Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
5. mar 2015

@leonii viez ze by ma to neprekvapilo. casto vidim ludi pri -1 v sandalkach a pri +35 v cizmickach. takze uplne pohoda 😀

leonii
5. mar 2015

@cestovatelkaandrea ako ked poviem pravdu tak aj ja som videla. V lete prefrčal okolo mna chlapik na baiku v zimnej bunde ešte aj kožušinka na kapucni a ja len v tričku a baba mala zimne čižmy a aj hrube ponožky v nich. 😎 😀 😎

ervenka
5. mar 2015

Ja sa uz smejem. Daaaaaaaag kocik... nieco sa zaseklo na boku a nejde uplne vysunut madlo (alebo ako to nazvat) a kocik sa neda ani poriadne zlozit. Uz ho mame 4 roky, takze zaruka nie je, a samotny spodok sa nepredava, do servisu= 40e s nejasnym vysledkom... MM povedal,ze sa v sobotu na to pozrie. Ako ho poznam, to bude zase GVD,k...t, a take tie vyberane NL slovicka a predpokladam,ze ku koncu pouzije kladivo.. Dalsia moznost je kupit novy- len toto je 3kombinacia. jaaaaaaaaj, tralalala. Life is goooooooooood.. 😎

leonii
5. mar 2015

@ervenka juj tak to je pech. Tak hádam to stihne pred pôrodom ☹ Hmmm ja milujem kočíky škoda, že si budem už len vnúčata kočíkovať 😉 😉

cestovatelkaandrea
6. mar 2015

@ervenka aj my sme museli po Damcovi kocik vyhodit a kupit na Kilca novy. zo zasady nekupuejm drahe, lebo aj tak vsetky letia po jednom dietati casto ved vies kam. Takze som kupila vzdy kocar s kombinaciou na sportovu buginu za cca 150 euri a potom mi to nebolo luto to poslat ved vies kam.

rybca
6. mar 2015

@ervenka tak hadam to opravi...🙂

@cestovatelkaandrea my mame nastastie uz od Matyasa ten isty kocik a stale je skoro ako novy, az na par skrabancov, ale tomu sa clovek nevyhne...🙂

ervenka
6. mar 2015

MM rano povedal, ze sa tesi, ako zase bude opravovoat stylom Armagedon.... Rusia/ USA all made in Thailand. BUM BUM BUM.

ikke
6. mar 2015

my sme mali jeden kocik na obe deti a este sa v nom pol roka vozil aj synovec 😅 teutonia za 150 evri z marktplaatsu a este sme ju aj predali za tusim 60 ci 70 euro 😀 co sa kocikov tyka, marktplaats veeeeelmi odporucam 😉

ervenka
6. mar 2015

@ikke My mame tento- http://www.vanastenbabysuperstore.nl/cabino-xcu... ale v striebornej. Vsetko sme vyuzili, vratane kamping bedtje.

cestovatelkaandrea
6. mar 2015

@ervenka tuto haraburdu mame aj my (teda mali sme), ibaze bez postielky a baby sedacky. cisto iba vanicka a potom prerobenie na sportak. vypredavali ho v jednom baby obchode u nas, lebo rusili predajnu. tak sme ho kupili . po pol roku na tej haraburde prestali fungovat brzdy na kolesa. potom sa doooo... rucka na kocari a neslo nastavovat poriadne vysku pre manzela alebo pre mna. a nakoniec ma zabilo skladanie kocara na sportakovej verzii. ked sa nedal kocar normalne zlozit do auta, skoro ma porazilo. letel ako smradlava handra prec ked Kilco trocha podrastol a ja sa najviac tesim obycajnemu golfacu z Kruidvatu za 20 euri.
dufam, ze uz kocar nebudem musiet kupovat, lebo potom budem fungovat uz iba na satke a nosici 🤐 😅

ervenka
6. mar 2015

@cestovatelkaandrea no doteraz bolo vsetko oki... Ale uvidime, ako to mm napravi.

cestovatelkaandrea
6. mar 2015

@ervenka my sme mali asi smolu a mali sme asi kus vyrobeny v pondelok rano 😀 ale inak sa mi lubilo na tom kocari, ze vanicka bola fajn velka a bugina vyzerala dost pohodlna pre deti.

ervenka
6. mar 2015

@cestovatelkaandrea ono to aj je pohodlne. Daniel sa rad vozi a ani Emma sa v stredu nestazovala. 😉

cestovatelkaandrea
9. mar 2015

tak co drndule ako ste vikendovali?
@rybca svetrik vytiahnuty? ja som mala vcera tenky kabatik na dunach a dala som si prvu a poslednu soft ijs tento rok 😝

@ervenka ako dopadla oprava kocara? kupujete novy alebo sa podarilo opravit stary?

@leonii kocka ako? dufam, ze stale pravidelne dupes do pedalov?

cestovatelkaandrea
9. mar 2015

@palinkova87 Zuzka podaj hlasenie, ci si este kinderko 2v1 alebo to pride az zajtra na 100%?

palinkova87
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea hlasim kinderkooo🙂 zajtra je to tu na 100% budem davat hlasenie z nemocky hah 😀

cestovatelkaandrea
9. mar 2015

@palinkova87 joooj, super, ze uz zajtra. tak to rychlo ubehlo 😎 😉

palinkova87
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea veru rychlo... ja len dufam,ze budeme co najskor domka a nepotrapi ju zltacka tak dlho ako Lillinku

leonii
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea ahooooooooooooj víkend super,teplúčko, sme na našej miny záhradke makali 😀 😀 JJ makám práve čakám na decká že prídu zo školy a ja si dám hodku,lebo dnes mlada doma a sme okná umývali a poviem že tiež iná makačka hlavne ked je to na 2x aj po mladej ešte raz bolo treba umyť 😀 😀 Ved to poznáš malý "pomocníci" 😎 😎

cestovatelkaandrea
9. mar 2015

@palinkova87 no veru nemusela by. u nas ju mal iba Damco a to len miernu, tak som ho davala vo vanicku ku oknu, vraj slniecko pomaha. a po par dnoch to preslo. Kilian to nemal vobec.

palinkova87
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea nase deti to maju koli tym nasim skupinam...s Nicomsom sla na 5ty den domov a s Lillinkou az na 8mi... ale myslim si,ze tam to zalezi aj od vahy... Lebo Lilly bola drobnucka mala menej ako Nico

ervenka
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea no mm rozobral kocik- bez kladiva, bez GVD atd. Az som bola prekvapena. Zistil, ze sa uvolnilo lanko+ jedna matka je prec. Tak napisal email, ze podla neho je to opravitelne, ze co s tym... Teplo bolo veru cez vikend, Danielove celo este teplejsie. Asi chytit brusnu chripku. (mam podozrenie, ze chytil v nemocnici-svokra ma novy ramenny klb, tak sme boli pozriet), strajkoval- lahol si na zem a pekne poutieral dlazku. Aj sme ruky umyli ,ale asi boli potvory rychlejsie... Piatkova noc bola bleeeeh- doslova, v sobotu lepsie, vcera sme s nim boli von- lebo "Dede graag treinen kijken". VEcer dostal paracet., potom sa 3x zobudil. No a dnes zostal doma, ani logoped sa nekona, Vsetko by bolo uz oki, keby uchytkom nezjedol kusok syra. Podrazdilo mu to zaludok- zase pracka perie. A tak sa mame srandovne. MM aj povedal,ze by zostal doma a pomohol mi, ale maju zase novy projekt+ server im blbne...

cestovatelkaandrea
9. mar 2015

@ervenka oj tak to ste mali akcny vikend. skoda, ze bol Danko chory. Dnes mu je ako?

ervenka
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea celkom dobre, dakujem za opytanie, bez horucky. aj som mu pomohla postavit Thomasovu zeleznicu (mamaaaa, nezabudni na Cranky) ale ten syr mu nesadol... Zajtra tiez nepojde do PSZ. mozno v stredu. A ja by som si tak rada oddychla... Vecer bude mat MM sluzbu... 😉

rybca
9. mar 2015

@cestovatelkaandrea svetrik nie, ale jarnu bundu ano..🙂 sme boli vcera vo Waterloo a Bruseli..🙂 krasne bolo..🙂 osadka takto pospala cestou domov...

ervenka
9. mar 2015

@rybca sestra? Trosicku zavidim, ze chlapcek bol bez mrezi a aj mas foto z EU. NAs od tial hnali. SBSkar sa skaredo pozrel a ze dovi, dopo, foto z fotaku vymazat... 😉

rybca
9. mar 2015

@ervenka ano, sestra, zajtra uz ide domov...:( by ma piclo, keby sa nedalo kuknut a fotit, bo aj kvoli tomu sme tam sli..🙂 a teda peso sme sa nachodili dost..🙂

leonii
10. mar 2015

Baby je aj NL verzia rozprávky Soľ nad zlato? Ak áno ako sa píše alebo teda ako by ste ju preložili? Jajko píše referát a mm si nie je istý 😀 😎 😀 😎 😀 😎 Ďakovala 😀

leonii
10. mar 2015

@palinkova87 Prajem Ti dnes veľa síl a už sa teším na foto bambuľky 😀 😀

palinkova87
10. mar 2015

Nooo ja som uz tu🙂))