• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

6. decembra 2016 
@ikke nie ešte som nenakúpila asi až v sobotu :grinning: To je kupon čo ked som kupovala tak tam som dostala taký stieraci a na nete že 5€ zlava na E.shop pri istej sume,ale aj jeden len čisto 5€ zľava. No musim asi lepšie popozerať :slight_smile:
17. nov o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybca Katka ako sa mate? Nedali by sme stretko po novom roku?
27. nov o 14:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea teraz trosku chripkovo, ale inac fajn a vy? Pravdaze, ze sa mozme stretnut, my budeme len radi..:slight_smile: len pockame na Laciho rozpis storing dienst na buduci rok a mozme organizovat..:slight_smile:
27. nov o 15:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Prepacte ze vstupujem do diskusie ale neviem koho sa pytat. Posielala som balikv pondelok do Holandska. Podla podacieho cisla je uz tam. Vcera mal byt doruceny ale adresat nebol doma. Aky postup ma holandska posta? Niekam tie balicky davaju alebo dorucia inokedy? Dakujem za odpoved
27. nov o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@julyl ak to dorucuje postnl (holandska statna posta), tak prijemcovi zrejme nechali doma listok, kde je uvedene, ci a kedy balik znovu donesu, alebo ho nechali u susedov (tu celkom bezne) alebo si ho ma niekde vyzdvihnut. ale mozno balik dorucuje dpd alebo dhl alebo kiala a tam mozu byt postupy ine...
27. nov o 18:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ikke dakujem velmi krasne. Islo to klasicky postou tak hadam to aj najde adresata.dakujem este raz listok zatial nema tak mozno po opatovnom nedoruceni ho nechaju
27. nov o 19:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby mam otazku momentalne zijeme.na sk.ale byvali sme v holandsku aj sa nam tam narodil syn...ako to chodi ekby sme.sa vratili ak by moj syn mal 4 roky zevraj ho mozem dat do skoly ako je to potom so mnou ak by som.chcela pracovat tak ako.predtym napr. V sklenniku napr ako je to s malym ked som citala ze.skola je od 8:45 do 15 a stredy vyucovanie nie je ( viem.ze to nie je v kazdej skole.tak informativnr hovorim) co s malym ak by so. Pracovala od 7-16 da sa to.vobec nejako??? Chcem.pracovat pre to aby to nebolo vsetko na mojom.muzovi aby sme si nieco usetrili a aby sme si mohli.dovolit nieco viac ..
Velmi pekne vam.dakujem a prajem krasny den....
Včera o 12:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@rybca no my sme boli dost vytazeni od septembra do novembra a to iste bolo v podstate cely rok od februara. teraz by to konecne malo byt kludnejsie. zdravi sme chvalabohu vsetci, tak budeme radi ked vas po novom roku uvidime :wink:
Včera o 18:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok