Maminky z Holandska, pridajte sa

eli77
12. dec 2007

Ahojky, je tu nejaka mamicka z Holandska? 😵

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@rybca jasne, ze dam vediet... najneskor 1veho o desiatej vecer 😀 ale nee, urcite dam vediet dopredu. musime este s babkou stihnut ist do Slagharen. kupili sme tam listky, tak sa musime ist kolotocovat a potom aspon 1 den na Texel.

prosim ta, kedy som ja vyzerala moooooc dobre? tak normal OK ale nieco extra nikdy....neboj nenamalujem sa, vlasy neocesem a dam si moje stare teplaky a sportove prepotene tricko. moze byt?

rybca
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea to tricko moze byt aj ciste..🙂)))

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@rybca oki, pisem ako poziadavku na vylet 😀
a ako naschval pridem v obtiahnutych gatach tricku s vystrihom az po brucho, stokloch a zgebrena ako cirkusant 😀 😀 😀

rybca
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea aby si neostala pred dverami a ze nie som tyran, budes moct na nas cez okno kukat...🙂)))

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@rybca skoro mi kava zabehla 😀 😀 😀 ale musim povedat, ze mas peknu novu foto v profile. si si zmenila vlasy, nie? sa mi zdaju svetlejsie a inak ostrihane.

ervenka
22. júl 2014

poculi ste o vcerajsej burke v ZA a okoli? V terchovej odplavilo cestu aj s autami. Nam natiekla voda do pivnice, zatiekli steny, ze aj cez zatvorene okna natiekla voda. mamina mi volala, ze co bude robit... Hlavne, ze v ZA je vyhlaseny 3povodnovy stupen, oficialne bola armada poziadana o pomoc a vojaci si sedia v kasarnach... Keby vylialo Rajcianku, tak mame 2 metre vody v dome. 😒

ervenka
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea dakujem, obcas je vek naozaj len cislo... ona ma komplex, ze ma citujem " krive kozacie nohy so skaredymi kolenami a krcovymi zilami". 😉

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@ervenka take ani nepis, ze co sa stalo. o mesiac ideme do Zazrivej na dovolenku do drevenice a mame v plane ist aj do Terchovej, na janosikove diery a tak okolo. Pre istotu napisem majitelovi drevenice, ci je u neho vsetko v poriadku. Toto sme mali aj minuly rok a menili sme lokalitu v tatrach na Zdiar, lebo sme mali ist niekam inam.

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@ervenka tak jej povedz, ze komplex mat nemusi, ze ma krasne nohy 😉

rybca
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea mam to na BOBa a farba je slnkom preexponovana...🙂)) uz by bolo nacim ist opat na farbu, ale nemam kedy. Nastastie na tej fotke nie som cela, tak to vyzera prijatelne..🙂

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@rybca aj ja mam BOBa rada. minuly rok som tak bola ostrihana. tento rok som si povedala, ze idem na dlheeee.som zvedava dokedy vydrzim. strasne mi vypadavaju posledne dva mesiace vlasy.
Ale prt prijatelne, pekna fotka aj keby si tam cela bola 😉

ervenka
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea Vratna ja uzavreta, A cesta do Terchovej je prejazdna s obmedzenim...

@rybca jedna taka technicka otazka- mas este postnl fiets? 😀

cestovatelkaandrea
22. júl 2014

@ervenka nastastie ideme na dovcu az od 16.8-23.8. do Zazrivej dovtedy sa to hadam da nejako do poriadku v okoli. Radi by sme vela poturovali.

rybca
22. júl 2014

@cestovatelkaandrea ja uz dlhe asi nechcem, strasne mi je v tom teplo, deti mi to tahaju, prilahavaju, a necitim vietor vo vlasoch..:P

inac Doboska je famooozna, mozes lutovat, ze nedojdete uz tento vikend...🙂 Aj ked mam takeho tusaka, ze naschval nedojdete, aby si nebola v pokuseni..🙂))
@ervenka technicka odpoved - mam, ale nechcem ho predat..🙂 uz sa ma aj moja byvala teamleaderka pytala..🙂)))

vever1
22. júl 2014

@rybca tento uces ti sekne 🙂 a ta fotka je aj cela super tak nevymyslaj. A robis chute s doboskou 🙂

Ja som si dnes vyskusala nasu pohotovost. Mam za sebou apk 😝 nastastie vsetko ok

ervenka
22. júl 2014

@vever1 hmmm, co je to apk?

