Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
11. mar 2015

@leonii hahaha, ja som uz dorodila... pravdepodobne 🤐

palinkova87
11. mar 2015

Hihi baby ja som len polozila mobil.. a sla ma pozriet a bum,ze uz som otvorena.. tak sup na 2x bola von🙂))) 😀

leonii
11. mar 2015

@palinkova87 No paráda 😉

leonii
11. mar 2015

@cestovatelkaandrea no tak ked je to len pravdepodobne tak je tu ešte nádej nie? 😉 😉

cestovatelkaandrea
12. mar 2015

@leonii radsej nie ako ano 🤐 🤐 🤐 😀 😀 😀

cestovatelkaandrea
12. mar 2015

@palinkova87 o takom rychlom porode, som vzdy snivala a realita bola vzdy ina 😉 ale super, aspon to bolo rychlo za tebou.

leonii
14. mar 2015

Babyyyy som kecala zo svokrou a mi vraví, že vezmú deti na 3 týždne na prázdniny a potom prídu oni k nám na 2 týždne 😀 😀 😀 😀 Už teraz uvažujem čo budem robiť tie 3 týždne 😀 😀 😀 Určite pôjdem do IKEI na celýýýýýýýýýýýýýý deň. Som sa musela podeliť o radosť aj ked viem, že mi budú chýbať ale zas viem, že im bude dobre,lebo u svokry býva a švagriná a tá ma 4 deti tak to bude radosti 😀 😀

ikke
14. mar 2015

@leonii nech pridu najprv oni k vam, potom sa mozes 3 tyzdne z toho zotavovat 😀

leonii
14. mar 2015

@ikke ako hlavne, že deti pôjdu na prázdniny na poradí mi nezáleží,lebo aj ked tu budu tak to bude veget,lebo svokra varí perfektne a svokor zas chodí rád z deckami na prechádzky takže to bude tiež oddychovka. len ja práve že svokru vynervujem,lebo ona má rada istý štýl upratovania a ja to flákam a ona by tak rada za mnou upratovala a prádlo napravovala až ju trhá,ale má smolu jej to nedovolím tak sa sále natahujeme 😀 😀 😀 😀

leonii
14. mar 2015

Baby nejaké tipy ako zábavne zabaliť sladkosti do školy pre 11-ročného? Som chcela dúhu alebo ruku ale že to nie je cool 😕 Mám na to cca 3 týždne tak nech mám čas hádam mi nejaké poradíte 😀

ikke
14. mar 2015

@leonii ake sladkosti? pozri pinterest
u nas sa nosi len nieco, co zjedia priamo v skole, ziadne balicky 😅
napr. toto by nebolo dost cool?
https://www.pinterest.com/pin/60235713741566651/
https://www.pinterest.com/pin/298856125246432385/
https://www.pinterest.com/search/pins/?q=kinder...
alebo nieco s legom alebo mozno aj minions?

leonii
14. mar 2015

@ikke Jééj to prvé je super,ukážem to Jajkovi. Ja som na Pintereste hľadala,len asi som nedala správne slová tak mi nič moc nenašlo. No aj tu jedia v škole ale podľa toho čo decka vravia tak su strašne kreatívny a tak Jajko nechce zaostať v tomto.Teraz fičí na Minecrafte či jak sa to píše 😀 A to ani nevravím, že v tejto téme chce oslavu a ani on sám nevie čo chce robiť (teda okrem peintbalu ale banku som zatiaľ nevykradla) tak to je zas dilema na každý deň,lebo nejaké púštanie balonov,alebo kreativna tvorba to nie je to pravé 😠

ervenka
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea dobra vec sa podarila. MM opravil kocik. Teraz sa da zlozit, vytiahnut rucka. cena opravy- 75centov- u opravara bicyklov. Kupil mini hmozdinku, pozrel, zasunul, vyskusal a bolo. A bez nadavania 😉 Jupi, ze sa to dalo opravit a nemusime kupovat novy kocik. 😀

ervenka
15. mar 2015

@leonii Narodnym zenskym sportom je na SVK upratovanie. Najlepsie kazdu sobotu+ kazde rocne obdobie si treba uctit upratovanim+ velke sviatky tiez upratovanie. Radsej pojdem na vilet.... 😉

leonii
15. mar 2015

@ikke Ako klobúk dole ja chodím na Pinterest denne a zadala som hocijaké slová ale toto mi nenašlo. Mladý je nadšený a ja tiež. Vďaka 😀 😀 😀

leonii
15. mar 2015

@ervenka Ako ja tiež radšej idem do mesta ako by som mala upratovať,ale svokruša stále, že čo ked niekto príde 😝 😝 No ako na sk aj dakto príst mohol ale tu v NL taka prepadovka nehrozí 😀 (Aj ked sme sa nastahovali tak došla neohlasnene nejaka pani asi zo socialky či odkiaľ a sa o Melku zaujímala ) MM má tiež toho upratovania ako dieta dosť takže to fláka tak ako ja 🙂 😉 🙂 a ani sviatky neprežíva tak stresujúco. Naše prvé vianoce čo sme boli sami sme si v Tescu kúpili šalát,koláče a rybie prsty a to bola pohodička. Svokra len oči prevracala 🙂 😉

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@ervenka ja som potom z inej krajiny, lebo ja a upratovanie sa nemame moc v laske 😀 uz len prist na to, ze ktora to je krajina, ze?

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@ikke
@leonii baby kukuk, co som piekla vcera vecer pre drobca, aby mal co v kostole predavat 😀

ikke
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea my mame prave v rure bananove muffiny od nigelly 😀
co su to za spagety na vrchu tych potvoriek? 😅

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@ikke to som normalne narezala fondant na take rezance a len s lepila na mufinky.

ervenka
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea to si mala vramci ozdravovacej terapie? Chora a este aj pecie... cccc 😀

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@ervenka si to uhadla presne 😀

leonii
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea No jaké chutné 😀 😀 Hned by som si dala. Ja som dnes mala Adamkovho kamaráta tak som piekla klasika perník, že či bude chutiť a vraj bol dobrý aj jeho otec to tvrdil, takže môžem v škole piecť. Ja som inak na ozdobovanie ľavá min.roku som piekla dinosaura a Jajko že jaká pekná korytnačka 😠 😠 No tak uvidíme že či toho roku torta Minecraft bude k poznaniu 😀 A jaká bola za ne cena či sa oplatí u Vás nakupovať 😀 😀

leonii
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea No ak by som mala typnúť krajinu tak USA ked si vezmem tie relácie a bývaní čo tam robia a v každej kopa oblečenia po zemi a po krabiciach tak je mi zle a to ja zas nie som nejaká extra na tieto veci. Tak ich hádam neurážam ved česť výnimkám 😀 😀 😀 😀

ervenka
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea ehm a ze preco sa da na zehlicke para nastavit? Aby sa chore zeny mohli aktivne naparovat. 😝

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@leonii to ja neviem, platilo sa dobrovolne, lebo sa zbierali peniaze na Sri Lanku pre deti. Takze kazdy dal, kolko chcel. Ale mali uspech, Damco ich rychlo vypredal. Ja som na omsi dnes nebola, lebo Kilian ma kiahne, tak som s nim bola doma, kedze ich ma este len treti den.

cestovatelkaandrea
15. mar 2015

@leonii
@ervenka ako baby ja upratovanie nemam rada, ale robim, to aby ste si nemysleli, ze u nas kopec bordelu 😀 @rybca vam moze potvrdit 😀 😀 😀
a zehlenie je jedina cinnost, ktora ma okrem varenia mimoriadne bavi 😅 asi nie som normalna, ze 🤐 😅

leonii
15. mar 2015

@cestovatelkaandrea Aha tak to je hlavné že chutili a že to bolo na dobú vec.Juj kiahne tak to Ti nezávidím,chalani ich už mali hned za sebou jak z učebnice mladá ešte nie a ja by som to už mala rada za sebou. Prajem skoré uzdravenie 😉 P:S: Nepošleš aj nám tých kiahní 😀

leonii
15. mar 2015

No tak dnes úspešný deň. MM opravil mikrovlnku len sme jej museli nájsť iné miesto a aj laptop rozobral na márne kúsky ale ideeeeeeeeeeeee tak hádam už nebude vymýšľať. Len jedna šrúbka sa stratila,ale že tá nie je podstatná 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