• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Maminky z Holandska, pridajte sa

20. marca 2017 
@palinkova87 ze si pisala o materskom mlieku :slight_smile:
2. nov 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 mas malo mlieka? aj vitamin D je na mlieko (nielen pre dieta, aj sebe treba dat :wink: )
a aniz (gestampte muisjes na chlieb :grinning: ) a caro (obilna kava, dostat v natuurwinkel) a mozno aj nealko pivo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poznate tu akciu s tuc papucami co davali v telke? tak mi sme vyharli osobny koncert v obyvacke. jeroen van der boom pride k nam spievat xi xi xi
2. nov 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@vever1 nepoznam - ani reklamu ani toho jeroena, ale dufam, ze vas uvidim v nejakych bombastickcyh spravach na rtl alebo sbs :grinning: a gratulujem!
ozaj, ako sa oblecies na takuto prilezitost - koncert v obyvacke? ja by som si zohnala nejake apartne vyrazne papucky, idealne s marge simpsonovou :sunglasses:
2. nov 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ha ha ha no mame dvojo tuc papuciek :slight_smile: a ty nepoznas jeroena? a ako dlho si v nl? pozerala si minuly rok the voice of Holland tak bol v porote :grinning: ja ho mam velmi rada :grinning:
2. nov 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 jaaaj, ale ja holandske celebrity nepoznam, asi preto, ze jedine realityshow, ktore som schopna aspon obcas pozerat, su het blok a masterchef :sweat_smile: v spevakoch dojdem tak max. po marco borsato a jeho vandaag is rood :sweat_smile: a potom este ta pesnicka o ociach zubarovej asistentky od neviemkoho :confused:
no, kazdopadne si mi rozsirila holandske kulturne obzory :grinning:
2. nov 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 no do prčic :grinning: konzert v obýváku! super! gratuluju :grinning:
2. nov 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ikke hi hi hi ja zas nepozeram ziadnu realityshow. ja som ho zo zaciatku tiez velmi nepoznala ale my chodime kazdy rok na party z nasej roboty a to su dost velke party a vzdy tam pride nejaky holandsky spevak a tak som ho spoznala a sa mi velmi pacil :grinning: tak som si postahovala hudbu a teraz ho uz poznam :stuck_out_tongue_closed_eyes: a moj muz vola marca borsata ze marco frustrato :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale toho ja tiez mozem :wink:
2. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 a ja poznam len pesnicku o klotzaku....:slight_smile: my mame len 1, 2 a 3 z holandskych programom, a z toho najviac zeppelin....:slight_smile:
2. nov 2011 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vever1 jeeee, to je sranda, potom daj vediet ked to budu davat v telke, pozreme :sunglasses: ja ho nemusim, ale isto si to pozriem.
este ze ja nesutazim v niecom podobnom, ved by ma ten moj kdesi poslal.......... :grinning: :grinning: :grinning:
2. nov 2011 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@rybca tak to máme úplně stejně programů ;) a taky koukáme na ty pohádkový..
2. nov 2011 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@vever1 ja poznam akurat jednu pesnicku od neho jij bent zo :slight_smile: tak bude herrie in je huiskamer :grinning: :grinning: :grinning: daj vediet kedy to budu vysielat.a dufam ze ho naucis aspon pozdravit po slovensky hahaha :grinning:
3. nov 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@miriamp ha ha ha sranda je ze ja som nesutazila. to len moj muzo zo srandy vyplnil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. nov 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tu nisu nejake caje na mlieko??
