Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

leonii
31. mar 2015

Babyyyyyyyyyyyy musím sa pochváliť, našla som si brigádu,síce len roznos letákov v nedeľu,ale aj tak som heppy 😀 😀 😀 😀 😀

ervenka
31. mar 2015

@leonii uz len krok a bude z teba postarka. 😀

leonii
31. mar 2015

Baby čo su tieto skratky? IBAN nummer: a BSN-nummer?

leonii
31. mar 2015

@ervenka No tak ako príprava je to ok nie? Len teraz musím vedieť kto chce a kto nie tie letáky aby som sa nepomýlila 😀 😀

ikke
31. mar 2015

@leonii IBAN je cislo uctu, holandske ucty zacinaju NL...... BSN je burgers service nummer - obdoba nasho rodneho cisla, akurat sa z neho neda vycitat, kedy si sa narodila 😉

ervenka
31. mar 2015

@leonii nalepky na schrankach- geen reklame, myslim ze su cervene alebo oranzove. Casom budes vediet automaticky kde ist a kde nie. 😉

cestovatelkaandrea
31. mar 2015

@leonii super aspon budes mas na nakupovacie dni potom 😀 😀 😀

leonii
31. mar 2015

@cestovatelkaandrea juj ved ani nevrav, práve som si pozrela nákupne maniačky a už by som niekde šla 😢 😢 Teraz ma napadlo, že tu v NL je asi skôr trend tie male obchodíky v centre a asi nie moc tie obchodné centrá ako na sk. Teda aspoň čo som bola v tých pár mestách tak odkedy som tu tak som v žiadnom nebola teda ak rátam Doetinchem,alebo Zutphen. Je mi jasné, že v takom Amsterdame určite sú.

madge5
31. mar 2015

@vever1 Dakujem

ervenka
31. mar 2015

Dostali sme list z gemeente, ze bude chodit kontrola a budu pozerat do kontainerov, ci dobre triedime odpad... Dobry zasah do sukromia. A mm hned ze, s kazkou "porciou" supiek od zemiakov, zeleniny treba chodit do kontainera.. Uz ho vidim, ako ON bude chodit, ked bude nuteny varit. Keby radsej gemeente zabezpecilo orezavanie stromov na cas. Taka slaha a konar mi spadol do kocika na ceste domov z PSZ. Keby v nom sedel drobec asi by mu zasivali hlavu... 😠
@leonii este ma napadlo, ze moze byt aj nalepka na schranke "geen ongeadreseerde post".

leonii
31. mar 2015

@ervenka Tak ešte že Vás upozornili a nechodia len tak ja keby že o tom neviem tak nikoho nepustím a v panike volám mm. Ja bio poctivo triedim a nechodím z každou šupkou,ale mám malý kôš za dverami a potom posielam deti 😀 😀 Tvoje dorastú a si ich aj ty vycvičíš 😀 😀 😎 😎 😎 A čo znamená tá nálepka lebo ujo Googl dajak divne preložil 😀 😀 Viem, že su nálepky,že žiadne letáky, potom že letáky nie,ale regionálne noviny ano.

ervenka
31. mar 2015

@leonii ziadna neosobna posta= ziadna posta, ak nie je napisane tvoje meno. UZ som videla aj svojpomocne nalepky tipu "vsetko mame, vsetko si sami zariadime, reklamu nepotrebujeme".... 😀
Kontrola kontainerov nechodi domov, oni chodia pozerat do kontainerov, ked su na ulici v den, ked chodia smetiari. Tak mozu na jeden sup viacero skontrolovat.

