Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

indu
15. aug 2016

@nika218 no my máme ísť až október - november 2017

nika218
15. aug 2016

@indu tak to mate este kopec casu...

cestovatelkaandrea
16. aug 2016

@ervenka 😀 😀 😀 😀 😀 ze Titanic ja z teba umrem 😀 😀 😀 😀

ervenka
16. aug 2016

@cestovatelkaandrea ale nieeee. len neumri. Vies ako ja pozeram titanic? Najprv si dam Celuste a potom titanic. to je to spravne nunu.. 😀 😀 😀

ervenka
16. aug 2016

Ozaj, ze pozdravujem zo Slovenska. Duben stoji, Zilinska priehrada drzi... 😀

lubina
5. sep 2016

ahojte, je tu niekto z Hagu a okolia?? Hladam nejake kamosky "Slovenky", byvame v Rijswijku 🙂

jituska666
5. sep 2016

@lubina ahoj,ja byvam v haagu pri leywegu

ervenka
15. okt 2016

@cestovatelkaandrea 6.11. je premiera noveho filmu o Thomasovi. My samozrejme ideme. 😀 Ak je niekde pri vas obchod vanCranenbroek- maju tam nove vlaciky cca o 1.5e lacnejsie ako v inych obchodoch.

ikke
19. okt 2016

ahojte, mam dva zlavove kody na tefal panvice v Blokkeri, ak by ste niekto mali zaujem, dajte vediet. ja ich (asi) nevyuzijem 😉

leonii
19. okt 2016

Baby dá sa tu niekde lacno zohnať oblek pre chlapca vl. cca 134 a viac? Viem o HM a CA.

ajana1
19. okt 2016

@leonii skus primark

appletree
27. okt 2016

Ahojte, s manzelom sa stahujeme do Holandska do Haagu a vyberame zdravotnu poistovnu - vedeli by ste mi pls poradit podla coho vybrat pripadne, s ktorou mate dobre skusenosti? zatial rozmyslame OHRA ale nevieme. Dakujem 🙂

ajana1
28. okt 2016

@appletree najlepsie je pozriet s ktorou poistovnou ma zamestnavatel zmluvu podpisanu a za akych podmienok nakolko maju vacsinou lepsie moznosti za menej penazi

ervenka
28. okt 2016

@appletree ak vie manzel po holandsky, nech pozrie tuto webku: http://www.vergelijkzorgverzekering2017.com/ tam je siroky vyber.
My mame CZ.

kwr
28. okt 2016

Ahojte, neviem ci som uz do tejto skupiny pisala, s muzom byvame.uz asi 14 mesiacov blizko Haagu, prvy syn sa nam narodil tiez tu, teraz ma 13 mesiacov a druhy syn sa narodi za cca 10 tyzdnov🙂 manzel.pracuje a ja som doma s detmi a nasimi.dvoma psami🙂

kwr
30. okt 2016

@appletree ahoj, my mame poistovnu Cigna, medzinarodnu, z manzelovej prace a som s nou velmi spokojna, kedze na jeho.poistke som.aj ja aj nas syn a coskoro bude aj ten dalsi🙂 preplacaju myslim 90%ceny vykonov jedina nevyhoda je, ze musis.za vykon zaplatit a potom im.poslat fakturu na preplatenie, ale napriklad velke polozky, napr.moj oorod v nemocnici, posiela nemocnica priamo poistovni cize o starost menej. Takisto cestujem.domov pravidelne zubarke sukromnej, a bez problemov mi preplatili zatial vsetky ukony.

nika218
12. nov 2016

Ahojte baby, uz sa nam blizi termin do Nl Utrechtu. Viete mi poradit nejaku centralnu stranku kde su vsetky ponuky na prenajom bytov/domov v Nl teda jedna sa hlavne o Utrech. Naj keby bola v anglictine lebo chrochtat nevieme...🙂 vopred dakujem

kwr
12. nov 2016

@nika218 ahoj, funda.nl je najlepsia. Ked to otvoris v Chrome staci pravym.kliknut a dat Translate in English. Vela stastia🙂

ervenka
13. nov 2016

@nika218 myslela som si,ze budete byvat na zakladni v kasarnach. Ci to uz armada nezabezpecuje? Ci vy nie ste armadna rodinka? 😉

nika218
13. nov 2016

@ervenka sme armadna rodinka ale budeme v najomnom byte. V Utrechte nie je velka zakladna tak tam sa neda buvat teda ak si spravne pametam.

ervenka
13. nov 2016

@nika218 aha, oki. 😉

lubina
13. nov 2016

@kwr ahoj, a kde blizko Haagu? My byvame v Rijswijk 🙂 a uz som sa tu aj pytala ci byva niekto v Haagu alebo blizkom okoli? ze obcas na kavu 🙂 alebo len tak pokecat

lubina
13. nov 2016

@appletree AHoj, aj my byvame v Haagu, Rijswijk - tesne na "hranici" s Haagom. POistovnu mame Unive (Zorgzaam) a som spokojna...

kwr
13. nov 2016

@lubina ahoj, my byvame vo Wassenaar, v tej lacnejsej casti🙂

nika218
14. nov 2016

@kwr dakujem... 🙂

lubina
14. nov 2016

@kwr tam som bola iba raz zatial, ale je tam pekne. My byvame v "starom" Rijswijku, ale deti chodia do Montesorri skoly v Haagu...ale to ty este neriesis, kedze ako citam, syn je malicky 😉

leonii
16. nov 2016

Baby mám zlavový kupon 5€ z nákupu CA. Otázka daju sa tieto zľavy uplatniť aj na už zlavnené veci? Nech tam netrapošim, nevie niektorá? 😉

ervenka
17. nov 2016

@leonii pokial je to ze poukazka na 5e, tak ti plati. Aspon v Tilburgu mi kupon zobrali bez reci. 😉

leonii
17. nov 2016

@ervenka jj poukažka a mam dve tak pôjdem využiť, ďakujem 😀 😀

ikke
17. nov 2016

@leonii niekde to tam bude napisane... ak je tam ze m.u.v. afgeprijsde artikelen tak to neplati na zlavnene... a zvycajne je tam ze minimalne 25 euro nakup a da sa pouzit iba jedna pri jednom nakupe. ale nwmam teraz taky kupon, tak mozno je to inak. aha...ale uz si asi nakupila... 😉