• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

20. marca 2017 
@leonii ty mi neuveris ale ja som chytavala ryby na SR :grinning: no a tu v NL je to udajne, tak, ze si na gemeente kupis celorocne povolenie. sa mi zda za 8 euri ale ryby domov neberies. chytas ich len pre zabavu. takze odporucam smer gemeente a tam sa popytat.
30. jún 2015 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea jéj díkes,no uverím Ti to aj ked tento "šport" moc nechápem,ale tak hlavne že sa mladý odlepí od PC, pôjde mm :grinning: :grinning: Sa poteší :sunglasses: :sunglasses: Ja ani domov ryby nechcem, mne stačia Pangasius z mrazáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. jún 2015 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea pytala som sa mm, velmi vahal, ale nakoniec, ze nie- kvoli pocasiu... KEby bolo max. do 30, este by sa dalo. Ale okolo 35 je privela. Laura chudatko lezi v kociku, nevie ako mal lezat. 3x/ den nove body ma. A to este mala dnes aj osteopata.
30. jún 2015 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka aj my asi ostaneme doma a budeme sa capat v bazeniku. 40 stupnov, je 40 stupnov.
30. jún 2015 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka akurat pozeram predpoved a v nedelu tam ma byt iba 28, to by mozno aj slo....
30. jún 2015 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea mne ukazuje Efteling nedela 29 stupnov. ale pokial nezaprsi v so v noci, vsetko bude vyhriate a od zeme bude teplo uz od rana. (nie prave super pre male deti)
1. júl 2015 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pretoze sa nam v dome vsetko kazi, a garaz patri ku domu, v pondelok upadlo nase auto do komy. PRebrala ho az nova baterka. :grinning: MM sa uz nepyta, ze co sa pokazilo, ale rovno na cenu opravy. A mimochodom, markizy stale nemame opravene. Tak aspon operiem zaclony+ zaves. Dufam,ze to pomoze. :wink:
1. júl 2015 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka Fúha ide Vám :frowning2: :unamused: :frowning2: :unamused:
1. júl 2015 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka OMG to mate sialene. stale nieco..
1. júl 2015 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea moja babka-jezibabka zo Zvolena by povedala,ze nam niekto nepraje. A ze by sme sa mali vsetci a) pretriet pocikanou plienkou b) vykupat v kupeli z ocisca.
1. júl 2015 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka alebo este mozte skusit uhlikovu vodu..:slight_smile: (vygoogli)
2. júl 2015 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poslusne hlasim, vcera sa nic mimoriadne nestalo, nepokazilo. :sunglasses:
3. júl 2015 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cestovatelkaandrea mm hovoril, ze jeho kolega psycho do husenkovych isiel do Eftelingu a cakal v den otvorenia v tomto pocasi 2apol hodky na Barona. Vcera bola cakacia doba 1h a pol. Droomvlug 90min. Tak sa pripravte. :wink:
3. júl 2015 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka ahoj nejdeme tento vikend. by ma tam v tych horucavach slahlo. a aj decka. na toho Barona nemusim ist za kazdu cenu. teraz tam ludia chodia a cakaju, lebo je to nove a kazdy to chce skusit. my tam pojdeme asi buducu sobotu, ked bude trosku chladnejsie (:grinning: 26 stupnov) hadam aj ti blazni, co tam idu kvoli baronovi uz budu mierne vyvozeni a nebude sa musiet tolko cakat.
3. júl 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby čo znamená ked je na schránke napísané A.U.B.? :sunglasses: :sunglasses: Inak som zistila,že roznášanie letákov je pre mňa ideálna práca,lebo môžem obzerať domy a záhradky (sem tam aj interier) a nie je to blbé :grinning: :grinning:
3. júl 2015 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@leonii aub- alstublieft= prosim, ked niekto nieco dava- tak "nech sa paci". Ak mas napisane na schranke "geen folders aub"=prosim, ziadne letaky.
level up a bude z teba postarka. :wink:
3. júl 2015 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka Joj díkes, snažím sa :grinning: Hlavne som nechcela aby bolo zle že by to neznamenalo, že nechcú noviny :grinning: :grinning: Inak poštárka bolo moje vysnívané povolanie ked som bola "malá" Ale taká dedinská ako u mojej babky kde sa všetci poznali a poštárka viacej prekecala ako spravila,no to v dnešnej dobe nie je možné :grinning: :grinning: Potom som ešte chcela byť knihovníčka aby som mohla čítať knihy v práci :grinning: :grinning:
3. júl 2015 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@leonii hej, to som pocula od sluzobne starych postarov, ze kedy davno pravadno (asi v praveku) bola doba, ked postari mali cas este aj kavu si vypit a pokecat v ramci pracovneho casu. Teraz si rada, ze si rada.aj ked ja som mala par ludi v mojej oblasti, ktori boli celkom aj mili- dokonca bol medzi nimi jeden cvicitel policajnych psov. a niektori boli vonku aj v moj posledny prac. den, tak sme sa "rozlucili". ale na druhej strane, ked je niekto sibi, tak to uz stoji za to. Preco je moja posta mokra? Lebo vonku leje. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2015 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ervenka No ono to ešte stále tak funguje napr. u mojej babky ale dedina ma asi len 500 obyvateľov. Poštárka si na obed ide domov a po obede ju nájdu už len doma a nikoho to netankuje lebo to tam tak funguje roky :grinning: :grinning: No fakt prečo som mala minule mokru poštu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale nie mňa iba prekvapilo, že v tom naj lejaku strkal poštu dovnútra, že nepočkal na kým to prejde,ale asi sa nemal kde schovať mi ho bolo fakt ľúto vtedy :cry: :confounded: :unamused:
3. júl 2015 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka o jej, druha sanca. sobota Efteling. ide s nami aj mamina. berem ju na vsetky husenkove drahy :grinning: :grinning: a to ju fakt lubim. ona husenkove miluje
6. júl 2015 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea tak odporucam nalacno! :grinning: mam sa spytat mm,ci ma chut ist do E,alebo chcete mat len rodinnu akciu?
