Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

suzanna
17. jún 2010

@mkatka vakantiepark je rekreacni stredisko 🙂 a hodne jich je prizpusobene rodine s detmi...treba tady:
http://www.stipreizen.nl/RPKAT
Chce to hledat na netu 😉 a uricte se vam neco zalibi.

mkatka
17. jún 2010

zatím diky, přes víkned dáme hlavy dohromady, kdyžtak sem ještě přijdu pro radu. hezký víkend 😵

cestovatelkaandrea
18. jún 2010

@mkatka- este ohladom autosedaciek. mas tu siroky vyber od nejakych 30Euro az po 400 Euro mozno aj viac. Co pocuvam od kolegov tak dost oblubena je Maxi Cosi alebo Romer. My sme napr. kupili Romer s ISO fix systemom a s nohou. Stala okolo 350Euro. Mozno sa ti to zda moc, ale my s muzom vela cestujeme, takze sme radsej kupili drahsiu a podla nemeckych testov ADAC jednu z najbezpecnejsich sedaciek. Inak pri porovnani cien na SR a v NL bola tato autosedacka podstatne lacnejsia v holandsku 😉

spalka
18. jún 2010

@cestovatelkaandrea presne andrejka, my sme pred odchodom na sk tiez rychlo kupili maxi cosi tobi, prisla rychlo a bola lacnejsia ako na sk, ved je made in holland 😉

cestovatelkaandrea
24. jún 2010

ahojte,
ako sa mate? dufam, ze dnes nasi futbalisti aspon cosi uhraju na tych talianov.
inak mame krasne pocasie 😉 😉 . normalne rozmyslam nad tym, ze cez vikend pojdeme niekam do kempu do prirody.

marosko
24. jún 2010

Jeeeej,super poznamka o pocasi.Dufam ,ze tak pekne mate v celom kraji. Planujeme cez vikend spravit nejake vyletiky v okoli Rotterdamu. Mala som vela otazok na vas, ale stihla som si precitat prispevky z predoslej strany a tam bolo skoro vsetko zodpovedane jednej kocke. Este jedna otazka ma napadla. Mavate v nedelu otvorene obchody? Ak by ste mali niekora typ na byvanie v blizkosti Rotterdamu alebo Den Haagu, napiste. Nemusia byt ***** hotely,postaci aj nejaky penzion alebo nejaky kemp. Mozno to deti uvitaju ako dobrodruzstvo. Dakujem pekne za vase odpovede a prepacte ,ze som Vam sem len tak vtrhla.

cestovatelkaandrea
24. jún 2010

@marosko predpoved na 7 dni pre Roterdam http://www.pocasie.sk/pocasie/europa/holandsko/...
obchody by mali byt otvorene vo velkych mestach, cize v Roterdame asi ano. O Haagu neviem. Zijem v inej casti Holandska.
s byvanim skus pozriet na nete vakantieparky v Roterdame alebo bungalovi

spalka
25. jún 2010

no holandanky 😉 komu budete drzat palce v pondelok? 😀

cestovatelkaandrea
25. jún 2010

@spalka no predsa Slovensku. asi si vies predstavit co zazivam teraz v praci 😅

andreaka11
25. jún 2010

@cestovatelkaandrea a na provokaciu si na tricko napis SVK - NL 4 - 1 😀 😀 ked uz provokovat, tak poriadne!!!!! 😀

ikke
25. jún 2010

tak, my uz sme na pondelok pripraveni - vid moj album... 😉

spalka
25. jún 2010

@ikke 😀 dobry napad!

cestovatelkaandrea
25. jún 2010

@andreaka11 no mozem to urobit, ale to ma tu uz zabiju hned rano. mam slubeny kupel v jazierku pred firmou ak Sr vyhra. Ked Sr prehra tak mi to budu omielat dookola, ze sme looseri aj niekolko dni.
@ikke dobra robota, asi nieco take urobim Damianovi do skolky 😉

ikke
25. jún 2010

vravim, ze NL moze vyhrat pod podmienkou, ze to dotiahnu az na majstrov sveta 😉

spalka
25. jún 2010

@cestovatelkaandrea 😀 len aby za taky cumlik nekupali Damianka deti v jazierku pred skolkou 😉

cestovatelkaandrea
25. jún 2010

@spalka daj pokoj, on do jazierka nemusi 😉 aj ked mozno, ze si to zliznem este aj v skolke 😀 😀

andreaka11
25. jún 2010

@cestovatelkaandrea ved im povedz, ze aj tak si fandila nemcom... kiezby sme nad holandanmi vyhrali, to by sa potom ti tvoji kolegovci hanbili 😉

spalka
27. jún 2010

@andreaka11 no s fandenim nemcom v holandsku by tiez andrejka moc nepochodila 😀 to by asi sla znova sup do jazierka 😉

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

😀 @spalka, @andreaka11 to oni uz vedia, ze fandim najviac nemcom. skoro ma vodou obliali ked sa to dozvedeli. jeden kolega sa potom so mnou prestal rozpravat. tym ich vzdy vytocim viac ako ked poviem, ze ich natru Slovaci 😀 aj mi teraz pocas sampionatu jeden kolega povedal, preco nemaju radi nemcov, tak som aspon informovana. udajne ich nemci dvakrat pripravili o titul vo finale, tak preto 😀 😀 😀
vsak aj dnes tu strasia v oranzovych trickach a vrtaju a vrtaju do mna aj do manzela 😀 😀 jednemu kolegovi som uz povedala, ze ak sa chce so mnou bavit o sporte tak nech mi povie nieco nove o bezeckom lyzovani....zvaznel a odisiel

ikke
28. jún 2010

mne sa paci, ako si holandania robia srandu z nemcov v reklamach (histor, nuon) a nemci o tom vobec nevedia... 😅

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@ikke myslis, ze o tom nevedia? ja si myslim, ze o tom davno vedia.. len mozno na holandsky humor nereaguju 😀

ikke
28. jún 2010

nooo, mam cez jednu tunajsiu osobku overene, ze nevedia a ak nahodou medzicasom aj vedia, tvrdia, ze holandania nemaju zmysel pre humor 😀 😀 celkom typicka reakcia by som povedala 😕 😅

spalka
28. jún 2010

😀 😀 😀 som sa vazne dobre pobavila na tomto, hlavne na cisle 6
http://dailycandor.com/10-things-you-probably-d...

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@ikke vies kolko nemcov robi v NL? aspon u nas ich je dost. sa mi nechce verit, ze by o tom nevedeli. jedine, ze by pozerali len nemecke programy 😀
@spalka to o holandanoch si precitam doma, tu v robote je ta stranka zablokovana. vsak asi preco, ze 😀

miriamp
28. jún 2010

tak futbalisti do toho,nech vyhraju ti lepsi. no nie? moja svokra je smutna,pretoze nemam slov.zastavu. niezeby ona alebo my sme mali holandsku,.....a futbal nesledujeme tiez vobec nikto,.....ale ze ak vyhraju slovaci tak by sme ju vyvesili a drazdili okoloiducich. ......no a rozmyslam,ak nasi prehraju,asi par dni nevyleziem z domu......

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

Mirka preco chces ostat doma ak nasi prehraju? Bude si ta niekto doberat?
Ja praveze ostanem asi zajtra doma ak nasi vyhraju, lebo inak sa budem kupat v jazierku pred firmou 😉

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

Baby mam na vas otazku: Ako je to tu s ockovanim proti Tetanu pre dospelych. Viem ze na SR som mala ist na ockovanie tento alebo buduci rok. Staci ak pojdem k doktorovi a s nim sa dohodnem, alebo musim kontaktovat ockovaci urad, kvoli tomuto ockovaniu?

ikke
28. jún 2010

@cestovatelkaandrea neboj, aj zajtra ma byt teplo, take kupanie vobec nemusi byt zle, hlavne pocas pracovnej doby 😀
o ockovani netusim, ja som ani na SK nebola ockovana

ikke
28. jún 2010

uz tu pubertaci trubia ako sialeni a moje dieta od pol druhej spi 😕 😅 a to som ho chcela o druhej nakojit, ze potom pojdeme von, ja na nakup, on si pospi, ale on mi zaspal v posteli...tak pojdeme na nakup cez zapas, to bude super, vsade prazdno 😀

cestovatelkaandrea
28. jún 2010

@ikke no dik 😉 a potom este pocuvat tie reci okolo toho.
To ta neockovali ani ked si mala strnast? my sme vtedy isli povinne zo skoly k doktorke na ockovanie do nohy. na SR preockuju proti Tetanu potom po 10-15 rokoch. No a kedze mam 28 tak by sa uz aj patrilo.