Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
5. sep 2012

@ervenka slubene fotky na zajtrajsiu oslavu (ale len nas troch, vacsia bude neskor) a do skoly tie mufinky.
uz mozem ist kludne rodit. Damian ma na oslavu vsetko pripravene 😀 😀 😀 😀

ervenka
5. sep 2012

@cestovatelkaandrea Paraaaaada. Aj ja si prosim šašinka. 😀 Marcipan je na vrchu? Ja som len objednala tortu z hemy (sa hanbim 😒 Ale ked my ani ruru nemame, len kombi mikrovlnku) Neodolatelne mnamkovske. Az skoda zjest.. Tie mafinky- to si sa musela dobre narobit pri zdobeni... Kde si kupila farbicky? Babo v brusku neprotestovalo? Muselo to rozvoniavat...

vever1
5. sep 2012

@cestovatelkaandrea no veru parada, hned by som si dala 😀
@ervenka rybky ako uz aj andrea pisala mozes davat. ja som tiez uz v takomto veku skusala ale u nas este doteraz nesmakuju 😝 ale vsak raz sa nauci aj to 😝 a inac opica si mala povedat by som ti nejaku upiekla 😉

ervenka
5. sep 2012

@vever1 ale no tak nooooo, oddychovat- to nariadujeme. Inak ako dopadla poradna? Spytala si sa na cestu do DE? 😉

vever1
5. sep 2012

@ervenka hahaha ano maminka 😝 no ved piect tortu nie je tazka robota a ja rada peciem len to nema kto jest 😝 v poradni some ste nebola. az vecer o 8. ale uzsom stihla nakupit, ist po klosy a aj ku kamoske po veci do Moergestlu, na prechadzke sme boli, najedli sme sa a o 1 sme sli domov lebo sven uplne KO a aj mi v aute zaspal 😝 teraz mam nohy vylozene a som na nete ale treba mi ist prat a poriadit aspon trochu a som si zabudla kupit gehakt tak budem musiet este raz do obchodu. grrrrrrrr.

cestovatelkaandrea
5. sep 2012

@ervenka pouzivam cukrovu pastu, ktoru si kupujem vo Welkope. 6 euro kilo. vies co, praveze to zdobenie je pre mna zabava. skor ma nebavi to pecenie a plnenie torty aj ked je to lahke ako facka. to hrajkanie sa na torte je pre mna zaujimavejsie. Ak sa drobec narodi 7.9. tak ti urobim na buduce narodeniny tortu pre Danka aku len chces. Len si budes musiet zaobstarat odvoz torty 😀

cestovatelkaandrea
5. sep 2012

@vever1 dakujem, ved aj ty peces pekne torty alebo @rybca tiez. este sa nepochvalila aku robila pre Matyska na jeho narodeniny 😉

lexxie_holandsko
5. sep 2012

@cestovatelkaandrea teda ty jsi kouzelnice, uzasny dort i mufiny, by si se tim mohla zivit 🙂 Nas ceka oslava ve skole a potom jeste detska oslava..lonska byla piratsk u nas doma , ale dochazi inspirace kam nacpat cca 10 ditek a jak je zabavit 😀

vever1
5. sep 2012

no kontrola dopadla tak kadejako 😖 na jednej strane tlak v pohode ale nasla mi v moci bielkovinu. som musela ist este raz na zachod a potom to uz bolo menej ale aj tak to moze znacit ze sa to zas zacina ☹ tak ma chce vidiet v pondelok znova a nakazala mi aby som sa dole riadne umyla a az ten neskorsi moc odobrala. tak teraz mam bobka v hlave a dufam, ze v pondelok bude vsetko OK 😖 a si predstavte ze ked sa jej moj mm opytal na cestovanie tak mu povedala ze v pohode ze aj tie 3.5 hodky v aute mozem ak sa dobre citim. ale ze ked sa obavam tak nemam ist. no samozrejme moj mm uplne naradosteny ze tak predsa len ideme tak som mu povedala ze teraz nejde o ten hlupy vikend ale o to ci nebudem mat zas zwangerschapsvergiftiging ☹ lebo mi sama aj povedala ze ak sa zle budem citit mam ihned volat a on to vsetko berie teraz tak ze vsak este nic sa nedeje a co ak sa nahodu nieco zacne diat ked budeme v Nemecku? nad tym vobec nerozmysla 😖
no sven zacal plakat, od obeda je nejaky placlivy dufam, ze nebude chory. idem za nim 😖
a ozaj je to 100% baba 😀 😀 😀 😀

ikke
5. sep 2012

@vever1 tak budete mat ako my - "koningswens" 😀 😵 a kam do nemecka sa chystate? len na otocku ci na viac dni? nejako som to prehliadla 😅

vever1
5. sep 2012

@ikke hej tak ako vy 😀 no máme priateľsky víkend .od piatku do pondelka. Ale nikam nejdeme. Mm to konečne pochopil. Nejdem riskovať že skončím v Nemecku v nemke s preklamsiou alebo nedajbože ešte horším a to so zlyhaním obličiek alebo pečene ☹ už som si raz týmto prešla pri svenovi a viem že to môže prísť z jedného dňa na druhý ☹ len dúfam že to je planý poplach a že v pondelok bude všetko ok lebo ma porazí ☹

rybca
6. sep 2012

@cestovatelkaandrea nejak som pozabudla, oslava, potom dovolenka a tak, tak dam teraz, ked si to pripomenula, nemala som cas patlat sa s fondanom a kedze sme boli v obdobi Cars a v kruidwate mali akciu na sadu auticok odtial, tak som sa rozhodla pouzit cokoladu, torta bola americka cokoladova, poleva z bielej cokolady s troskou mliecnej a urobila som zavodnu drahu s ozajstnymi autickami..🙂

a este pridam fotku z vykladu v Hofman galerii...🙂

rybca
6. sep 2012
cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@lexxie_holandsko dakujem, este ma caka pecenie velkej torty po porode. Ale to tu bude uz aj svokra, tak by mi s tym pomohla. Damian chcel nejaku velku dinosaurovsku tortu ale budem to musiet skombinovat aj s poporodnou tortou pre druheho drobca. Tak mozno vycarujem nieco ako babatko v strede a kopec dinosaurov, co ho strazia okolo 😀

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@vever1 ach jaj, ani nepis taketo nieco. Dufam, ze sa ti to nerozbehne tak ako pri Svenovi. Viem co si vtedy pisala a ake si mala obrovske problemy pri nom. Tak nech ta to teraz obide. Je lepsie, ze ste ostali doma. Riskovat, ze by to prepuklo v nemecku nie je rozumne. Dufam, ze v pondelok bude vsetko v poriadku.

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@rybca krasna torta. Ty vies robit fakt krasne torty. A aj tie sperky su krasne. Skoda, ze si ich nemozem ist obzriet, kvoli tomu mojmu drobcovi v bruchu. Keby viacej posluchal, tak by sme vas navstivili.

ervenka
6. sep 2012

Caute maminky. Vcera vecer sme sa s mm nasmiali na Dankovi. Objavil,ze ma nieco medzi nozkami 😀 Tak si toho cikacika zacal natahovat, a zmolit medzi prstami, krutil.... velmi mu to bolo smiesne, rehotal sa na cely dom.... A rozplakal sa, ked som mu dala plienku. 😉 Zacali sme aj s kockou s otvormi pre male kocky. Este je to pre Danka tazke, ale snazi sa. Len ked mu to nejde,tak sa certi- cely tatko 😉

eri28
6. sep 2012

@cestovatelkaandrea
@rybca

tak tomu sa hovoria torty, paradne.......muzikovia musia byt pysni, mojmu by som take nevedala, vykuzlit, no co uz 😅