6. júl 2015 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ervenka kludne sa spytaj. ja tetu Ervenku rada spoznam aj osobne :wink: ale asi to so mnou dlho tam nevydrzis, lebo budem behat od husenkovej, k husenkovej. inak ja mozem byt aj riadne nazrata, mne to nic nerobi :wink:
6. júl 2015 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cestovatelkaandrea ak pojdeme, tak sprookjes bos, carnaval festival, cesta vlakom, mozno aj slapaci vlacik, a zvysok podla toho kolko krat pojde Daniel na carnaval. Ja husenkove velmi nie, ale mm okomentoval napr. joris en draak- nuda. A baroon,ze no volny pad par metrov v rychlo 90km/hod- to uz moze byt nieco. Ako keby mu zivot so mnou nestacil. Adrenalin ajajjaaaaj.. :sunglasses:
6. júl 2015 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka jooj, tak to potom neviem, ci spolu budeme.... manzel bude behat s Kilcom po tych rozpravkovych vecickach a ja s Damcom aspon 2-3x na kazdu husenkovu: Aj joris en de draak- pre mna tiez nuda ale ako start ok; Vliegende hollander super do vody, python- to uz aj nieco zaskrka v bruchu hadam :grinning:; vogel Rok hadam nic moc pre mna, teda okrem zvukovych efektov, no a bobova draha hadam len tak, ze wiiiii... a baron no moze byt hadam v pohode, ze uz aj zaludok nadskoci. ale ak budem musiet vela cakat prdim na neho. Rada by som videla aj Droom vlucht, Fata Morganu, ten carnaval festival a spievajuce fontany vecer ked bude tma. Oj a skoro som zabudla na Piranu a Halve Maen. To musi byt tiez. No a do Spook Slot pojdem sama aby sa nahodou Damco neposral od strachu. Aj to 3D moze byt fajn.
6. júl 2015 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea ak vydrzis, tak isla by som s tebou do vila volta. Moja sestra po vyjdeni von sa spytala- a kde je teraz sever? :grinning: Na droom vlucht sa tiez vacsinou dost dlho caka. hodka je normalna. Len raz sme mali stastie, bolo len 15min, tak isla moja mama a potom aj ja. Ale to bolo davno, viem ze vtedy spal Daniel v kociku a strazili sme ho na striedacku. :wink:
6. júl 2015 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka no ja v tej vile mozem sediet aj cely den. pohoda. Damco tam chce ist tiez :grinning: :grinning: :grinning: no ak sa na droom vlucht tak dlho bude cakat hodim na to bobok a pojdem niekam inam.
7. júl 2015 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Boli sme dnes v CB- Danielove ocka funguju na 100%, Laura ma 59,2cm (presne +2cm) a vazi 5848g +700g. Dr sa trosku zhrozila, ze je len 4x den/170ml. Ze moze viac- 180/190ml. A mohla by aj 5x/den. Lenze mlada dama si to takto sama spravila, noc prespi celu a budit ju nebudem .Ona pomaly pije (aj pol hodku) Dr. len poznamenala (asi o mne uz pocula :sunglasses: ) ze ona s 4x./den nema problem, ale ked pride niekto iny, moze mi "vynadat", ze ditko ma jest castejsie. A moja odpoved bola- ze ako je tazko babo udrzat na diete, tiez bude protestovat v podobe grcania na prejedavanie. Laura dostava tolko jest, kolko ona sama chce. :wink: Keby bola hladna, tak ju nejakymi hrackami neutisim, hlad je hlad. Mimochodom, uz sa otaca z buska na chrbatik. na brusku sa pozera do siroka-daleka, a skusa sa pretocit z chrbatika na brusko. Zatial dosla "len" do lezania na boku a pleci.
Koniec dnesneho hlasenia.
PS: Ani vcera, ani dnes sa tu nic nepokazilo. (klop,klop) pevne verime, ze tento trend udrzime najblizsich 20rokov.
8. júl 2015 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ervenka Jéj super, malá je šikovná :grinning: Ako s tým jedením to je hrôza raz dávaš veľa raz málo :frowning2: Keby si bola taká tak naštuduješ kolko by mala podla tabuliek, povieš im to a je to ved ta nemajú ako kontrolovať, ked mala prospieva :grinning: To ako v porodnici ked som bola z Adamom tak som mala v noci vážiť a zapisovať no ja som kojila po ležiačky a bez nočného prebalovania s postele som sa kvôli tomu netrepala a tak som len odpisovala od susedy :grinning: :angry: :sunglasses: A všetko ok, malý priberal :grinning: :grinning: Za chvíľočku budeš maličkú po dome naháňať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
PS: Super,len tak ďalej :grinning:
8. júl 2015 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok