Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

zajaciq
2. nov 2011

@palinkova87 ze si pisala o materskom mlieku 🙂

ikke
2. nov 2011

@palinkova87 mas malo mlieka? aj vitamin D je na mlieko (nielen pre dieta, aj sebe treba dat 😉 )
a aniz (gestampte muisjes na chlieb 😀 ) a caro (obilna kava, dostat v natuurwinkel) a mozno aj nealko pivo 😝

vever1
2. nov 2011

baby poznate tu akciu s tuc papucami co davali v telke? tak mi sme vyharli osobny koncert v obyvacke. jeroen van der boom pride k nam spievat xi xi xi

ikke
2. nov 2011

@vever1 nepoznam - ani reklamu ani toho jeroena, ale dufam, ze vas uvidim v nejakych bombastickcyh spravach na rtl alebo sbs 😀 a gratulujem!
ozaj, ako sa oblecies na takuto prilezitost - koncert v obyvacke? ja by som si zohnala nejake apartne vyrazne papucky, idealne s marge simpsonovou 😎

vever1
2. nov 2011

ha ha ha no mame dvojo tuc papuciek 🙂 a ty nepoznas jeroena? a ako dlho si v nl? pozerala si minuly rok the voice of Holland tak bol v porote 😀 ja ho mam velmi rada 😀

ikke
2. nov 2011

@vever1 jaaaj, ale ja holandske celebrity nepoznam, asi preto, ze jedine realityshow, ktore som schopna aspon obcas pozerat, su het blok a masterchef 😅 v spevakoch dojdem tak max. po marco borsato a jeho vandaag is rood 😅 a potom este ta pesnicka o ociach zubarovej asistentky od neviemkoho 😕
no, kazdopadne si mi rozsirila holandske kulturne obzory 😀

jarunice
2. nov 2011

@vever1 no do prčic 😀 konzert v obýváku! super! gratuluju 😀

vever1
2. nov 2011

@ikke hi hi hi ja zas nepozeram ziadnu realityshow. ja som ho zo zaciatku tiez velmi nepoznala ale my chodime kazdy rok na party z nasej roboty a to su dost velke party a vzdy tam pride nejaky holandsky spevak a tak som ho spoznala a sa mi velmi pacil 😀 tak som si postahovala hudbu a teraz ho uz poznam 😝 a moj muz vola marca borsata ze marco frustrato 😝 😝 😝 ale toho ja tiez mozem 😉

rybca
2. nov 2011

@vever1 a ja poznam len pesnicku o klotzaku....🙂 my mame len 1, 2 a 3 z holandskych programom, a z toho najviac zeppelin....🙂

miriamp
2. nov 2011

@vever1 jeeee, to je sranda, potom daj vediet ked to budu davat v telke, pozreme 😎 ja ho nemusim, ale isto si to pozriem.
este ze ja nesutazim v niecom podobnom, ved by ma ten moj kdesi poslal.......... 😀 😀 😀

jarunice
2. nov 2011

@rybca tak to máme úplně stejně programů ;) a taky koukáme na ty pohádkový..

ekira
3. nov 2011

@vever1 ja poznam akurat jednu pesnicku od neho jij bent zo 🙂 tak bude herrie in je huiskamer 😀 😀 😀 daj vediet kedy to budu vysielat.a dufam ze ho naucis aspon pozdravit po slovensky hahaha 😀

vever1
3. nov 2011

@miriamp ha ha ha sranda je ze ja som nesutazila. to len moj muzo zo srandy vyplnil 😝

palinkova87
3. nov 2011

baby tu nisu nejake caje na mlieko??

ikke
3. nov 2011

@palinkova87 su, ale su drahe a nepomahaju (od Weleda) 😖
ak chces samotnu senovku grecku, hladaj "fenegriek" v obchode s biopotravinami

cestovatelkaandrea
4. nov 2011

caute baby len vas zdravim. nestiham a po veceroch sa ucim na toreticku skusku z vodicaku. mam ju 14.11. tak drtim do gebule. 😖 😝

palinkova87
4. nov 2011

@ikke mne predpisala dokyna sprej nejaky

miriamp
4. nov 2011

@palinkova87 tak to asi oxytocine neusspray ?? ja som ho pri malej skusala, no neviem povedat ci a ako to zaberalo, lebo som aj tak potom v kratkom case celkovo stopla s kojenim ☹ ☹ . ja som ani nevedela ze nieco take je, poradila mi ho nasa kraamhulp, a porodna baba predpisala 😉