Uz je to tu. Po zwitsal vonake je uz ja robijn praci prostriedok+ avivaz s vonou zwitsal.... ak je ti zivot mily utekaaaaaaj... 😝

vever1
22. júl 2014

@ervenka hahaha apk je kontrola auta 🙂 aj u mna robili dnes kontrolu, ekg, rozbor krvi, rentgen pluc, plus ma dobre dopichali. Mala som infuzku a aj vzduch v nose. No proste som sa 3 hodiny nenudila 😝

ikke
22. júl 2014

@ervenka robijn+zwitsal - to je pre mna ako zbran hromadneho nicenia...

ervenka
22. júl 2014

@vever1 ved sa ta ja zajtra nazivo spytam.. 😀

rybca
22. júl 2014

@vever1 to aj Laci minule sa ma pyta ze Kedy ideme na BabyAPK? Akoze do CB s malou..🙂 A co ti bolo?

vever1
23. júl 2014

@rybca hahaha no rano som sa zobudila s velkou bolestou chrbta a nemohla som riadne dychat. Ale sla som do roboty ze sa to zlepsi a prd. Este horsie mi bolo ani od bolesti nic nepomohlo uz som aj tazko dychala, cely chrbat ma pri nadychovani bolel tak som volala dr ze ci sa mam bat 🙂 tak som sa mala ukazat. A ked som k nemu dosla mala som aj horucku a tep 135 tak ze ci nemam zapal pluc ale crp bolo nizke ale pre istotu ma poslal na pohotovost. A tam ma vystrasili ze to moze byt plucna embolia sice neviem z coho. Ale urobili mi komplet apk a nakoniec zistili ze je vsetko ok a ze to je zrejme virus. A dnes som sa zobudila a uz mi nic nie je 😀

ervenka
23. júl 2014

@vever1 nepozrel sa na teba niekto skaredo? Diacgnoza MK: URIEKNUTIE.. 😉
Som rada, ze sa citis lepsie. Dnes vecer sa uvidime. 😉

cestovatelkaandrea
23. júl 2014

@rybca Ja chcem strasne dlhe, s takymi sa super behava. najprv prsia, potom nieco ako ja a potom vlasyyyy 😀 😀 😀 vzdy sa mi lubili vlasy do pol chrbta, jemne natocene, vsak raz ma aj taku uvidis...
ziaden tusak netusak, nieco naplanujeme u vas v okoli a prideme. musim to zladit s pocasim. tuto sobotu alebo nedelu ideme do Slagharen a mozno padne aj ten Texel ak bude pekne. a potom nieco super u vas v okoli a zastavime sa aj tam. Je nieco u vas, kde by sa decka mohli vybehat a aj my dospeli trocha vyzit? Len nepis ZOO, lebo o chvilu skrachujem 😀

cestovatelkaandrea
23. júl 2014

@vever1 fuu, tak to bola riadna APK, hadam uz bude dobre a nieco take sa ti nevrati.

rybca
23. júl 2014

@vever1 tak hlavne, ze si uz ok..🙂))

@cestovatelkaandrea ja som take mala, do pol chrbta...🙂)) v lete to bolo strasne, vsade sa mi to lepilo, motalo do kabelky, cop mi nedrzal hore, bo to bolo tazke, rano som sa budila s mokrou hlavou, no ale vyskusaj si..🙂))) u nas nie je nic, len my a pristavy..🙂 ale v Rott mozete skusit muzeum namornictva pri starom pristave. na Texel ideme aj my, ten tyzden od 18.8., kukame nejaky vhodny stan az karavan na kupu..🙂 taksom zvedava ako to dopadne...🙂))))

leonii
23. júl 2014

Baby nejaké odkazy na holandské tv ktoré vysielajú online? Máme tu slovensky satelit,ale rada by som pozerala niečo aj po hol. a mm nechce zbytočne zavádzat nejaké ich stanice,lebo aj tak viacej sledujeme slovenské. 🙂 🙂

rybca
23. júl 2014

@leonii my sme donedavna sledovali zadarmo 4 nl stanice tusim len na antenu,

leonii
23. júl 2014

@rybca No na začiatku aj mi,ale asi mesiac už nič nechytáme a neviem prečo tak preto by som chcela občas niečo na nete 😀

rybca
23. júl 2014

@cestovatelkaandrea alebo teraz som nasla toto http://www.speeldernis.nl/ mozme tam ist spolu

ikke
23. júl 2014

@leonii http://www.kijkdirect.nl/tv/live/npo-nederland-...
inak na slovensky satelit chytite myslim ze minimalne BVN (Beste van Nederland) - to je taka kompilacna stanica a TV Gelderland