3. nov 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 su, ale su drahe a nepomahaju (od Weleda) :confounded:
ak chces samotnu senovku grecku, hladaj "fenegriek" v obchode s biopotravinami
3. nov 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby len vas zdravim. nestiham a po veceroch sa ucim na toreticku skusku z vodicaku. mam ju 14.11. tak drtim do gebule. :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ikke mne predpisala dokyna sprej nejaky
4. nov 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 tak to asi oxytocine neusspray ?? ja som ho pri malej skusala, no neviem povedat ci a ako to zaberalo, lebo som aj tak potom v kratkom case celkovo stopla s kojenim :frowning2: :frowning2: . ja som ani nevedela ze nieco take je, poradila mi ho nasa kraamhulp, a porodna baba predpisala :wink:

@cestovatelkaandrea vsak si neni ziadne beeeecko, zvladnes to.
4. nov 2011 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, tak moja nova robota sa uz na mne zdravotne podpisala...:slight_smile: priamo na pravom lakti, som sa posmykla a teraz ma zdobi sadra, na 4 tyzdne. najviac, ale asi utrpelo moje ego, hadam od zakladky, ked som mala anginu, som nebola pre chorobu doma, a tolko planov som mala, jaj
5. nov 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea to zvladnes....:slight_smile:
5. nov 2011 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamp jj presne to.. no som zvedava ci to pomoze bo sa mi zda, že je mlieka menej a menej:(
5. nov 2011 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 treba dufat, pokial sa babo vie prisat, tak prikladaj co najcastejsie, moj sa vobec neprisal, vydrzala som 2 mesiace na odsavacke a aj za to som vdacna
5. nov 2011 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@palinkova87 hlavně se nestresuj, že není tolik mlíka, spi a pij čaje. Mimi má radši pozitivní maminku ;) Kup si nutrilon pro případ hladu, někomu trvá i měsíc než se pořádně rozkojí... ale vím, že mi říkala dr. ať se snažím prsa vždy úplně vyprázdnit.
5. nov 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: @jarunice
@rybca no ja sa snažím pozitívne mysliet.. no uvidíme.. a dneska sa mu narodil bratranček.. baby by ste neverili,ale oni sú ako dvojičky..
6. nov 2011 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca Katka tak dufam, ze sa ti to skoro da doporiadku. mne sa tiez raz posmyklo a mala som dochramany laket tak nestastne, ze mam do konca zivota v ruke 10 srobov. nastastie s nou mozem celkom slusne hybat. Mas to zlomene alebo si to mala vyklbene a prasknute?
7. nov 2011 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miriamp Mirka dakujem, no hadam to spravim. Ja ked si robim skusobne testy, tak mam vzdy tak 6-7 zle a mozem mat len 5 zlych odpovedi :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale fakt je, ze som zatial neprecitala celu knihu.
7. nov 2011 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ako sa mate? taak vianoce sa blizia, hehe, a mne porod tiez..heh.
chcem sa spytat, kedze budem doma v decembri, viete kde sa daju pozerat slovensko-ceske rozpravky vianocne? satelit uz nezozeniem, ale napr. aj by bolo fajn, keby boli nejake prelozene, napr.sa mi podarilo na youtube najst pysnu princeznu s angl.titulakami a nasla som aj tri orisky pre popelku v nemcine...
a ozaj, co takeho varite na vianoce?
7. nov 2011 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cestovatelkaandrea vraveli, ze trochu zlomene, rontgen nam nekazali, ale ja som i pocula, ako tam nieco ruplo, ked som dopadla, najviac ma mrzi, ta robota, 15 rokov som nebola na PN a teraz po 1,5 tyzdni prace, ktomu este aj Mati dostal teplotu, asi zuby, dufam, ze aspon Lacimu sa nic nestane, inac neviem co budeme robit
7. nov 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@rybca no co, prides k tete Ade na prazdniny a das sa dokopy :slight_smile:
ale teraz vazne, preco ti nerobili snimok? to sa mi zda dost divne. Ved na zaklade toho sa da vidiet vela veci. Zas ti holandski doktori :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. nov 2011 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@erique12 ja mam Mrazika, Popolusku a pysnu princeznu.
Vianocna hribova kremova , peceny losos so zemiakovym salatom bude nase menu :sunglasses: a k tomu kopec kolacov
7. nov 2011 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok