• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

27. novembra 2016 
@nika218 no my máme ísť až október - november 2017
15. aug o 06:55  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v decembri 2014  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@indu tak to mate este kopec casu...
15. aug o 21:58  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ervenka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ze Titanic ja z teba umrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug o 09:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea ale nieeee. len neumri. Vies ako ja pozeram titanic? Najprv si dam Celuste a potom titanic. to je to spravne nunu.. :grinning: :grinning: :grinning:
16. aug o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ozaj, ze pozdravujem zo Slovenska. Duben stoji, Zilinska priehrada drzi... :grinning:
16. aug o 21:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
ahojte, je tu niekto z Hagu a okolia?? Hladam nejake kamosky "Slovenky", byvame v Rijswijku :slight_smile:
5. sep o 12:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubina ahoj,ja byvam v haagu pri leywegu
5. sep o 15:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea 6.11. je premiera noveho filmu o Thomasovi. My samozrejme ideme. :grinning: Ak je niekde pri vas obchod vanCranenbroek- maju tam nove vlaciky cca o 1.5e lacnejsie ako v inych obchodoch.
15. okt o 23:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte, mam dva zlavove kody na tefal panvice v Blokkeri, ak by ste niekto mali zaujem, dajte vediet. ja ich (asi) nevyuzijem :wink:
19. okt o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dá sa tu niekde lacno zohnať oblek pre chlapca vl. cca 134 a viac? Viem o HM a CA.
19. okt o 22:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leonii skus primark
19. okt o 22:19  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, s manzelom sa stahujeme do Holandska do Haagu a vyberame zdravotnu poistovnu - vedeli by ste mi pls poradit podla coho vybrat pripadne, s ktorou mate dobre skusenosti? zatial rozmyslame OHRA ale nevieme. Dakujem :slight_smile:
28. okt o 00:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@appletree najlepsie je pozriet s ktorou poistovnou ma zamestnavatel zmluvu podpisanu a za akych podmienok nakolko maju vacsinou lepsie moznosti za menej penazi
28. okt o 09:53  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@appletree ak vie manzel po holandsky, nech pozrie tuto webku: http://www.vergelijkzorgverzekering2017.com/ tam je siroky vyber.
My mame CZ.
28. okt o 21:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, neviem ci som uz do tejto skupiny pisala, s muzom byvame.uz asi 14 mesiacov blizko Haagu, prvy syn sa nam narodil tiez tu, teraz ma 13 mesiacov a druhy syn sa narodi za cca 10 tyzdnov:slight_smile: manzel.pracuje a ja som doma s detmi a nasimi.dvoma psami:slight_smile:
28. okt o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@appletree ahoj, my mame poistovnu Cigna, medzinarodnu, z manzelovej prace a som s nou velmi spokojna, kedze na jeho.poistke som.aj ja aj nas syn a coskoro bude aj ten dalsi:slight_smile: preplacaju myslim 90%ceny vykonov jedina nevyhoda je, ze musis.za vykon zaplatit a potom im.poslat fakturu na preplatenie, ale napriklad velke polozky, napr.moj oorod v nemocnici, posiela nemocnica priamo poistovni cize o starost menej. Takisto cestujem.domov pravidelne zubarke sukromnej, a bez problemov mi preplatili zatial vsetky ukony.
30. okt o 18:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte baby, uz sa nam blizi termin do Nl Utrechtu. Viete mi poradit nejaku centralnu stranku kde su vsetky ponuky na prenajom bytov/domov v Nl teda jedna sa hlavne o Utrech. Naj keby bola v anglictine lebo chrochtat nevieme...:slight_smile: vopred dakujem
12. nov o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika218 ahoj, funda.nl je najlepsia. Ked to otvoris v Chrome staci pravym.kliknut a dat Translate in English. Vela stastia:slight_smile:
12. nov o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika218 myslela som si,ze budete byvat na zakladni v kasarnach. Ci to uz armada nezabezpecuje? Ci vy nie ste armadna rodinka? :wink:
13. nov o 20:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ervenka sme armadna rodinka ale budeme v najomnom byte. V Utrechte nie je velka zakladna tak tam sa neda buvat teda ak si spravne pametam.
13. nov o 21:00  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nika218 aha, oki. :wink:
13. nov o 21:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kwr ahoj, a kde blizko Haagu? My byvame v Rijswijk :slight_smile: a uz som sa tu aj pytala ci byva niekto v Haagu alebo blizkom okoli? ze obcas na kavu :slight_smile: alebo len tak pokecat
13. nov o 21:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@appletree AHoj, aj my byvame v Haagu, Rijswijk - tesne na "hranici" s Haagom. POistovnu mame Unive (Zorgzaam) a som spokojna...
13. nov o 21:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@lubina ahoj, my byvame vo Wassenaar, v tej lacnejsej casti:slight_smile:
13. nov o 22:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kwr dakujem... :slight_smile:
14. nov o 07:17  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@kwr tam som bola iba raz zatial, ale je tam pekne. My byvame v "starom" Rijswijku, ale deti chodia do Montesorri skoly v Haagu...ale to ty este neriesis, kedze ako citam, syn je malicky :wink:
14. nov o 13:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby mám zlavový kupon 5€ z nákupu CA. Otázka daju sa tieto zľavy uplatniť aj na už zlavnené veci? Nech tam netrapošim, nevie niektorá? :wink:
16. nov o 21:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leonii pokial je to ze poukazka na 5e, tak ti plati. Aspon v Tilburgu mi kupon zobrali bez reci. :wink:
17. nov o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ervenka jj poukažka a mam dve tak pôjdem využiť, ďakujem :grinning: :grinning:
17. nov o 11:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@leonii niekde to tam bude napisane... ak je tam ze m.u.v. afgeprijsde artikelen tak to neplati na zlavnene... a zvycajne je tam ze minimalne 25 euro nakup a da sa pouzit iba jedna pri jednom nakupe. ale nwmam teraz taky kupon, tak mozno je to inak. aha...ale uz si asi nakupila... :wink:
17. nov o 13:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok