Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
17. máj 2016

@ervenka https://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B0002... ja mam taku ako je tam na obrazkoch.

ervenka
17. máj 2016

@cestovatelkaandrea dakujeeeeem, poviem mm. Dufam,ze bude ochotny ebay alebo amazon.. 😉

cestovatelkaandrea
18. máj 2016

@ervenka btw. Thomas land bol uplne super. Decka boli uplne hotove. Dam sem par fotiek aj do albumu aby si vedela asi ako to tam vyzera. Listky sa daju kupit online so super zlavami, cez ich stranku.

ervenka
23. máj 2016

@cestovatelkaandrea fotos budu kedy? 😀

cestovatelkaandrea
24. máj 2016

@ervenka chvilu pockaj zena moja.... zaludok strajkoval dva dni... mozno dnes vecer to ta dam a ak nie, tak zajtra poobede

ervenka
24. máj 2016

@cestovatelkaandrea zaludok strajkoval? ze by bola dovolenka v UK plodna? 😀

cestovatelkaandrea
24. máj 2016

@ervenka daj pokoj..... aj ked sa musim priznat, ze plodne dni vtedy boli....

ervenka
24. máj 2016

@cestovatelkaandrea vidis, vidis... februarovka 2017... 😀

cestovatelkaandrea
24. máj 2016

@ervenka hahahahaha..... to bola torta, ktoru som zjedla v nedelu. slahacka bola na hovno... aj svekre bolo zle od zaludka.... ziadne bejbicko....

ervenka
24. máj 2016

@cestovatelkaandrea co ty vies? 😉 ani vyssi vek nie je prekazkou. 😀

ervenka
28. máj 2016

ozaj, nezabudnite ze len do 5.6. si mozete zamenit karticky z AH za vstupenku do Eftelingu so zlavou...

rybca
30. máj 2016

@ervenka esteze pises..🙂

ervenka
30. máj 2016

@rybca takmer si zabudla? 😉

leonii
30. máj 2016

Baby to je tak ked si kupujem veci len podľa obrázku. Kúpila som si zmrzku,že karamelová. Dojdem domov a dajaka zvláštna chuť. Pozriem lepšie a to je slaný karamel. Fúúúúúj nič horšie som za posledné obdobie nejedla. Ani deti to nechcú 😀 ☹ 😀 😎

ervenka
30. máj 2016

@leonii hehe, prave si sa zoznamila so SALMIAKom. Raz som dostala take lizatko. Na vrchu celkom chutne, ale uplne v strede zmiesana sol+ caramel+ skorica. Dobre na opicu, ale v normalnom stave nejedle. ALebo mozno nieco pre tehotne. 😀

leonii
30. máj 2016

@ervenka Díkes asi ju nechám svokre,príde v lete 😀 😀

cocogogo
31. máj 2016

Ahojte, ja som tiez v holandsku a prave tehotna. Som v 7mom tyzdni buduci tyzden idem prvy krat k verlooskundige. Spannend dus 🙂 Inak byvam v Noord Holand. Niekto nablizku??

ajana1
31. máj 2016

@cocogogo a kde v noord holland? Aj ked my byvame vo flevoland

cocogogo
31. máj 2016

@ajana1 byvame v hilversume co je do flevolandu naskok. Najradsej tam mame Bataviu samozrejme 🙂 Ja mam uz jedno dieta ktore bude mat coskoro 10 rokov. Narodila sa mi tiez tu v hilversume, ale po tolkych rokoch si uz pridem ako prvorodicka 🙂 Tak nanovo zbieram info a pomenilo sa zatie roky uz naozaj plno veci.Predchvilou som dokonca nasla ze si viem prenajat echo domov na par dni a sledovat bebe kedy chcem.To je premna dost wouw.

ajana1
1. jún 2016

@cocogogo Tak ja v hilversume robim takze som tam 4 dni v tyzdni. 😉 Batavia je veru fajn aj ked je tu toho viac co sa da. Zas porod ako taky zostane asi vzdy rovnaky len vsetko okolo sa asi dost zmenilo. A zvlast ked je uz mimi na svete. To v obchodoch ta budu presviedcat ze bez urcitych veci to takmer neprezijes 😄 inak o tom echu som nevedela a to som rodila len pred dvoma rokmi

cocogogo
1. jún 2016

super a kde tu pracujes? Ja som mala prvy cisarsky, lebo mala bola stuitligging. Takze u mna sa mozno aj sposob porodu zmeni 🙂

ajana1
1. jún 2016

@cocogogo v Nike v Sportpatku. Uvidis ci nebudes musiet znova cisarakom ale nech uz akykolvek sposob zvolis hlavne aby si sa rychlo zotavila

cocogogo
1. jún 2016

znama firma, malej otec tam tiez robil ale to je uz roky dozadu. A este 2 slovakov som tam poznala Martin a Roland neviem vsak ci su este tam.
Ja som mala dokonca pri cisarskom cecha anesteziologa a spieval mi slovensku hymnu pri porode 🙂 Celkom sa do toho po tych rokoch aj tesim.

ajana1
1. jún 2016

@cocogogo Roland tam uz nerobi a Martina nepoznam ale tych slovakov je tam viac 😄 veru ja som mala tiez super porod. Aj som si svoju oblubenu hudbu pustila a tri hodky po porode som na vlastnych odkracala domov. Ja som v nemocnici nechcela ani za svet zostat aj ked sme mohli pockat do rana

cocogogo
1. jún 2016

@ajana1 ja by som skusila rodit aj doma, len mam teraz partnera slovaka a on otom zatial nechce ani pocut. 🙂 Ty si uz ako dlho v holandsku?

ajana1
1. jún 2016

@cocogogo 8 rokov co je aj dost. Inak ak sa nam podari mat druhe mimco tak ja rodim doma ak situacia dovoli. Fakt sa mi nechce trepat s kontrkciami do nemocnice. Predsa len doma je vacsia pohoda. Pri prvom som si to nevedela predstavit ale pri druhom to nechavam ako dost velku moznost

cocogogo
1. jún 2016

presne tak rozmyslam aj ja. Dufam ze si to este nejako presadim predsa len ide o moj porod.
Pokusate sa teraz o druhe? My sme sa dobre dlho snazili, nevedela som ze je to tak narocny proces otehotniet, ale nakoniec sa podarilo.

ajana1
1. jún 2016

@cocogogo ak sa to Tak da nazvat. Moj chlap by bol najradsej kebyze do pol roka po porode je dalsie ale u mna to muselo dozriet. A teraz by som aj uz pristala na dalsie ale akosi sa nedari. Ale zas leto ide a kto bude cele leto na sucho 😄

cocogogo
1. jún 2016

kolko mas rokov ak sa mozem spytat? ja budem mat az 10 rokov rozdiel a mna uz trochu hnal aj vek.