@cestovatelkaandrea vsak si neni ziadne beeeecko, zvladnes to.

rybca
5. nov 2011

Baby, tak moja nova robota sa uz na mne zdravotne podpisala...🙂 priamo na pravom lakti, som sa posmykla a teraz ma zdobi sadra, na 4 tyzdne. najviac, ale asi utrpelo moje ego, hadam od zakladky, ked som mala anginu, som nebola pre chorobu doma, a tolko planov som mala, jaj

rybca
5. nov 2011

@cestovatelkaandrea to zvladnes....🙂

palinkova87
5. nov 2011

@miriamp jj presne to.. no som zvedava ci to pomoze bo sa mi zda, že je mlieka menej a menej:(

rybca
5. nov 2011

@palinkova87 treba dufat, pokial sa babo vie prisat, tak prikladaj co najcastejsie, moj sa vobec neprisal, vydrzala som 2 mesiace na odsavacke a aj za to som vdacna

jarunice
5. nov 2011

@palinkova87 hlavně se nestresuj, že není tolik mlíka, spi a pij čaje. Mimi má radši pozitivní maminku ;) Kup si nutrilon pro případ hladu, někomu trvá i měsíc než se pořádně rozkojí... ale vím, že mi říkala dr. ať se snažím prsa vždy úplně vyprázdnit.

palinkova87
6. nov 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 @jarunice
@rybca no ja sa snažím pozitívne mysliet.. no uvidíme.. a dneska sa mu narodil bratranček.. baby by ste neverili,ale oni sú ako dvojičky..

cestovatelkaandrea
7. nov 2011

@rybca Katka tak dufam, ze sa ti to skoro da doporiadku. mne sa tiez raz posmyklo a mala som dochramany laket tak nestastne, ze mam do konca zivota v ruke 10 srobov. nastastie s nou mozem celkom slusne hybat. Mas to zlomene alebo si to mala vyklbene a prasknute?

cestovatelkaandrea
7. nov 2011

@miriamp Mirka dakujem, no hadam to spravim. Ja ked si robim skusobne testy, tak mam vzdy tak 6-7 zle a mozem mat len 5 zlych odpovedi 😝 ale fakt je, ze som zatial neprecitala celu knihu.

erique12
7. nov 2011

caute kocky, ako sa mate? taak vianoce sa blizia, hehe, a mne porod tiez..heh.
chcem sa spytat, kedze budem doma v decembri, viete kde sa daju pozerat slovensko-ceske rozpravky vianocne? satelit uz nezozeniem, ale napr. aj by bolo fajn, keby boli nejake prelozene, napr.sa mi podarilo na youtube najst pysnu princeznu s angl.titulakami a nasla som aj tri orisky pre popelku v nemcine...
a ozaj, co takeho varite na vianoce?

rybca
7. nov 2011

@cestovatelkaandrea vraveli, ze trochu zlomene, rontgen nam nekazali, ale ja som i pocula, ako tam nieco ruplo, ked som dopadla, najviac ma mrzi, ta robota, 15 rokov som nebola na PN a teraz po 1,5 tyzdni prace, ktomu este aj Mati dostal teplotu, asi zuby, dufam, ze aspon Lacimu sa nic nestane, inac neviem co budeme robit

cestovatelkaandrea
7. nov 2011

@rybca no co, prides k tete Ade na prazdniny a das sa dokopy 🙂
ale teraz vazne, preco ti nerobili snimok? to sa mi zda dost divne. Ved na zaklade toho sa da vidiet vela veci. Zas ti holandski doktori 😀 😝

cestovatelkaandrea
7. nov 2011

@erique12 ja mam Mrazika, Popolusku a pysnu princeznu.
Vianocna hribova kremova , peceny losos so zemiakovym salatom bude nase menu 😎 a k tomu kopec kolacov