• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

27. marca 2017 
@leonii ty byvas blizke tety ikke nie? no musime urobit prieskum aby sme to nemali moc daleko vsetky.
16. jan 2015 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka ale ja do AH nechodim :confounded: popozeram kde by sa dalo este ist ked budem cez vikend doma.
Inak si fandis, ze ty moji davja duracelkovia rychlo zaspia.
16. jan 2015 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea ved ty nemusis do AH. Staci ked 2 chodia a budu zbierat....
16. jan 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka super, len fakt neviem ci tam manzela ukecam ist... sama s deckami si netrufam...
16. jan 2015 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea jj sme celkom blízko (18km) :grinning: Ako ideálne by bolo také niečo ako je herňa v Zutphene,vstupne cca 7€.
16. jan 2015 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom ballorig alebo nejake velke ihrisko minimalne nieco ako u nas http://www.dierensespeeltuin.com/ :grinning:
16. jan 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No ten efteling neni zly napad,len.sa.mi este.jedna.o to.da sa.tam niekde.nakojit???
16. jan 2015 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke jej to je pekne a to sa deckám ľúbilo :grinning:
16. jan 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Alebo nieco take aby som tam mohla aj kojit.. ;)
16. jan 2015 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka nad kolko sa musi spravit nakup??? My tam chodievame
16. jan 2015 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A teda bereme aj muzikov,ci???
16. jan 2015 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke no to sa mi paci :grinning: take nieco som mala na mysli.
16. jan 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 ja bez muza nejdem :sunglasses: sama s dvoma certami nejdem nikam, iba ak na dovolenku na SR :grinning:
16. jan 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@palinkova87 pfuuu- myslim,ze 10e=jedna nalepka, ale pockaj pekne do jari, potom bude akcia... :wink:
16. jan 2015 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Alebo by sme to mohli spachat teraz vo februari...kym sa vsetcia pomestime do auta haha
16. jan 2015 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 no u mna to vo february bohuzial nepojde. kazdy vikend mame vyblokovany. a cez tyzden robim kazdy den.
16. jan 2015 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea Jaaj... tak,ale potom niekde take.miestecko kde by som mohla kojit...bo to.vyzera,ze pojdem vlakom
16. jan 2015 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 neboj nieco pre teba vymyslime :wink:
16. jan 2015 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea aj povarujes hihi
16. jan 2015 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, bez chlapov by to nemalo vyznam, aspon ja by som sa neuvolnila pri deckach, takze z kecania by nebolo nic. Dalsia vec, ze skutocne Efteling pre nas viacdetnych a zijucich z jedneho platu je dost zaberak na penazenku. Dalej by som poprosila, ked budete planovat, brat ohlad hlavne na tie najmensie deti, nech dlho necestuju, cize spravit prienik medzi Ervenkou, Palinkovou a mnou..:slight_smile: Prijala by som blizsie ku mne, kedze budem rodit najneskor a este aj CS....:slight_smile: Palinkova, na kojenie predsa staci stolicka a nejaky zastrceny kut..:slight_smile:
16. jan 2015 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea Mato zajtra ide na noc ku skautom, co sme spominali. Som zvedava ako to dopadne, uz druhu noc spi na nafukovacke a v spacaku, ale zakazdym skoncil u nas v posteli, tak som zvedava kde tam bude bludit a hladat nas..:slight_smile:
16. jan 2015 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hentake ihriska ako som dala link byvaju casto aj vo vakantieparkoch, len tam je v juli riziko, ze budu len pre hosti v parku. tak hladajme velke ihrisko, v pripade dazdiveho juna/jula je ballorig idealny, ten je myslim "na kazdom rohu" :wink: :grinning:
16. jan 2015 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke To aj mna napadlo že to musí byť také, že ked bude pršať že to nemusíme prekladať. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: MM je už oboznámený,neviem či bude mať voľno ale tak veríme že hej :slight_smile:
16. jan 2015 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
baby, a robi niektory z vasich muzov aj v sobotu?
16. jan 2015 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke moj len obcas... Preco?
16. jan 2015 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka ze ci sa da to stretko naplanovat na hociktoru sobotu...
17. jan 2015 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeej tu sa planuje stretko. Aj ja chceeeeeeeeeem :grinning:
17. jan 2015 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke ale ze este pockajte damy, len v piatok som bola za arboartsom. V utorok zase pokec s tym nasim tutuuuuut teamcoachom+ oblastnym managerom... Stale ma postnl nechce pustit z chapadiel, ale uz som mimo aktivnej sluzby. :wink:
17. jan 2015 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke No môj je napr. dnes práci,lebo toho maju veľa ale niekedy nevie ani v piatok ráno čo pôjde v sobotu do práce :unamused: Ale tak aj sobota by vyhovovala :grinning:
17. jan 2015 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako ja by som bola za stretko určite v letných alebo teda v jarných mesiacoch lebo ak by som šla vlakom tak by bolo určite lepšie v teple ako v zime :grinning:.
17. jan 2015 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok