Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

ikke
13. feb 2015

@leonii ja som si ho raz kupila, ze sa nim budem mazat, ale bolo to dost zleee... 😅 a hoci bol akoze bez vone, mne trochu smrdel a to mam kokos rada. takze do jedla som ho uz vobec nebola schopna dat. mozno som si mala kupit prave ten, co nebol "odsmradeny" 😀

ervenka
13. feb 2015

@leonii pokial ma mikrovlnka len rok, tak este je v zaruke, ci nie? Aj keby bola kupovana na SVK, v pribalovej knizocke mate adresy servisov aj v NL.. Standart by malo byt min. 2r. zaruka.

leonii
13. feb 2015

@ikke No uvidím prinajhoršom ho dam mm do jedla on ma kokos rád 😀 😀

leonii
13. feb 2015

@ervenka No to hej,ale v lete bola svokra na návšteve a ja mám mikrovlnku nad pecou a ona po dopečení nechala dvierka otvorene aby sa,neviem prečo, rúra chladila. A tak máme dvierka zvonku zvlnené z hnedým nádychom,ale funkčnosť to neovplyvnuje. No keby som im takú dala na opravu tak by sa smiali jak puci určite. Radšej ju dám mm opraviť 😒

ervenka
13. feb 2015

@leonii aha, vasa mikrovlnka sa opekala. 😉 Moja mama mala tiez tik vsetko nechavat otvorene- ved nech sa vetra. A mm chodil za nou a zatvaral. 😉 Ale inak sa maju radi.

leonii
13. feb 2015

@ervenka tak tak aj ja ju mam rada, hlavne že už nebývame spolu 😎 😎 😎 😎 😎 😀 😀 😀 😀 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

rybca
14. feb 2015

@leonii
@ikke co sa tyka kokosoveho oleja, tak ja neviem, mne stacil pohlad Dr. Cajthamlovej v jednom diely Jste to co jite, ked to objavila zene v skrini, asi 10 zavarackovych poharov..🙂 Ten pohlad a vlastne aj to, ze sa nim viac nezaoberali ma presvedcil, ze to nebude s tym "olejom" az tak koser..🙂

ervenka
14. feb 2015

@leonii tu v Nl je taky vtip- Wat moet je doen met jouw schoonouders? OPRUIMEN! 😀

Moja svokra drzi dobrotu, dokonca okomentovala situaciu s ucitelkami a s Danielovim jazykom nad moje ocakavanie... 😉 Ale ten klud moze byt aj tym,ze ma trosku zdravotne problemy+ bratranec mm (cca 45r.) lezi uz skoro tyzden v kome a sanca,ze sa preberie je nizka. Tak nezapara.

leonii
14. feb 2015

@rybca Jáááj hej tu časť som videla a ani som si doteraz na to nespomenula 😀 Ono práve min.týžden na STV1 išla onom diskusia a chválili ho tam viac ako olivový že znesie aj vysoké teploty pri varení. Som si vstúpila pred týždňom zasa do svedomia a začala som zdravšie žiť (teda pokúšam sa ) a reku aj olej by bolo treba vymeniť aj ked ja ho používam minimálne.

leonii
14. feb 2015

@ervenka Ako ked ti poviem, že ja som zo svojou svokrou najskôr pracovala vo fabrike a ona ma potom zoznámila z mm a to som fest nechcela,bo jake by to bolo trápne kebyže sa po nejakom čase rozídeme by ma na formy nastokla. 😎 😎 😎 Ale nakoniec to takto dopadlo a som si musela zvykať z oslovenia po mene na iné oslovenie. To bolo fakt zábavné, hlavne pre iné kolegine. Potom sme spolu žili 5r. a nikdy sme sa nepovadili ale ja som dosť kludná povaha,ale ked sme sa odstahovali tak som si uvedomila čo je to byť sama. To je súúúúúúúúúúúúúúper hlavne ked je svokra pedant a ja lenivec 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rybca
14. feb 2015

@leonii mne bol dietologickou na varenie doporuceny arasidovy olej, to sa aspon na olej podoba, inac na vyprazanie pouzivame mangalicovu mast, jej zdravost je overena rokmi, ziadny terajsi boom

leonii
14. feb 2015

@rybca No ani o jednom som nepočula idem googlit 😀 😀

ervenka
14. feb 2015

@rybca
@leonii arasidy, arasidovi olej je nevhodny pre ludi so stitnou zlazou Ale pokial ste zdrave, pohoda.

ervenka
14. feb 2015

Boze ja tie i/y hadzem ako vietor zafuka... hanba mi. 😉

rybca
14. feb 2015

@ervenka okrem hlavy vsetko ok..🙂

ervenka
14. feb 2015

@rybca take poznas "Narodili sme sa, aby sme boli stastne a nie normalne." 😀 😀

leonii
14. feb 2015

@ervenka tak zdravý až fakt na tu hlavu sme všetci 😀 😉 😀 😎 😠 😕 😵 🤐 😝

cestovatelkaandrea
14. feb 2015

@rybca
@leonii baby ja pouzivam posledny mesia pistaciovy olej. Brutalne c
hutny aj ked je drahsi. Hlavne v salatoch ma super chut. A tiez je zdravsi ako olivovy.

ervenka
15. feb 2015

Ze co moze este odist z nasej kuchyne? Toustovac... daaaaag en bedankt. 😀

ikke
15. feb 2015

@ervenka a nemate nieco s elektrinou? nieco ako napriklad prilis vysoke napatie? 😨

ervenka
15. feb 2015

@ikke nieeee, mm ked sa nastahoval, dal vsetko skontrolovat, v 2011 sa davala nova elektr. skrinka+ hodiny, pobehali po celom dome zamestnanci, vsetko bolo skontrolovane... vsetky spotrebice, kt. su kapot su starusikovia, takmer denne pouzivane. mm zistil, ze pracka r. vyroby 2004. Ladnicka stara tak,ze na nete sa neda o nej nic najst. :-P tostieijzer r. 2007- moj povodny majetok, a takmer denne pouzivane. Jednoducho dozili. 😉

leonii
16. feb 2015

@ervenka Fúúúúúúúha ide im. Koľko máš doma ešte spotrebičov? Inak mikrovlnka sa zľakla a tlačítko bolo do rána v poriadku. Ešte som mm vravela, že jak to rýchlo opravil a sa čudoval, že on nič neopravoval 😎 😎

rybca
16. feb 2015

@ervenka no, my sa tak modlime, nech neodide naraz chladnicka s prackou, obe maju okolo 13 rokov..🙂

palinkova87
16. feb 2015

Chcem sa opytat ako ste spokojne s kruidvat plienkami??? Su dobre hned od jednotky??? Lebo ja som kupovala pampers...len teraz neni dako ziadna akcia.hihi:D

rybca
16. feb 2015

@palinkova87 tak my budeme prve pouzivat Natty, pampersky urcite nie, mali sme pri Julii par reklamnych a nepacila sa mi tam ta sietka a tiez mi smrdeli, kruidvatacke male nemame odskusane, aj tak sme doteraz boli najspokojnejsi s Huggies, ale tych uz niet..:(

ervenka
16. feb 2015

@palinkova87 my sme spokojni... Od plienok az po plienkove nohavicky.

palinkova87
16. feb 2015

@ervenka pouzivas kruidvat???

ervenka
16. feb 2015

@palinkova87 ano pouzivame

palinkova87
16. feb 2015

@ervenka tak ixh vyskusam...vsak ak budu ne dobre pre ritulku tak kupim teda pampers ...;) ale myslim si aj ja,zeby mali byt dobre pouziva ich dost ludi....okolo utierok sa musim rozpamatat,lebo sme mali problem s tym...

cestovatelkaandrea
16. feb 2015

@palinkova87 ja pouzivam Kruidvat pri Kilianovi. 1tky a 2ky neviem preco smrdeli a boli take tvrde ale od 3ky su fajn, jemne a nesmrdia.
A pri Damcovi som pouzivala len Pampers, lebo on mal alergiu na vsetky okrem tych. A boli podla mna super. Len ta cena je sialena.