Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

palinkova87
27. mar 2013

@rybca
@ervenka baby vsetko je v poriadku. . Len tak ako aj pri Nicovi pre nich je malinka vcera mala 2250gramov a som otvorena na 2cm tak to dala na zajtra po nasej dohode mala som uz dneska rodit ale prehovorili sme ju aby babka stihla prist lebo mm chce byt pri porode. Kebyze neni som otvorena tak ide az toho 2heho vonku.

ekira
27. mar 2013

@palinkova87 drzim palce,nech je vsetko tak ako ma byt 🙂

rybca
27. mar 2013

@palinkova87 ou, tak nech vsetko dobre dopadne..🙂

eri28
27. mar 2013

@cestovatelkaandrea dakujem lepsie 😉 , pomaly ............

eri28
27. mar 2013

@palinkova87 drzim palce nech vsetko dobre dopadne 😉

eri28
27. mar 2013

@jarunice ahoj ono to zavisi od doktora, mi sme mu dali robit obriezku v 3 mesiaci, chceli sme skor po narodeni, ale bola som dlho v nemocnici. Len ma zaklad poistenia, nepreplatila to poistovna.

rybca
27. mar 2013

@eri28 a preco ste mu dali robit obriezku?

lexxie_holandsko
27. mar 2013

@palinkova87 taky drzim palce v kolikatem jsi tydnu??

lexxie_holandsko
27. mar 2013

@jarunice dik, my jsme tam kdysi byli. Hoorn a potom jsme udelali takovy okruh asi 40 km. na kole, to bylo ovsem bez deti a byli jsme vice fit 😀 Takze jsme videli Volendam , Marken..myslim, ze se to tak jmenuje a dojeli jsme az na kraj Amsterdamu. Nebo to bylo ten druhy den. Teda dneska uz bych to nedala, staci mi pul hodina a mam dost, taky jsem mela o 10 kg min, ze 😝 Je fajn, ze mate spratelenou rodinu. My tu mame jednu kamosku z Nemecka, ale je napul ceska , potom mam sousedku cesku, ale ta je teda hodne vytizena, tak se moc nevidame..a krome toho spis holandani a cizinci, ale nejak se nenavstevujeme. Jeste jednu dobrou kamosku nemku, ale ta se bohuzel prestehovala

palinkova87
28. mar 2013

Babyyy uz som v nemocke

vever1
28. mar 2013

@palinkova87 tak nech to mas rychlo za sebou 😉 ja sa uz aj hambim lebo som ti uz davno slubila tie fotky ale ja neviem kde mi hlava stoji. 😖 teraz mam 10 minut cas potom musimist budit maleho lebo vyspava. on spi uz od 7 vecera 😕 no a potom k zubarke, do CB na terapiu a budem rada ked budeme o 15:00 doma 😖

palinkova87
28. mar 2013

@vever1 kasli na to micka;)

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@palinkova87 drz se holka a tesim se na radostnou zpravu 🙂

cestovatelkaandrea
28. mar 2013

@palinkova87 Zuzka tak sa dnes drz a nech je bambulka v poriadku 😉

rybca
28. mar 2013

Ahojte, tak sme spat z velkeho echa, vsetko je v poriadku, aj ked hlavicku mame o 3 dni mensiu a nozicku o 6 dni, ale asi to fakt nevadi..🙂 No a vyzera to na Julinku..🙂

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@rybca to je dobre, ze je vse v poradku a vypada to na holcicku, tak skvele , ale i kluci jsou fajn🙂 Julinku jsme meli taky v zaloze 🙂 O nejake 3 dny bych se netrapila, prece jen to neni presne. Taky mi vychazely ruzne rozmery, nekdy i par dni rozdil..

cestovatelkaandrea
28. mar 2013

@rybca jeeej, to je mile. Julia je pekne meno. Uz len aby sa Julia nezmenila na Juliana. 😉 Tak nech to mate doma pestre. Bud rada, ze mas mensie babo. Ja som mala Kiliana sice s hlavickou o tyzden mensou ale dlzka nohy bola uz vtedy o 2tt popredu.

michelle22
28. mar 2013

Prijemny dnik vsetkym 😉 chcem sa opytat ci nepoznate nejake pekne wellness centrum den haag a okolie, nejaka virivka a hlavne tepla voda... 🙂 vdaka

rybca
28. mar 2013

@cestovatelkaandrea no neviem, ja sa prilis malinkych deti bojim...🙂 teda nie ich, ale aby som im neublizila...🙂 vsak Killian bol bucko, ked sme boli u vas, ale aj tak som sa bala..🙂))) ale jasne, s vlastnym to bude ine..🙂))) ale to, ze je mensia mi pride take prirodzene, lebo je to dievcatko..🙂)) a jasne, ze pohlavie sa aj tak na 100% vie az po narodeni..🙂))

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@cestovatelkaandrea i Julian je hezke, ma kamoska 🙂

lexxie_holandsko
28. mar 2013

Tak jestli to Palinkova dneska stihne, tak budu mit narozeniny stejne s jeji holcickou, jsem zvedava 🙂

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@rybca ty odhady nejsou opravdu uplne presne..mne vychazel rozdil oproti CR snad pres tyden. Hlavne, ze je vse ok. Kdy mas termin?

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@michelle22 v den Haag neporadim, znam v Nijmegenu Sanadome, ale to je dost z ruky. Je to ale dost fajn, i kdyz ne levne

ikke
28. mar 2013

@lexxie_holandsko tak to vsetko najlepsie...!!! 🙂

rybca
28. mar 2013

@lexxie_holandsko 18.8., ako termin by ma vobec netrapil, keby som nemusela naplanovat kedy ma prist maminka....🙂

lexxie_holandsko
28. mar 2013

@ikke dik moc a odted se uz odecita 🙂

@rybca no jo to nevis, ja u Zuzky udelala tak, ze jsem ji rekla, at prijede az po kraamzorg, u Edika byly soucasne a teda bylo to zbytecne. Takze mela cas na sehnani letetnky 🙂

No holky zase se jdu poradit s Edikem. Ja z nej taky asi zcvoknu..ale to az po te nasi curaci Zuzce..on ma celkem dost kamosu ve skole, ale proste je neprubojny, nedokaze se ohradit a dneska mu spoluzacka sebrala vriendenboekje a on ted kvuli tomu brecel. Pry sel na zachod a prisel a knizka pryc a videl tu spoluzacku s vriendenboekje, no a je fakt, ze tohle je takova pomalu nejzlobivejsi. No nebo mu to sebral nekdo jiny. Ach jo, porad neco resit.. 😝

ervenka
28. mar 2013

@lexxie_holandsko V prvom rade- vsetko naj... k narodeninam. 😉
Ja by som mu asi vysvetlila, ze deti nebijeme= bitky nevyvolavame ako prvi, ale ked nam niekto nieco spravi, tak treba konat.
@michelle22 neviem, ci je rozumne, aby si teraz ako tehu isla do wellnes, tepla voda moze byt potvora. 😉

michelle22
28. mar 2013

@ervenka na plavaren chodime normalne, ale je mi tam zima...

Inak dnes som zas bola u verloskundige a zatial som teda nadsena, s tou pani co tam bola dnes by som tusim aj porod doma zvladla 🙂 velmi mila

vever1
28. mar 2013

@lexxie_holandsko tak vsetko najlepsie 😀

lexxie_holandsko
28. mar 2013

Holky dik za prani, nejak mi neprijde, ze uz mi je tolik 😀 Jsem si zavzpominala a narazila jsem na...

https://www.youtube.com/watch?v=uP19OpgDjbA

jj. to se nam to parilo 😀