Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ikke
11. nov 2014

@ervenka jej, zadarilo sa? gratulujem! (to mi nejako uslo, to je tak, ked sa sem dostanem az pred desiatou vecer po pohari vina 😅)

@leonii dnes vecer som zistila, ze "vasa skola" je vydata za "nasu skolu" 😀 svet je malyyy (akoze vasa riaditelka je manzelkou nasho riaditela 😅 )

leonii
12. nov 2014

@ikke jéj to fakt? Poviem mm sa zasmeje. 😀 😀 😀 😀 Iná riaditeľská rodinka 😀 😀 😀

ervenka
12. nov 2014

@ikke no vyzera to tak,ze ano aj. 😀 17.11. oslavime velkym 20tt echom. 😉

vever1
12. nov 2014

@ikke tak tolko nepi 😝
@ervenka uz sa to bliziiiiiiiiiii 😀

rybca
12. nov 2014

@ervenka ja mam echo 23.12., dufam, ze sa dozvieme aj pohlavie, pod stromcek...🙂

ervenka
12. nov 2014

@vever1 blizi, blizi... Len mm ma novy projekt, tak mu velmi nevyhovuje, ze v pon. bude musiet cca o 3,30 odist z roboty.
@rybca my pohlavie vediet nechceme. Meno pre babu uz mame, pre chalana este nie- a ja mam tusaka, ze ani hladat meno pre chlapa nemusime. 😝

rybca
12. nov 2014

@ervenka len aby si potom nebola prekvapena...🙂 my mame oboje mena, a chcem, aby si co najskor zacalo zvykat na to svoje..🙂)))

ervenka
12. nov 2014

@rybca mnaaaah, pri Danielovi- brusko okruhle= dievca. A teraz viac spicate, a je mi obcas zle... a tak celkovo ine tehu je toto.

vever1
12. nov 2014

@rybca hahaha to som jej uz aj ja vravela 😝 ale neda si povedat 😀 kazde tehu je ine. Kamoska mala tiez kazde tehu ine a aj tak ma 2 chalanov @ervenka 😝 ale ja ti tu babu prajem a keby este bola taka ako ta nasa tak si uzijes 😀 😝

rybca
12. nov 2014

@vever1 aj ja ti zelam babu, ked ju chces a este nech je taka dobrucka a usmievava ako ta nasa..🙂 ale, toto je moje 3. tehotenstvo a opat ine, tak teraz neviem co by som z toho mala vyanalyzovat..🙂))))

rybca
12. nov 2014

@vever1 som sa pomylila, pravdaze to malo byt pre @ervenka ....🙂)))))

ervenka
12. nov 2014

@vever1 @rybca keby to aj chalan bol, nic proti nemam- kazdu sobotus tatko na fucik do moergestelu. A mama ma cely dom pre seba. ooooh yeah! Ale zase baba- bolo by to 2 na 2. vrkoce, suknicky a tak.... 😀

ikke
12. nov 2014

@vever1 tak ale na narodky snad mozem 😉

vever1
12. nov 2014

@ervenka hahaha no lenze su aj baby co su ako chalani, takze kratke vlasy, nohavice a biju sa s chalanmi 😝

@ikke no na narodky ti dovolim 😉

ervenka
12. nov 2014

@vever1 vlastna skusenost? 😀

vever1
12. nov 2014

@ervenka hej. Ja som bola vraj za 3 chlapcov 😀

ervenka
13. nov 2014

@vever1 a aka si teraz pokojna.... 😉

ervenka
13. nov 2014

Co nas caka a neminie v roku 2015 http://wij.nl/wij-gezin-planning/artikel/kindre...

cestovatelkaandrea
13. nov 2014

@ervenka aj ja som mala obe tehu uplne ine a mam dvoch chalanov. ale tak ja som to tusila akosi hned odzaciatku, ze aj ked ine tehu ale predsa len chalan. materinsky instinkt je jednoducho silnejsi 😀

rybca
13. nov 2014

@cestovatelkaandrea to ako keby som nebola dobra matka, ked necitim co nosim..🙂

cestovatelkaandrea
14. nov 2014

@rybca no ved to. podla ma, to vie kazda z nas. mne sa lubili vsetci ked som cakala Damiana. presviedcali ma, ze to bude dievca a ja neeeee. to bude chalan. nikto mi neveril, este aj ked som fotku zo sona ukazala, kde bolo vidiet to co maju chalani, tak ma presviedcali, ze to je palcek na nozke.... a to prekvapenie, ked nakoniec Damco bol fakt chalan.... no sila.

a ty co teraz myslis, ze to u vas bude?
Inak asi prideme ku vam na navstevu niekedy bud 26 alebo 27-meho decembra. Teda ak mozeme.

rybca
14. nov 2014

@cestovatelkaandrea no vsak to, ze ja vobec netusim, nejak nemam ani potrebu po tom takto patrat..🙂 asi som zlenivela, ked sa to dozviem zo sona..🙂) ale vcera som citila echtovne pohyby, dovtedy len tak pretlacacky..🙂 dnes zatial nic, tak hadam je vsetko ok..🙂 inac sa smejem, ked po zime zhodim bundu a kuk brucho a vsetci budu cumet jak puci..🙂))) lebo zatial som nic nepribrala, len brucho mi trosku viac vytlacilo hore, ale to cez bundu nevidno..🙂 a mozno aj keby bolo vidno, tak si ludia len pomyslia, ze som pribrala..🙂 ako kamoskyn sused, ked ju uvidel s malou po porode, ze ani si nevsimol, ze je tehotna..🙂)) tiez je silnejsiej postavy..🙂))

Datumy su fajn, uz lezia v agende..🙂))

cestovatelkaandrea
14. nov 2014

@rybca Tak to je super, ked si zatial nepribrala. Ja som pri Kilcovi v 15tt vyzerala ako pri Damcovi cca v 24tt. Strasne som mala vydute brucho von a bolo aj dost velke.

vever1
14. nov 2014

@cestovatelkaandrea
@rybca hahaha no ja som pri svenovi bola 100% presvedcena ze je to baba a echo v 20tt ma teda poriadne zaskocilo 😝 takze ja sa do klubu s materinskym instinktom tiez nepridavam 😝

rybca
15. nov 2014

@vever1
@cestovatelkaandrea
@ervenka tak mi to nedalo a spravila som si dnes prstenovy test a mal by to byt chlapec...🙂 tak uvidime..🙂 na sone v 13tt som videla nieco ako ceresnicky, take tie dvojite, co sa na usi vesaju, tak by to mohlo vyjst..🙂))

ervenka
15. nov 2014

@rybca take ja nepoznam... a vlastne- prsten na nitke, do pohara voda a potom prsten dat do pohara nad vodu a ze do ktorej strany sa bude krutit? Take?

rybca
15. nov 2014

@ervenka s prstenom na nitke nad podbrusko a ako sa kyva a kym sa kyva, take a tolko deti bude, mne vyslo chlapec, dievca, chlapec...🙂 chlapec je kmytanie, dievca je kruh..🙂

ervenka
15. nov 2014

@rybca no ja na take neverim..Ja si pockam do aprila. 😉

pisturicek
16. nov 2014

Dobry den.Velmi Vas prosim o info.Potrebujem odist so synon na istu dobu do NL priamo do mesta Den Hagg.Ma 7 rokov a na sk zacal navstevovat prvy rocnik.Od znameho som dostala info ze sa tam nachadza slovenska trieda no zrejme to nie je pravda.Maly neovlada jazyk a nechcem ho vystavit problemom.Uplne by mi stacilo,keby sa tam nasla nejaka slovenka ktora je pedagogicka.Velmi Vas prosim o info dakujem

cestovatelkaandrea
17. nov 2014

@rybca neblbni, to ja by som potom musela mat 4 deti. chalan, chalan, dievca, dievca ... tie dve dievky sa mi vobec nechce rodit. som doma vsetkym povedala, ze my mame dvoch chalanov a to bohato staci 😎