• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

21. júla 2017 
@leonii a oddychnem si cca 16 tyzdnov, potom supito presto pracu hladat... :grinning:
20. jan 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka no tak asi to aj ja risknem,len ja nemám zatváracie lebo ja som si len sama šila,ale asi to budem musieť dorobiť. Ako ten krátky čas z babatkom ti nezávidim,ja som mala to štastie že som bola zo všetkými doma 3r. aj ked brala by som tak o rok menej :slight_smile: Je to škoda mohol to byť aspoň rok,ale čo už ked tu to tak funguje :unamused:
20. jan 2015 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii jaaaaj, tak ked mas otvorene, to zase nie. Ale ved v xenoxe, zeemanovi, pobcas aj v Kruidvate kupis za par eur pevne obojstranne uzatvoritelne bike tazky...
20. jan 2015 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka pod ku nam, ked sa ti zda lacno... u nas su standardne drahe domy. taky ako ukazala leoni u nas kupis od 210 tacov. ale take stare supy, kde nechce nikto byvat iba cudzinci a pristahovalci tak take stoja okolo 155tacov. ale tam by ma byvat nedostal nikto.
20. jan 2015 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii mne zatial nikto nikdy nic neukradol. normalne to tam nechavam, len velmi drahe veci beriem so sebou.
20. jan 2015 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii u nas v dedine nechavam v taskach, ale zas u nas mi (klopklopklop) neukradli ani nezamknuty bicykel pred albertheinou, dokonca ani 24h nezamknuty bakfiets u nas za domom. v zutphene by som v taskach nechala mozno tak jedlo a lacne oblecenie, v arnheme ani to nie... :sweat_smile:
20. jan 2015 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea tu je to este drahsie a o vilovej stvrti ani nehovorim... Tak ale asi vedie Wassenaar.
20. jan 2015 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka to fakt, ja som si myslela, ze im sibe len tu :grinning: taka mala diera a ceny ako keby som zila v A'dame
20. jan 2015 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka Pôjdem kuk do mesta vo štvrtok tak popozerám že či nejaké pekné nájdem :grinning:
20. jan 2015 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke Ono prvý mesiac som baik vôbec nezamykala,lebo mi nešiel zámok a nikto ho nečorkol,ale ja mám takú starú rachotiku neviem kto by ju chcel :grinning:
20. jan 2015 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii na suciastky... :wink: vacsinou ku jari su pekne akcie na bike veci. Ozaj, chod aj do blokkeru. Mozno aj tam nieco najdes. (teraz je poncho za 75cent, ale poncho na bike by som teda nechcela. zaduje a ti poletis ako Majka z gurunu
20. jan 2015 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka No to jedine len na to asi :grinning: :grinning:
20. jan 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka že Majka z gurunu,sa smejem,lebo ako decko ma podľa nej strihali :grinning: Ale pončo mám,lebo som bola v meste a si predstav,že zasa pršalo a ja som už bola kompletka mokrá :frowning2: Ja by som potrebovala to miny autíčko čo som videla minule na ciklistickom som sa nom fest ušitevala :grinning: :grinning: Teda až na tú cenu :grinning:
20. jan 2015 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dneska.sme.tam volali.. ucitelka nebola schopna ani prist k telefonu,co hocikedy bola.... a ze v ich skole sa.taje nieco nedeje... co ju Pali vyviedol z omylu,ze.on videl na vlastne oci,ze to sa take.deje....secretarka nepovedala na to nic...povedal jej..este raz s tym pride moj syn domov, tak akomzite sa dava stretnutie...
a dnes mi Tobi pride s tym,ze do skoly chodia zdrave deti.. ja som si neni vedoma toho,ze.moj syn neni zdravy
20. jan 2015 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leonii cartoy max. 40km/hod? :grinning: male uzke, sama nadvyhnes a ides aj po chodniku (pokial ta nikto nevidi..)
20. jan 2015 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka No neviem čo to bolo ale bolo to pre jedného človeka a mi to prišlo ako ten dôchodcovský vozík,len mal plechy ako klasika auto. Bolo to bomba :grinning: Som povedala mm že také chcééééééééééééééééém
20. jan 2015 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 z toho co pises, je jasne, ze ho ucitelka udrela. takze v tomto pripade by som to len na telefon nenechala. jednoducho stretnutie a zapis aby sa take nieco neopakovalo. asi som moc tvrda ale ja by som to riesila tak.
a este take komentare ci je dieta zdrave alebo nie, to by som s nimi riesila tiez.
20. jan 2015 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea ja si tiez nedam po nose brnkat.... Sice ma to pri postnl stoji miesto, ale aspon som povedala vsetko a do oci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co sa tyka deti, na co je asi tak skol. inspekcia?
20. jan 2015 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka myslis,ze.tam to.mame riesit?
20. jan 2015 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke moj ma zhruba kazdy druhy tyzden extradienst, cize musi byt v pohotovosti blizko domu, aby mohol co najskor vyrazit do prace keby volali, alebo potom blizko prace..:slight_smile: do je pri Brede...:slight_smile:
20. jan 2015 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@palinkova87 a co to je presne za skola? lebo vsak v takychto specialnych skolach musia mat aj specialne vzdelanie a take veci ako ze udrie dieta to je neakceptovatelne. to ste aj videli ze oni deti biju? ci ako sa k nim spravaju? :confused: ja chodim so svenom na terapie do lijparku, neviem ci si o nom pocula a tam maju aj skolu pre deti ktore su postihnute alebo maju silny autizmus a ine poruchy. ale tak si to veru neviem predstavit zeby sa nejak zle spravali k tym detom. ja by som najskor isla za riaditelkou a proste tej by som pohrozila ze ak sa to enzmeni tak podniknete vysie kroky cize inspekciu. ale tam asi budem musiet mat konkretne dokazy.
20. jan 2015 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea hihihi no tu je to este drahsie ako ti uz aj ervenka napisala. tu ej vela priemyslu takze k tomu su aj ceny postavene a aj mi byvame v drahej dedine a okolo nas su este snobskejsie ako nasa. Ale v meste su domy lacnejsie. Ono vseobecne v Nl su ceny vysie na dedinach v okoli vacsich miest alebo regionu kde je vela roboty. napriklad na severe NL byva jedna znama a tam stoja domy twee onder een kap to co u nas v radovej zastavbe. a este su aj velke a maju velku zahradu kdezto tu mas mini domceky a zahrady nikde.
20. jan 2015 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 odpoviem protiotazkou- ty si myslis, ze sa nieco zmeni, ked budes len pisat na MK alebo tvoj manzel na FB o diskriminacii vasich deti? :wink:
21. jan 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 a navyse- mm ked kupoval dom, tak na jednom papieri je napisane, ze keby sa pretrhla hradza, mame tu vodu po clenky, ze vyssi stupen ochrany vody. Aj to pridava na cene. Pomaly uz aj kolko vtacikov rocne okaka strechu. :grinning:
21. jan 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@palinkova87 podla mna RIES :wink: v ziadnom pripade netreba ostat ticho alebo sa len telefonatom pohrozit. po mojej skusenosti so skolkami a skolami jednoducho riesit. keby sa tvoje dieta stazovalo v skole, ze si ho doma udrela, neboj sa co by vsetko skola podnikla proti tebe. (mne sa take nestalo ale moja kamoska si zazila pekny hurhaj z toho, ze jej dcera len tak v skole povedala, ze jej dala facku. A to len preto, lebo jej nechcela dovolit sa hrat na tablete. Tak si vymyslela takuto story) Tak ako sa skola dokaze nenormalne miesat do takychto veci, tak by si to nemala nechat aj ty.
21. jan 2015 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka skolska inspekcia je fajn len jednoducho to musi clovek potiahnut az tak, aby sa pripad rieisil a nie len mavnut rukou a pohrozit ucitelke. z mojej skusenosti taketo nieco nepomaha. presne ako pises, treba to riesit.
21. jan 2015 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 tak to budem ticho a nestazujem sa. viem ze na severe su brutal lacne domy a my ich mame drahe kvoli polohe k A'damu a kvoli tomu, ze ta nasa dierka je vychyrena rybarska dedina v NL. Tak asi preto. V susednom meste su domy lacnejsie. Aj sme mysleli, ze poriesime nieco tam ale cas na cestovanie a kriminalita v danom meste nas odradili.
21. jan 2015 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea uz som sem davala link,ze od 1.1.2015 sa VSETKY pisomne staznosti musia riesit+ podavatel dostane aj vyrozumenie... " If you tolerate this, then your children will be next"- nie je tak?
21. jan 2015 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka ja viem, ze si to sem davala a preto som Zuzke radila aby to riesili.
21. jan 2015 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka to niesu vsetky deti,ale.iba Tobino takto.dopadol... a ty.si.myslis,ze.my to neriesime???
21. jan 2015 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok