitka a mam 1,5 mes babo. Bývam v Haagu . Na modrom koniku som nová . Uz keď sa tu bavíte o ročníku tak môj je 3/77

ervenka
22. nov 2014

http://www.omroepbrabant.nl/?news/220316592/Vad...[VIDEO].aspx a ze existuje spravodlivost...
Dobra sprava je, ze takto o mesiac sa budeme balit. jupi dupi. Len sopky musia spat a sneh musi pockat do 24.12.

ikke
23. nov 2014

zenusky fejsbukove, toto poznate?
https://www.facebook.com/groups/346792085416309/
😉

rybca
23. nov 2014

@ikke ano, uz som tam davno, aj kurz som absolvovala, este mam par lekcii dorobit, bo mi do toho 1. trimester dosiel..🙂

vever1
23. nov 2014

@ikke nepoznam 😝
@rybca to co tam za kurz robis? 😀

@jituska666 vitaj u nas 😀 a ked uz si o tom rocnku zacala a ty si aky rocnik? 😀

rybca
23. nov 2014

@vever1 online kurz, ale to vam, vydatym za holandanov, alebo pracujucich v holandskom zamestnani netreba..🙂))

leonii
24. nov 2014

@ikke Díky pridala som sa uvidíme 😀

vever1
24. nov 2014

@rybca haha dakujem. ja som robial kurz NT2 so statnicou ked som prisla v 2003 do NL. ale aj po tolkych rokoch prides na to ze niektore slovicka nepoznas 😝 😀

cestovatelkaandrea
24. nov 2014

@ikke a pre nefejsbukove mas nieco? ja tam nie som a ani diva svina ma na fejs nedostane 😀