ervenka
31. mar 2015

@leonii tu mas vsetky nalepky- https://www.google.nl/search?q=geen+reclame+sti...
A keby nahodou sa ti podarilo dat tam, kde nemas, tak zazvonis ospravedlnis sa a bude po probleme... 😉

leonii
31. mar 2015

@ervenka Jéj díkes,popozerám,nech ma žiadna neprekvapí 😀 😀 Aha,ja že budu chodiť po domoch 😎 😎 Ako nechcela by som byť tá čo ich kontroluje 😖 😖

ervenka
31. mar 2015

Chcete niektora byvat v susedstve mojej svokry? 😀 Nech sa paci.... http://www.funda.nl/koop/moergestel/huis-480120...
Az mi brucho stvrdlo, ked mi to mm ukazoval, ze pozri aka pekna kupelna, chces? A ja,ze noooo pekna a kde to? Broekzijde 6. Tfuj potvora. 😎

leonii
1. apr 2015

@ervenka Akože dom je celkom ok aj ked ja dlažbu v dome nemusím a duplom, nie čiernu,ale fakt bývať vedľa svokry to by musel byť plác z vodnou ohradou dookola ( a to ja zo svokrou dobre vychádzam ) 😀 😀 😀

ervenka
1. apr 2015

Tak ani dnes nic, stale 2v1. Ditko nedopraje ani tu srandu, ze 1. aprila obvolame rodinu,ze sa ditko skutocne narodilo. To by bolo rozmyslania a kotrolovania... ach jo.. 😎 😀

ikke
1. apr 2015

@ervenka obvolajte, ze sa narodili dve 😀 este mate necele 3h na dobry vtip 😅

@leonii v sobotu ideme k vam do dediny hladat vajcia, tak sa nezlakni, ak ma u vas uvidis 😉 😀

ervenka
1. apr 2015

@ikke no to zase nieeee... co keby to niekto zobral vazne-moj brat ma dvojicky. 😉

leonii
2. apr 2015

@ikke Ježiš a ja nebudem domaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ☹ V piatok ideme ku svokre koxo,joj sme mohli dať kafe ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ A čo že je to za akcia?

cestovatelkaandrea
2. apr 2015

Zeny moje krasne, davam do pozornosti:
14.6. idem bezat moj prvy beh cez prekazdky vo Venle. Takze ten kto ma chut a cas sa tam ist pozriet, nech sa paci. V ciely si ma mozete vyfotit, ked budem spinava ako prasa.
Ide bezat aj synator starsi detsku trasu a ku mne sa pridava moj manzel. Takze spolu tych 6.5km hadam odbehneme v pohode.
Kuk link: http://obstakels.com/obstaclerun/venlo-stormt-2...

ikke
2. apr 2015

@leonii to ideme cez nasich kamaratov, z ich kostola akcia

leonii
2. apr 2015

@ikke juj fakt škoda 😒 sa mohli decka pohrať 😀 😀

ikke
2. apr 2015

@leonii niekedy inokedy 😉 mozno cez majove prazdniny? tvoje decka mozu dat mojim lekciu slovenciny 😀

leonii
3. apr 2015

@ikke Hej jasné 😀 😀 😀 Mi máme prázdniny od 4-15.5. Neviem či aj u Vás je to rovnako 😎

cestovatelkaandrea
3. apr 2015

@leonii nas cvirik uz zacina v piatok 1.5. a potom dovtedy ako aj vy.

leonii
3. apr 2015

@cestovatelkaandrea No mlada si to predlži ešte o pondelok po prázdninách majú najmenšie deti voľno takže sa to vyrovná s tvojím 😀 😀

ikke
3. apr 2015

@leonii ano, 2. - 17. maja, aj vikend sa pocita 😀 😉

rybca
3. apr 2015

Dievcata, tak uz mame 3,2 kg, za posledne 2 tyzdne pribrala 0,5 kila, do porodu mame cca 4 tyzdne, tie pocty ma strasia..🙂

my mame prazdniny od 27. 4.

ervenka
6. apr 2015

Maminky, zistila som,ze nemam spaarkaart AH efteling. Mam 2 bodiky. Takze ktora mate neuplnu karticku a chcete sa jej zbavit, pripadne, ktorej chybaju este 2 body?
A inak, bububuuuuuu stale 2v1. VSETKO vyskusane, nic nezabera, vyzera to na oxitocin. 😝