lexxie_holandsko
6. sep 2012

ahoj, tak jsem zpatky z nakupu, Edik pristi tyden narozeniny, v pondeli ma ve skole volno a zrovna narozky a zuza ma cviceni, tak chtel taky jit a prinest neco pro deti. No a ve stredu asi oslava ve skole a potom jeste detska oslava..te se uz dopredu desim cca 10 deti na par hodin.. 😀 a taky s nama a s tatou , ktery prijede zitra a tchanovcema atd..myslim, ze toho je az az.. Zuzu jsme byli zapsat ve skole, tak muze zacit uz po Vanocich a pred Vanocema muze 10x si jit zvykat..to se ale skolce moc nelibi, ze kdyz bude chodit tam i tam, tak uz do te skolky nebude chtit vubec..kdo vi, treba naopak jo. Ale je fakt, ze se ji do skolky uz moc nechce, porad rika, ze uz tam nebude chodit, tak nevim, jestli ji to tam jeste bavi..pry tam toho ani moc nedela, s detma si moc nehraje.. no uvidime..

Ervenko, tak to musela byt s Dankem zabava, ted nebude ani potrebovat hracky 🙂

Vever zwangerschapsvergiftiging doufam neee..at to dobre dopadne, drzim palce a mas pravdu nikam nejezdi, tady to obcas berou na lehkou vahu, ale lepsi byt opatrnejsi..mne dr. rekl, ze ditko muze i sportovat s atb..to by mne v CR dr. prerazil, ti nechteji ani, aby se s atb chodilo ven..

Jinak nevite jak dopadla Palinkova s tobkem? Docela mne to zajima jak to maji s tou skolou..

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@palinkova87 Zuzka ako ste dopadli s Tobkom na tych testoch? Malo to byt koncom augusta. Vies uz vysledky?

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@eri28 dakujem. Ale dokazala by si to. Vobec to nie je take tazke ako to vyzera 😉 😉

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@ervenka Danko je zlaty. Tak uz zistil, ze je chlapec 😀 Ako budete oslavovat zajtra? Alebo az cez vikend? My sme oslavovali uz vcera. Manzel dnes robi az do 18.30 a potom ma hned skolenie az do 22.00. Takze sme to urobili uz vcera. Inak dnes este vezmem Damiana na vlacik co chodi u nas po dedine na velku okruznu jazdu (cca45min.) a pojdem s nim na zmrzku. Uz len aby som nerodila, lebo by musel ostat na vlastne narodeniny u priatelov 😅

ervenka
6. sep 2012

@cestovatelkaandrea rodinna oslava zajtra, v nedelu priateliac.1 o tyzden priatelia c2 a o dalsie 2 tyzdne oslava c.3. Ako u arabov. 😉 .. "a oslavy trvali 40 dni a 40 noci...." Mala som aj maleho certika na pleci, ze co bolo, keby som dala trosicku prehanadla do zajtrajsieho jedla (svokru som este nevidela utekat) 😝 ale budem mila a tak 😀 Akurat,ze dnes rano bol mm smutny, ze teda isto nejdem na Coldakov. Asi dufal...

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@ervenka fuu, tak to budete mat na etapy tak ako aj my. nemozeme vsetkych pozvat do naseho bytika naraz. neposadali by sme si poriadne. takze september a oktober budem vypekat jedna radost 😀 😀 😀 No tych Coldplay by som si aj ja rada pozrela. Sa mu ani nedivim...

ervenka
6. sep 2012

@cestovatelkaandrea Ved aj ja by som isla,ale ked sa neda, tak sa neda. Len dufam,ze sa ma zajtra nikto na Coldpaly nespyta. Inak poviem svoje.. 😝

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@ervenka posli vsetkych za manzelom, ze on im povie ako bolo 😀

ervenka
6. sep 2012

@cestovatelkaandrea a bambuliacik sa nahodou nepyta na svet?

cestovatelkaandrea
6. sep 2012

@ervenka hlasim, ze stav zatial nemenny. Drobec si veselo kope v bruchu a asi sa mu tam dost lubi. Ani dnesna 2km prechadzka ho nepresvedcila, ze vonku je fakt krasne 😀

ikke
6. sep 2012

tak, prave nam dosiel papier od vlady, ze mame zacat vyberat zakladnu skolu 😅 a to nase dietko este ani vetu nevie povedat 😀

ervenka
6. sep 2012

@ikke to fakt? A nam este nic neprislo... 😖 . @vever1 vam uz nieco prislo ohladne Svena? Dufam,ze sme nieco nepresvihli...